איסלאמופוביה בעולם החינוך, המאמצים להתמודד עם קרני ההתעוררות של האומה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - הרדיקליזם בהקשר של הטרור נמצא כעת בחקר היבטים שונים, כולל בעולם החינוך. משל "גביה ואיה" בשפת ג'אווה זה אומר להכליל את כל "הרדיקליזם התראה" לעיל, בימים אלה המדגישים את הספר להאשים מבשר המקום הגדל וההולך של טרור.

כפי שדווח על ידי mediaindonesia.com, יו"ר ועידת האינדונזית על דת שלום (יקרפּ) מוסדאַה מולית גילה, הפעם בבתי ספר אינדונזי לא לשמש אפוטרופוס של ילדים של הרדיקליזם. בית הספר הוא לעתים קרובות את המיקום של פיתוח של הבנה זו. בינתיים, שינטה נוריה וחיד, יחד עם עשרות פעילי התנועה נגד הטרור, אמרו כי הגיע הזמן שהממשלה תזרז את הרפורמות בתחום החינוך. זה כדי להתגבר על ההתפתחות המהירה של הבנות סובלני ורגיל. הצהרה דומה באה לידי ביטוי על ידי אל צ'ידר, משקיף הטרור, ב republika.com, שהציע את הממשלה צריכה לעשות תוכניות מניעה בצורה של חינוך עבור ילדי בית הספר. התוכנית לפיו יכולה למנוע כניסת רדיקליזם אצל ילדים.

לא רק פגע בתי ספר רשמיים, אפילו חינוך ביתי הפך לדיון שהיה קשור עם מבשר של קיצוניות. מקרה התאבדות של ילדים בו טען כי הם היו קורבנות של אינדוקטרינציה הוריהם שבו הילדים שלהם נאמר להיות אוטודידקט (חינוך ביתי) כל יום. פורסם ב CNNIndonesia.com, מנכ"ל החינוך לגיל הרך והחינוך הקהילתי אסכנדר משרד החינוך והתרבות האריס לא לפטר את חינוך ביתי בודד עשוי להיות כלי חדש עבור ההורים ללמד הרדיקליות בקרב ילדים. "אנחנו עדיין מגמגמים את עצמנו. למען האמת, תקשורת האב לילדים, מי יכול לפקח? איזה מכשיר? אנחנו לא יודעים איך לענות על זה ", אמר האריס CNNIndonesia.com, יום שישי (חמישה/שמונה עשרה).

סוגיית הרדיקליזם הממשיכה לנשוף מלמדת כי קיימת רמה חריפה של איסלאמופוביה. ההבנה הרדיקלית, שנועדה להמשיך ולפתח, כוללת את מושג הג'יהאד באיסלאם ומערכת השלטון באסלאם. החשש מפני מספרם ההולך וגובר של מוסלמים המעוניינים לתרגל שריעה בדתם, הוביל לאיסלאמופוביה לרבים. האיסלאמופוביה עצמה מוגדרת על ידי ויקיפדיה כדעה קדומה ומופלית כלפי האסלאם והמוסלמים.

למעשה, מדוע האיסלאמופוביה ממשיכה להיות אטומה ? זה לא מופרד הפרויקט העולמי למלחמה בטרור  (אָ
ה) ביוזמת ארצות הברית. ראיות לדליפת מסמכים מוויקיליקס צריכות להספיק כדי להוכיח כי סוגיית הטרור מתעוררת
במתכוון כהצדקה לפשעי ארה"ב נגד העולם האסלאמי. במקום להימנע מכך, ממשלת אינדונזיה ממשיכה לשפר את שיתוף הפעולה במאבק בטרור עם הממשל האמריקאי. שיתוף פעולה זה נדון בפגישה הבילטרליים עם שר הביטחון רימאזארד ריאקודו ג'יימס מאטיס, שר ההגנה האמריקני במשרד הביטחון בג'קרטה, כפי שצוטט על ידי beritasatu.com.

ואכן, מדוע האיסלאמופוביה אף נפוצה יותר ? האם זה נכון שהג'יהאד שציין שליח אללה, כשיא של מוסד צדקה מוסלמי, הוא להפחיד את הלא-מוסלמים ? ב סורה אל מיידה נאמר כי מי לוקח את חייו של אדם תמים כאילו הוא איבד את כל חיי האדם. על המוסלמים אסור בהחלט לשפוך את דמם של מוסלמים ולא מוסלמים שלא תקפו אותו, ומעשים אלה מסווגים כחטאים גדולים. אפילו בימי השיא של האיסלאם, האיסלאם מוכח להגן על אזרחיה המוסלמים והלא מוסלמים, ללא כל הבדל. הלא-מוסלמים זכאים באותה מידה לחינוך חינם, טיפול רפואי חינם, הגנה על חיים ורכוש ושוויון זכויות על פי החוק.

אירועים בחזרה כיבוש בביטול מקדס לידיהם של מוסלמים רבים הכירו את הגובה של המוסר של מוסלמים שבו כל הפדיונות נסלח וברוכים הבאים לחיות וסוגד פי האמונות שלו, בלי יבוצע לגמרי. זאת בניגוד למאבק על בייטול מקדיס מהמוסלמים הממולאים באכזריות ובגירוש המוסלמים. סרטי מלכות השמים אשר מלאו לעתים קרובות על המסך היא דוגמא בולטת אחת כי הוא מוכר על ידי הסטוריונים רבים לגבי הגובה של תורתו של האיסלאם המתבטאת סלאחודין אל-איובי כניסת בביטול מקדס. כך שברור כי מקרה ההתאבדות שהתרחש לאחרונה הוא למעשה מנוגד מאוד לאיסלאם.

האיסלאמופוביה שמונתה באחרונה באקדמיה היא למעשה תגובה להבנה ההולכת וגוברת של המוסלמים, ההולכים וגוברים על ההלכה האסלאמית. מ URI.co.id, דיווחה על תוצאות של סקר שנערך על סיפון יחידת פעילות בית הספר הרבנות האיסלאמי או בחלק האהוב בית הספר התיכון רוהיס בסנטרל ג'אווה יוגיאקרטה, אמר כי האליל הדרגה הגבוהה דמויות התלמידים ריזיק ו בכטיאר נאסיר. תוצאות הסקר הוצגו בסמינר המחקר של דת בבית לאַראַס אַסרי האטעל סאַלאַטיגאַ די אקדמאי מפתיע, שהגיעו למסקנה כי הבנה דתית ועמדות של תלמידי התיכון של מדינת בג'אווה המרכזית כבר הסתננו עם הרדיקליזם.

ד"ר עג'י סופנודין, חוקר מסי יאנג במרכז למחקר ופיתוח של הדת סעמאַראַנג (מאָראַ רי) על תוצאות הסקר מגלה כמה תלמידים של תיכון הסכימו לשנות את הבסיס של מדינת פאנקאסילה, מנהיגים נבחרים מבוססים אך ורק על הדמיון של דת, ואת ההפרדה של תלמידים זכר נשים באירועים דתיים. בהזדמנות אחרת, פרופ ' מסדה המוליה להציג את התוצאות של סקר שנערכו על וחיד קרן ב אלפיים שש-עשרה, לפחות שישים אחוזים של הפעיל הרוחני האיסלמי אלף שש מאות עשרים ושש מהמשיבים (רוהיס) הסכימו שואפים באזורי עימות היום. למעשה, שישים ושמונה אחוזים הסכימו גם לג'יהאד בעתיד.

סוגיית ההקצנה המתפוצצת ללא הרף היא למעשה מאמץ עולמי להשתיק את האנשים המתחילים להתפתל חזרה למשפט האיסלאמי השריעה. אנשי אקדמיה, סטודנטים ואפילו תלמידי חטיבת ביניים והתיכון הם יותר ויותר תנודתי והתחילו קמים וחושבים לראות אי שוויון כלכלי במדינה הרחק החוק האיסלמי. בתי ספר ומוסדות חינוך אחרים צריכים להיות סטריליים ולא מוגבלים על ידי מרחב האינטלקט האינטלקטואלי בחיפוש אחר האמת המוחלטת. יש להציב את חדר הדיון, ולא את ההצדקה וההצדקה החד צדדיות. הציבור החל לקרוא העובדה בתבונה שאם הדיון בפורום רק מתנהל הוגן וחסרות פניות, זה יהיה סיבות שורש גלויות ובהירות של השפל של מוסלמים היום.

כך שהתהפוכות הללו, שנעצרו יותר ויותר, עם חוק ההגבלים העסקיים, החוק הארגוני ושיטות שונות, יגבירו עוד יותר את ההתנגדות וההגנה של האנשים המסורים. העם מבין יותר ויותר כי שורש כל הבעיות הנובעות מהמוסלמים הוא תוצאה של ההתנהגות החילונית המפרידה בין הכללים האסלאמיים לבין כללי החיים.

שוב עליית האסלאם היא הבטחה בטוחה של אלוהים, רק מחכה לזמן, כמו התרגום של קוראן סורה נור : חמישים וחמש כלומר "אללה באמת יהפוך אותם (המאמינים) הכלל על כדור הארץ כפי שהוא עשה אנשים לפניהם בשלטון". וגם לזכור את האתגר של אלוהים לאנשים לחסום את הקמתה של התהילה של האסלאם בקוראן אל אנפל פסוק שלושים. אללה תהילה גדולה. אמר "כי אכן הם חושבים על הונאה ואלוהים רדידי ההונאה. אכן אללה הוא הטוב ביותר של מטעים. טבעו של וואלהו

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: