בתשובה לשאלה, "מה טוב יותר, רעלה אבל רע עם לא צעיף אבל תו טוב

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לעתים קרובות אנו שומעים כמה מן האחיות המוסלמיות אומרות באומרו: "האם לא מוטב לי לשפר את עצמי תחילה ואז ללבוש כיסויי ראש, ולא רעלה, אבל ההתנהגות עדיין רעה?"

כדי להגיב על דעות ושאלות כמו זה, עלינו תחילה להבין מה אללה עשה כדי לתת מוסלמה הקשורים מטפחת ראש
. אללה תעלה הורה לנשים מוסלמיות ללבוש את החג'אב. בספר שלו אלוהים אומר:

"הו נביא, נניח לנשותיך, לבנותיך ולנשים של המאמינים," תן להם להיצמד צעיפים על הגוף שלהם. "זה כל כך קל יותר לזהות, אז הם לא מוטרדים. ואללה הוא סולח, הרחמן ביותר. "(סורת אל אחזאב: 59)

"תגידי לאנשי האמונה:" תנו להם להחזיק את עיניהם, להשגיח על איברי המין שלהם, ולא לתת להם להראות את התכשיטים שלהם מלבד הופעות (רגילות) שלה. "(מכתב של א-נור : 31)

משתי פסוקים אלה ברור כי הפקודה לצבוע אישה מוסלמית היא חובה. כל המלומדים מסכימים על חובתו של גוף מוסלמי להיסגר ולא לגלות אלא לאלה שיש להם הזכות לראותו. לכן, עם זאת, ניתן לומר כי סגירת העירום על ידי רעלה לאשה מוסלמית אינה דבר טוב יותר עבורה, אבל היא הופכת להיות חובה אשר כמובן יהיה הרבה טוב וליהנות לה.

"איזה מהם טוב יותר, נשים מוסלמיות שעטות על כיסוי ראש, אבל עושות דברים רעים, או נשים מוסלמיות רגילות לא מצליחות, אבל ההתנהגות שלהן טובה?"

שוב, אני חוזר על השאלה הזאת כדי להבהיר אותה. הנקודה השנייה שהוזכרה בשאלה היא עניין של התנהגות או במילים אחרות היא על מוסר. לכן, עם נושא הצעיף, יש לשקול את העמדה המוסרית הזאת בצורה הוגנת באמצעות הטיעון. שליח אלהי אלחלאם אמר,

"ואכן, נשלחתי רק לדמות אצילית מושלמת" (מסופר על ידי אחמד)

"המאמין המושלם ביותר באמונתו הוא האופי הטוב ביותר" (היסטוריה של חדית 'בטרמידי)

מתוך שני החדית'ים האותנטיים האלה, די בכך כדי לתת לנו הבנה שהאיסלאם הוא דת שמלמדת ומטיפה לאחלקול קרימה. אז כל מוסלמי ומוסלמי חייב לעשות טוב לכל אחד כתוצאה מכך שיש לו עם תורתו של אללה ושליחו.

אז בעצם שואל את השאלה, "מה עדיף, נשים מוסלמיות שעוטפות צעיפים אבל לעשות דברים רעים, או נשים מוסלמיות רגילות אינם רעולים אבל ההתנהגות שלהם היא טובה  ?" לא תפוח כדי תפוח. לא ניתן להשוות שאלה זו רק משום ששאלה זו מתנגשת זו בזו בין האמת לבין השקר. רעלה ואופי טוב הם פקודות של אלוהים. כאשר משאיר את מטפחת ראש
  ויש לו אופי רע הוא סלידתו של אללה. כל זה חייב להיעשות ולבצע יחד. על נשים מוסלמיות להיות מוסוות ויש להן אופי טוב, ועליהן לנסות ככל האפשר לא להתנהג בצורה מבישה.

באמצעות איור קל, לנסות לדמיין את זה. אתה מעצב חדר מקצועי והם זקוקים עיטור פרחים טריים זה יפה צבע וריחות נחמד לייפות את החדר. ואז מישהו מציע לך שני פרחים, הראשון הוא יפה ויפה, אבל לצערי זה מריח רע. הפרח השני מריח ריחני, אבל למרבה הצער הפרח יש קמל, זה לא מרתק בכלל. לאחר מכן, יהיה מומחה מקצועי לבחור אחד הפרחים האלה? כמובן שאתה לא צריך את שניהם.

אז, הדת האיסלאמית מלמדת להיות פרח יפה עם ניחוח ריחני. האיסלאם הזה צריך אישה מוסלמית מסודרת עם כיסוי הראש שלה אצילי עם המוסר שלה. מוסלמית יקרה, אל תהיי חוצפת-לב באימון האסלאם. האמינו שכל הפקודות ממנו טובות בשבילך.

"אבל תראה שהיא לובשת רעלה, אבל עדיין אוהבת לבקר!"

"גם אלה שהסתתרו יכולים עדיין לגנות, בייחוד אלה שאינם מצליחים?

בברכה חמה. אני מקווה שימושי.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: