כאשר אלוהים משאיר בנות

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - עבור כל מוסלמי, ילדים הם תכשיטים יקרי ערך. כי, ילדים מופקדים על ידי אללה תהילה אליו אשר חייב להישמר, משכיל, וחשבון. בגלל הילדים מופקדים על ידי אללה תהילה אליו, תגמולים עוד יותר יינתן להורים שיכולים לחנך את ילדיהם להיות אדוקים שולה.

"הו אתם המאמינים, אל תבגוד באללה ובנביא ולא תבגוד באמון שהופקדו אליכם, בזמן שאתם יודעים. ויודעים כי החפצים שלך ואת הילדים שלך הם רק משפט, ואמנם בצד של אללה הוא פרס גדול. "(אל-אנפל: עשרים ושבע-עשרים ושמונה)

לפני שהאיסלאם הגיע, הקהילה הבורה היתה מפלה בין בנים לבנות. עבורם לידתו של ילד היא גאווה ותהילה. להיפך, לידת הבת היא רק חרפה ואסון. אז לא כמה ילדות יונקים נהרגים או קבורים חיים על ידי הוריהם.

"ואם אחד מהם מקבל את הידיעה על לידת הבת, פניהם כהים (שחור ואדום), והוא כועס מאוד, הוא מסתיר את עצמו מן הקהל, בגלל החדשות הרעות שנמסרו לו. האם יטפל בה בהשפלה או שמא יקבור אותה לקרקע (בחיים)? דע, איזה דבר רע הם קובעים "(מכתב נחל: פסוק חמישים ושמונה)

אחרי שהאיסלאם הגיע, הנערה שזכתה בתחילה לזלזול הפכה לתהילה. במיוחד אללה תהילה אליו נותן עדיפות להורים המסוגלים להיות מופקדים על ידי בנות. בחדית 'אמר רולולולה רולולה סולאלאו 'אליהי וסאלם:

מ עיישה רודיולה ענהו, מן רולולה סולאלאו 'אליהי וסאלם הוא אמר

"מי שיישא רומן שיטפל וישמור על הבנות", הוא שומר ומתחזק כראוי, כדי שיהיו מגן עליו מאש הגיהנום "(ח 'בוכורי, מוסלמי וטרמידי)

בחדית אחרת אנאס בן מאליק רודיולה ענהו, הוא אמר כי השליח של אללה, שלום וברכות עליו אמר:

"מי דואג הבת לבגרות, אז הוא יבוא ביום תחיית המתים איתי" (אנאס בן מאליק אמר: הנביא שילב את אצבעותיו). (ההיסטורית מוסלמי)

החדית היא אחת המעלות שיש לה בת ויכולה לחנך אותה. זה בהחלט חדשות טובות עבור כל הורה. וברור שבורות התפיסה הציבורית הבורה אינה אלא פיקטיבית.

הבא תלוי ההורים הורה, אם הם מסוגלים או לא לחנך אותם. אם אתה מסוגל, ההבטחה של אלוהים קל לו להגיע לגן עדן. אם אתה לא מסוגל, אז אתה יכול להיות בטוח משהו המנדט הוא רק כמו דיבה והוא יכול לצלול הזקן לגיהינום.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: