כאשר בני נוער מדברים יערפו

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לאחר שחזרתי מתפילות הבוקר בקהילה במסגד, נאלצתי להפנות את ראשי לאחור. נעשיתי סקרן על ידי קבוצת בני נוער שהיו מעורבים בשיחות רציניות. מה זה עושה אותם כל כך גדול על הכביש ? מתברר שהם נדהמו מהחברה החדשה של חבר.

גם אני ניסיתי להצטרף. "האם יש מוכן להינשא ? אם הוא מוכן להתחתן, בבקשה להתחתן! אם אחיך מציע, לסיים לפחות תיכון. אחרי זה, תתחתני אם אתה מוכן. "

אחד הנערים השיב: "לפני החתונה, אתה שואל אותי, אחי ?" התברר כי נער זה כבר ידע את המונח תערוף.

זיכרוני טס עד גיל ההתבגרות. בגילי, שלא לדבר על נישואים, אני לא יודע את המונח תערוף. מובן, שבאותה עת רבים לא נגעו בדעווה האסלאמית, כך שהמושג "אוצר האסלאם" נשמע רק לעתים נדירות.

בני הנוער היום שונים. רבים שכבר מכירים את המונח רפרטואר אסלאמי כוללים מונחים על הפקרות גברית ונשית. הם מכירים את התנאים תערוף, ח'יטבה ו נישואין. יש בני נוער שאינם רוצים תאריך. הם רוצים רק לדבר כי הם לא מוכנים להתחתן. עדיין בבית הספר היא סיבה אחת. אם יש לך את זה, האם הם צריכים להכריח את עצמם להילחם? ובכן, זה המקום שבו את החשיבות של המתבגרים להבין את הכללים של האגודה האסלאמית.

אז זה בני נוער לא לכודים מדברים תערוף למרות שהם לא מוכנים להתחתן, זה יהיה נחמד עבור בני נוער כדי להדאיג את עצמם עם לימוד האסלאם. עם הידע של האיסלאם, בני הנוער יבינו את חוק השריעה, כולל על אינטראקציות בין גברים ונשים.

הנה כמה חוקים בנוגע לאינטראקציות בין גברים ונשים:

האסלאם מצווה על מוסלמים ועל מוסלמים לשמור על השקפות של דברים האסורים. אללה אמר : "תגיד לאנשים המאמינים, תנו להם להשגיח על עיניהם, לשמור על איברי המין שלהם; זה יותר קדוש להם. אכן אללה הוא יודע של מה שהם עושים. "[אַלקוראַן סעראַט אַן בלויז פסוק דרייַסיק].

האיסלאם מחייב גברים ונשים כדי לכסות את איברי המין שלהם. איברי המין הגבריים, לפי העלמה ג'ומורה, נמצאים בין המרכז לברכיים, ואילו איברי המין הנשיים הם כל הגוף, פרט לפנים ולכפות הידיים. הכיסוי המשמש לכסות את איברי המין לא צריך להיות שקוף עד צבע העור הוא עדיין גלוי; אבל זה חייב להיות מסוגל לסגור את צבע העור.

האיסלאם פוקד נשים מוסלמיות ללבוש ח 'ימאר ו צעיפים כאשר הם עוזבים את הבית. כימאר הוא בד צעיף (כיסוי ראש) המורחב לכסות את החזה. בעוד מטפחת ראש הוא בגד רחב שחוקים על בגדים רגילים (בגדים יומיומיים) והוא חייב להיות מתוח עד לתחתית כף הרגל.
האיסלאם אוסר על נשים מוסלמיות לנסוע יום אחד בלילה ללא כל מחרא מלווה בהן.

האיסלאם אוסר על נשים ללכת לבית המשפט. טבראגי מראה יופי לאנשים שאינם מהראם.
בנוסף להבנת החוקים סביב יחסי זכר ונקבה, מתבגרים חייבים להבין את האסלאם בנאמנות. האסלאם הוא לא רק על תפילה, זקת, צום וחאג '. האיסלאם מטפל בכל כללי חיינו.

בואו, מתבגרים ללמוד האיסלאם כך תובנה תהיה רחבה ולא רק יודע מה מוגבל תערוף. אל תיתן אנרגיה חיובית להיות מתועל בכיוון לא הולם. עטערנאַר, רק לחכות עד שהגיע הזמן לשוחח תערוף. אוקיי, נכון?

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: