ללא שם: לא נשים ריאליזציה רבים שיש להם חושים השישית, אולי אתה אחד

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - החוש השישי הוא היכולת או הכישרון הטבוע באדם ולא ניתן ללמוד. יכולות נוספות כאלה בדרך כלל מאפשרות לאנשים לקבל תחושה חזקה שמשהו יקרה כדי להרגיש או לראות דברים בלתי נראים. תאמינו או לא, יכולת זו כבר קיימת אצל כולם. אבל רמות להשתנות. חלקם חזקים, חלקם חלשים מאוד.

יכולת זו היא גם בבעלות לא משוחדת על ידי אישה. אולי אפשר לומר שלרוב הנשים יש יותר יכולות או חוש שישי. הנה כמה ראיות לאירועים שחווים לעתים קרובות אישה.

מבלי להבין את זה, נשים לעתים קרובות מסוגלים לקרוא מחשבות של אנשים אחרים
לא מעט נשים חוו אירועים כאלה. הוא יכול לנחש את מוחו של חבר, הורה או שותף רק מפני או מחוות של הגוף. זאת בשל תקשורת תכופה בין השניים. אז האישה שיננה בעל פה את כל ההתנהגות של האדם. ניחוש מה שנחשב הופך להיות דבר קל לעשות.

תחושת רע כאשר זה יקרה דבר לא נעים
בנוסף לקריאת מוחות, נשים רבות אוהבות לקבל מושג על הדברים הרעים שיקרו. לדוגמה, מאז הבוקר הרגישה האישה רע, התברר כי במהלך היום היא קיבלה חדשות רעות שאחד מבני משפחתה אושפז. זה כמו טלפתיה שיכולה לקרות לכולם. במיוחד לאנשים קרובים מאוד לאישה, כמו משפחה, בן זוג או חבר.

זיהוי שקרים זכר
זוהי היכולת הקסומה ביותר בחוש השישי. נשים בדרך כלל מסוגלות להרגיש אם בן הזוג שלהן משקר. במיוחד אם האיש התקשר לעתים קרובות או היה זמן רב קרוב לאישה. רק כשהסתכלתי במבט שעל פניו, או רק שיניתי את נימת קולו, היתה האישה מסוגלת לדעת שהאיש משקר.

יכולת זו יכולה להיות מושגת על ידי נשים כי הם משתמשים ברגשות יותר מאשר ההיגיון שלהם. כך שהרגשות והרגשות של הנשים מושפעים ורגישים יותר לסביבה.

האם אתה גם חווה את זה לעתים קרובות? בואו נשתף כאן.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: