אין ציפורים מתות בגלל רעב, במיוחד בני אדם שרוצים לנסות, את החלק הראשון

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - האתגרים הניצבים בפני בני אדם נעשים קשים יותר ויותר. כיבוש אדמה מוגבל, מחירי הסחורות ימשיכו לעלות ביתיות, את עלות השכלה גבוהה, כך שלא מעט אנשים נושרים מבית הספר. תרופות הוא יקר יותר, כי לא כולם מקבלים ערבויות מהממשלה. אפילו גברים מעטים לא דוחים את הנישואין מסיבות כלכליות, אף שכבר מתקדמות.

האם החיים האלה צרים יותר ?

בואו נרהר לרגע. הבעיות בעולם האמיתי הן תמיד מוצא. עבודה לא קשה לבוא אם מישהו רוצה לעבור ולצאת העסק. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מחיה נמתח תמיד, כל עוד מוחנו אינו כבול תפיסות צר שמסתיים איך
קט הגבלת צעדינו.

אלוהים הרים ריזקי לא צריך להיות עובד המשרד, עובד ציבור או צריך שילם החודשית עם המדים הרשמיים. לפעמים, יש פרדיגמות רבות כגון ביצוע מישהו אזוק.

לא מעטים של איב כבולות על ידי תובנה משלו, שבסופו של דבר לסבך את חייו. הוא חזר ודחה את האיש שבא לבקש כי מחכה לו הוקמה.

גם אם אתה חושב על זה, האם יש רווק עשיר? בדרך כלל, רווקים חייבים להיות עניים, אבל יש פוטנציאל להתעשר. זוהי פרדיגמה קשה ותפיסה.

אדם הופך עשיר בגלל החסד של אללה מרומם. אין מי שייראה כמו פתאומי, אלא אם כן הוא צאצא עשיר. בדרך כלל, הגידול במחיה יחד עם המסע של הנישואין. כאשר בתחילה נשואה קושי חיים, כמו מאבקי כלכלה ואת המאמצים, הוא סוף הסוף כלפי חיים שוויוניים ומשגשגים יותר.

בימים אלה הרבה אנשים עושים את בית הספר לאונ', עם בוגרי מוסדות הדפסה קלה חינוכיים, מקבלים מספרים ספורים, אפילו עכשיו יש נלמדים באמצעות באינטרנט. זה לא קל?

אם אנשים רבים קל להיות מלומדים, אנשים רבים צריכים לחשוב הרבה יותר קל. העובדה היא רק את האמת. אנשים רבים לצוד תארים אקדמיים בגלל האוריינטציה הלמידה שלהם בקלות לקבל עבודה. ההבדל בין בני האדם לבין העבר הוא בכיוון שלו. בעבר אנשים חיפשו כסף כדי ללמוד, עכשיו אנשים לומדים להיות מסוגלים להרוויח כסף.

באופן לא מודע חוקר פרופ רהענאַלד קאַסאַלי - באָרגן לטווח-הוא שהם טובים מעבירים את תוכן לתוך גיליון התשובות, אבל לצערי הם לא כל כך טובים והזזתו חתיכות חיים חידתי.

חוקרים צריכים לשנות את הלך הרוח, כאשר עוברים הוא לא רק חושב על איך לעבוד קשור לשגרה, אבל איך מישהו יכול ליצור מקומות עבודה עבור אחרים, לפחות לעצמו.

אנשים רבים פוחדים להיות מובטל, ואילו "סרק" בזמן כמו גם להרוויח כסף. לא מעט אנשים בגלל תקשורת טובה, אישיות חמה, קלילה, יש הרבה סיכוי לבנות יחסים בדיוק ריזקי, ואחרים מהימנים מעז לפתוח עסק מכל סוג שהוא. בעוד אנשים שעובדים סלטה, בהסתמך על משכורת חודשית יכול רק מלטף את החזה שלו כי משכורתו היא לפעמים לא מספיק עבור הצרכים היומיומיים שלהם.

ואכן, אוורירי וצר חייו של אחד תלויים איך האוריינטציות והיעדים עבור דרישות זיין לעבן למען ממשיכים לקשט התת המודע של אדם, יכולים להפוך את החיים שלו לתוך המורינגה גיגית צרה, בעוד האדמה של אללה היא מאוד רחבה כמו מתנת אלוהים בבני אדם, אז מפוזרים עליי אדמות . לצאת מאזור הנוחות.

למרות אללה, נותן ריצקי של; התג

"ואין יצור עלי אדמות, אבל זה אללה אשר נותן מחיה." (הקוראן, פסוק שישה

יש ביטוי ואמר כי "התדירות והכמות הגדולה של אדם מופרד ממש' ואהובה, כך גדלה איכות האהבה בין שתיים."

אנשים שמו את מבטחם רק יש תלות כדי אללה במגוון של נסיבות ותמיד נח כל מה שמעניין אותו, כי על פי אמון רחמי האל
 האימאם אחמד שום תקווה להיות.

האמון בטבע הוא סימן ההיכר של מי שמאמין, מי שם את מבטחם הוא חייב להאמין ומי שמאמין שהוא חייב לשים את האמון שלי, הן לא ניתן להפריד כחברים בגוף האדם אשר קשור זה לזה.

בין המאפיינים של מי שם את מבטחם מי מתפלל לאלוהים של היקום עם הציפייה מלאה רחמים ועם קול צנוע.

وما لنا ألا نتوكل على الله وقد هدانا سبلنا ولنصبرن على ما آذيتمونا وعلى الله فليتوكل المتوكلون

"למה אנחנו לא הולכים לשים את האמון שלי באלוהים כאשר הוא הוכיח את הדרך אלינו." (סורת איברהים פסוק שתים-עשרה)

על ידי כניעה לאללה הנכבד הוא לא בהכרח מישהו משחרר את ההיגיון שלו כיצור אשר ניתנת השכל הישר והנפש, כי תורתו של האיסלאם להראות את הדרך לבני אדם כדי להיות אנשים רגישים לנושאים המתרחשים סביבו חכם בקבלת עמדה או החלטה . * / המשיך ... "מי שיש לו פחד, אללה נותן דרך החוצה"

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: