אם אתה יודע על המוסר של הנביא, טפטוף הלב שלך

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - ברור לעין בתוך הנביא מוחמד-אף צריך לשאת בנטל של הנבואה ומטיפים משקל, גם חרדה, עצבות, והוצאות שאי אפשר להיות מובל על ידי ההר הגבוה שוב sekalipun- מוצק כי הוא תחושה חלקה מאוד (syu'ur) הומניטרי ("עטיפה") אנושיים, עם היופי של שניהם, ועם רצון חזק וחזק שהופך את כוחם של הנביאים. זה לא נמצא חוץ מאשר בדרך של דעווה ואת העונש של אללה, וגם לא היה כזה עסק או שווה ערך. הוא גם לא שוכח את חבריו הנאמנים, שקבלו ההודעה וקרבת הדם והנשמה שלו בדרך של אללה, שהשתתף בקרב על Uhud עד היום האחרון של חייו (שהאדה).

הנביא ס"ו תמיד זכר אותם, התפלל עבורם ועלה לרגל לקבריהם. אהבה זו ממשיכה לזרום לזירת המלחמה, אל ההר (אהוד) שהיה עד לה, אפילו לארץ שטיפחה אותה. מסופר מן הנביא, כי הנביא אמר: ". Uhud הוא הר שאוהב אותנו ואנחנו אוהבים אותה 'אבו חומייד כמו-סעידי אמר:' אנחנו שוב ביחד הביט הנביא, אמר: "זה הר אוהב אותנו ואנחנו אוהבים אותו ".

מאבו חמיד סעדי אמר: "חזרנו עם הנביא. מהמלחמה, פגע. כשמדינה היתה קרובה, הוא אמר: "זה טוב. זה הר שאוהב אותנו ואנחנו אוהבים את זה ".

מ: Uqbah בן עמיר כי השליח של אללה SAW יצא יום אחד ולאחר מכן התפלל עבור הקדושים אוהוד כפי שהוא התפלל עבור הגופה.

מאת ג'ביר בן עבדאללה ר. הוא אמר: "שמעתי את שליח אללה אפביילה כאשר נזכר בחברים שמתו במחלבה של אוהוד, הוא אמר: 'על ידי אללה! אני באמת אוהב את זה, אם אני נשאר עם הקדושים למרגלות ההר. "

רסוללה ס.א.ו. היה עצוב על ידי מות הקדושים של דודו ואחיו, שהיה כועס עליו, אשר הגנו עליו בעת Makkhah. הוא נרצח בקרב של אוהוד. השליח של מאנאנגגונג Alla לקח את כל זה עם סבלנות של Ulul עזמי מן השליחים. אבל כשנכנס לעיר מדינה, חזר מאוחוד, ועבר בכפר בנו עבדול עסיאל, שמע צעקות וקריאות על מות עמם. רגשותיה של האנושות הועברו אליה. זורקים את דמעותיו, ואז הוא אמר: 'אבל חמזה, אף אחד לא יבכה בשבילו'.

עם זאת, זה תחושה מעודנת של האנושות לא יכול להתגבר על תחושת האחריות הנבואה, הטפה, וביצוע החוקים של אלוהים. אש- habus Sair יש כי סעד בין Mu'adz ו Usaid בן Hudhair ra. הנסיעה לכפר בני עבדול אסיאל אמר לנשותיהם לבכות על מות דודו של שליח אללה W (הנשים) ביצעו אותו. כאשר שמעו של אללה mendengar את זעקותיהם לחמזה, הגיע אליהם שליח מלאך אנג 'י. הם בוכים בפתח המסגד. הוא אמר: "אתה חוזר, בתקווה שאללה אוהב אותך. באמת התייאשת מעצמך ".

עוד נמסר כי הוא אמר: "מה זה? "ואז סיפרו לו מה עשה האנסאר לנשים שלהם. שליח אללה ביקש מהם סליחה ואמר להם טוב. הוא אמר: "אני לא רוצה את זה. אני לא אוהב לבכות." דנסראוללה ראה זאת.

והעדין ביותר הוא כאשר מסנג 'ר של אללה אמר עם Wahsyi רוצח אריה של אלוהים ואת אריה של השליח שלו, חמזה ra. כאשר אללה כבש את העיר מכה למוסלמים, הרגיש ואהסי כי חייו צרים במכה והוא רצה לברוח אל שמם, תימן או לארץ אחרת. נראה שהעולם חשוך בשבילו. אמר לו: ". אוי לך, ואמנם הנביא מוחמד לא יהרוג אף אחד שנכנס דת "והוא העיד עם העדות נכונה, אז בא נביא אללה. הוא קיבל את האיסלאם שלו. הוא לא הפחיד אותו. לאחר מכן שמע מפיו את סיפור הרצח של חמזה. אחרי ווהסי מספר בפחד, מעביר את רגשותיו הרכים של הנביא מוחמד, מבלי להפיל את טבעו הנבואי הגבוה, כך שהוא דוחה את האיסלאם או כועס והורג אותו בנקמה. הוא לא עשה דבר אלא רק שאל: "הסתר את הפנים שלך ממני אז אני לא רואה אותך."

ואהסי אמר: "התרחקתי משליח אללה סופיא כדי שלא יראה אותי, עד שיידע אללה".
בהיסטוריה של בוכארי: כאשר הנביא ראה אותי, הוא שאל: "האם אתה ווהסי?" עניתי "נכון".

שאל שליח אללה ברטניה: "הרגת את המצה?" עניתי: "כידוע לך", הוא אמר: "האם אתה יכול להסתיר ממני את פנייך?"

בגלל התחושה המעודנת הזאת של האנושות והחמלה, הוא אסר עליו להתחיל מלשרטט את הקבר לישיבה עליו. הרגשות העדינים שלו תמיד באים אליו, אז הוא בוכה. הוא אמר: "זה קברה של אמינה בינט והאב". זה קרה כשזה עבר הרבה זמן ממוות האם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: