חלק ממשפחת השריעה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - מחקר זמן סקינה האוצר הזה של טקסטים קלסיים לפתוח מלומדים מוסלמים זרים בימי קדם. אמנם היום אנחנו נמצאים נוף מודרני ועם זאת קלאסי של החיים הוא עדיין מאוד רלוונטית. רקע מחברם של ספרים קלאסיים לא שיחק יאומן, בעיקר הקוראן - תזכורת המעודדים חסד ולהילחם נגד פריצות ניכרות מיצירותיו.

אחד הפניות שלנו הפעם הוא ספר אל-קסב המוגדר כפעולת העבודה שכתב אבו עבדאללה מוחמד אבן אל-חסן בן-פראקאד ג'זריה אסי-סאיבאני
(132H / 748M - 189H / 804 M).

איש דת זה, המכונה האימאם של שיח'אני, חי בסוף תקופת העומאוויה ובימי ראשית העבאסים. הוא, ששינן בעל פה את הקוראן מאז ילדותו, למד ישירות עם האולמה הגדולה, אבו חניפה, מייסד בית הספר החנפי האסלאמי, המוחזק על ידי כמה מוסלמים עד עצם היום הזה, הוא גם תלמידו של אבו יוסוף של תורת המשפט וכלכלה.

מושג העבודה

הרעיון של עבודה בהקשר האיסלמי תמיד חייב להיות מונחת פולחן. זה כבר הורה אללה כדלקמן: "עדיין לא יצרתי שדי אדם, כך שהם עשויים לשרת אותי" (קוראן סוראט א-זאריאת [51]:. 56). חשוב לנו להנחיל כוונה לפני הפעלת עבודה מתוך כוונת הפולחן, אשר היה לרצות את אללה.

כמובן שאנחנו חייבים להיות בטוחים שתוצאות העבודה שתבאנה אושר בא. הצעות אלה קיימים בקוראן כי הייתה תפילה אחת שהמוסלמים קרובות לקרוא: "!. אדוננו תנו לנו טוב בעולם הזה וטוב בעולם הבא, ולהגן עלינו מפני העונש של גיהינום". (קוראן סוראט אל-בקארה [ 2]: 201).

סיבות, סוגי עבודה ויעדי עבודה

בספר של אל-קסב להסביר למה אנחנו צריכים לעבוד בגלל הפקודה של אללה שאנחנו מפוזרים באדמה כדי למצוא את המתנה של אלוהים (סורת אל-ג'ומואה [62]: 10 ושאנחנו לעזור לאחרים התוצאות שלנו היו טובים (קוראן סוראט אל-בקארה [2]: 267. לעבוד על מנת להשיג מחזיק כדין (קסב) נועד גם כדי להיות מסוגל להבחין בין מה הוא כדין ובניגוד לדין.

בעוד הסוגים של מקומות עבודה טובים הם חקלאות, תעשייה ושירותים שבו המגזר החקלאי הוא אושר על ידי אפר-סאיבאני כסוג של עבודה החשוב ביותר. זאת, משום שהיא קובעת היכן אספקת המזון הפכה את פרנסה של אנשים רבים ונהיגת המשק בכלל.

אשר לצורך עבודה ישנן מספר רמות, כלומר; כדי לספק לעצמם, לשלם את החוב, להתפרנס עבור אשתו וילדיו, לענות על הצרכים הבסיסיים של ההורים, בסיוע קרובי משפחה, ולשים לב הסביבה.

כמו-סאיבאני גם הדגיש כי במילוי לצורך עבודה שעלינו להיות סגפנים או לא צמא לצרכים של העולם, לא לשרת או מוגזם והרחק מן הטבע טאַבדזיר או בזבזן על דברים שאינם נחוצים.

שיעור למד

היום השיעור שלנו הוא לעבוד הוא פולחן ואת מחויבות או כיחיד כדי לפרנס את עצמו, ראש משק הבית עבור אשתו וילדיו - בנו, כבן להורים ולמשפחות וכן חברי החברה האזרחית.

התברר לעבוד בהקשר האסלאמי אינו מיועד להסתיים כדי לצבור עושר, אלא רק כמדיום (וסילה) תמיד לעשות מעשים צדיק וקרוב יותר לאלוהים.

בתוך מדינות, המגזר החקלאי צריך להיות מוקד עיקרי על בסיס קבוע. עד עתה אינדונזיה כבר על הזכות להוכיח כי רבים ככל 39.68 מיליון עבודת אוכלוסייה אינדונזית בחקלאות. משמעות הדבר היא כי ישנם 31.86 אחוזים מכלל אוכלוסיית העבודה מהספורה 124.54 מיליון נאמר על ידי ראש BPS Suhariyanto, 5 במאי, לפני 2017 (bisnis.tempo.co).

חקלאי שכר צפויים ציד לטוב יותר מהקודמים, למשל, בחודש אוקטובר 2017, שכר נומינלי של עובדי חקלאות ארצי הוא 50.339 למעלה מ רופיה 50.213 רופיה באוקטובר (לשכה המרכזית לסטטיסטיקה, 2018). כמו כן, בוגרי האוניברסיטה החקלאית בוגור להיות יותר למשחק כמומחה בתחום החקלאות יהיה נהדר אם מסוגל להתרועע עם המגזר הפיננסי האיסלאמי מואצת.

עם התקדמות מסחר אלקטרוני פינטק, בקהילות מסוימות הגיבו כי המגזר החקלאי של אינדונזיה בנויה טוב יותר. לדוגמה, כבר ההפעלה גדל כמו אני גדל, אראגאנו, 8 כפרים, תיבת סייור, סימבה, צג מחיר, קרסה, כנפיים, טניהופ, לימאקילו, סיקומיס, קראוי, ג-החקלאות, חביבי גינה, קציר תעודת זהות, אחי, רגו פאנטס,, קנדגין, טומבאסין, טאניפאנד, וסטיפארם , אנגון, קאַרפּאַן.

אין ספק מאוד דווקא אם משרד החקלאות של הרפובליקה של אינדונזיה יחד עם הרשות לשירותים הפיננסית והבנק אינדונזיה במשותף לפתח סטארט אלה. זה כדי להיות מסוגל להגיע לחקלאים ומוצרים חקלאיים באזורים מרוחקים עם ממשל תקין אשר בתורו יכול להגדיל את האטה עצמית מזון ויצוא מוצרים חקלאיים.

ישנם ספרים קלאסיים רבים יותר, כי משפחות יכולות ללמוד כדי להבטיח את הניהול הפיננסי של המשפחה שלהם הופך יותר שריעה מוכווני. כמובן, קובעי המדיניות יכולים להתייחס אלה ספרים קלאסיים לתקן מדיניות המדינה, כך שהם תמיד צד עם כל האנשים אינדונזיה עם מערכת רק.

סכינה האוצר הודה לשני בוגרי טסקיה; מוחמד חניף אל-חכים ונוריזל איסמעיל על הצגתו בספר אל-קאסב במרכז ללימוד הספר הקלאסי האסלאמי - כוכבים טסקיה בשבוע שעבר.

כך נמסר המסר של א-סאיבאני, בתקווה. אני מכיר את האוטובוס.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: