פניו האמיתיות של ישוע

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בשנת 321 הקיסר קונסטנטינוס הכריז שבית המשפט לא צריך להיות סגור בשבת (שבת) היהודיה, אבל צריך להיות קרוב "היום של רביית שמש", כלומר היום יום ראשון (היום בשמש או יום ראשון). בדרך זו, הנוצרים להמיר את יום המנוחה שלהם מיום שבת עד יום ראשון.

כתוצאה מהחלטה זו, הרחבת המרחק בין נוצרים ליהודים. לפני כן, חג המולד (יום הולדתו של ישוע המשיח) נחגג תמיד ב -6 בינואר. זה 6 בינואר הוא עדיין יום חשוב בחלקים של אירופה, רוסיה, טורקיה וסוריה כמו "יום המלך".

במקום זאת, הנוצרים לקחו את היום הקדוש של סול נבקוס ו מיתראיזם, המהווה -25 בדצמבר, כמו יום ההולדת של ישו. החג חוגג את תחיית השמש ואת השפעתה על העולם. לכן כל הכתות לחגוג יחד באותו יום. מעניין, מיתראיזם מאמין גם הדוקטרינות החשובות של הנצרות, כגון חיים לאחר המוות ואלמוות. כאשר חשוב נוצרי לתת ישו מייצג סול נוויקטוס כך בכנסיות הנוצריות פסלים בנוי של סול נוויקטוס נעשים דומים הפנים של קונסטנטין.

זה היה יום ראשון וחג המולד נקבע כחג ברחבי האימפריה הרומית. עם זאת, פסחא לא יכול להיות מוגדר לפני מועצת יישום ניצה ב 325 לספירה באותה התקופה של פסח (חג הפסחא) נקבעת על ידי הצבעה של הוועדה, ומוביל יום אימוץ הפסחא, אשר נופל על יום ראשון הראשון אחרי הירח המלא הראשון לאחר יום השוויון האביבי צפוני, כלומר 21 במרץ. שוויון ורנל הוא כאשר השעה ביום זהה לזו של הלילה. הם לא יכולים לקבוע תמימות דעים ביום מסוים.

כריסטיאן פסחא היום להחליף את החג הפגאני שנקרא איסטרה, שהוא השם של אלילה הקשורים באביב, והיא גם מקור המילה עכשווי מילה הקשורה להורמון הנשי, אסטרוגן.

על ידי הגברת מעמדו שלו, קונסטנטין הפך גבוה יותר מאשר ישו. ייתכן גם כי פניו של ישוע שקיים עד היום הוא תמונה של פניו של קונסטנטין. (אם זה נכון, אז הנוצרים האמיתיים היו לסגוד קונסטנטין, לא אלוהים!) אם זה היה נכון, לא כי נוצרים ממוצעים כבר לסגוד אדם מאשר ישו? אם פניו של ישוע אינם עכשיו פניו של קונסטנטין, אז מי הפנים ? האם יש מסמכים היסטוריים מקוריים בצורת הציור של ישוע? האם חייו של ישו מעולם לא צוירו? מאיפה בא האיש ארוך השיער ? מה אם יתברר שישו יש שיער קצר ?

האם זה אומר שהנוצרים סגדו לבני אדם מלבד ישוע ?

מה אם יתברר שישו יש שפתיים עבות ?

מה אם ישוע יתברר כי עורו אינו לבן ואפו אינו חד ?

מה אם ישו המקורי היה זקן עבות כמו רוב הגברים היהודים ?

זה מה שקרה; מקובל בדרך כלל שציור הפנים של ישו לבן, שפתיים דקות, אפו חד, בלונדיני וארוך, פנים רזות (מחודדות מעט) וגלולים כחולים. זה פשוט כי זה לעתים קרובות התעלמו העובדה פרופילים כאלה קרובים לפרופילים האירופי מאשר אנשים במזרח התיכון.Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: