גרמניה פותחת סוף סוף את הבנק השורי הראשון

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - השריעה הבנקאית כבר מזמן נתפסת על ידי אנשים רבים בעולם. בנוסף להיות מסוגל לעזור הצמיחה של הכלכלה במגזר הריאלי, את האפשרות של הפסדים יהיה קטן מאוד.

כפי שדווח על ידי onislam.net הדף, הראשון מבוסס שריעה קוביט טורק הבנק הוקם רשמית פרנקפורט, גרמניה. כפי שאנו מכירים בשנים האחרונות את התפתחותו של האוצר האסלאמי יש מגמה של הגדלת לאט יותר מאשר בשנים קודמות. בנוסף, מימון איסלמי קשה להשיג דריסת רגל חזקה באירופה.

נכון להיום, הנקודה החזקה ביותר במימון השריעה באירופה היא רק בבריטניה עם חמישה בנקים מלאים בשריעה. עם קיומו של בנק שריעה בפרנקפרוט, גרמניה צפויה למשוך את הקהילה המוסלמית השנייה בגודלה באירופה.

"אנו גאים לקבל רישיון להקים בנק שריעה", אמר חמד אל-מרזוק, יו"ר האלוהים של בית הכספים של כווית (שיעול), כהורה של קוביט טורק.

"להחיות את הבנקים בקנה אחד עם השריעה האסלאמית חשוב לא רק לגרמניה, שמבקשת לשפר את מצבה הכספי של המדינה, אלא למיליוני לקוחות המשתמשים בשירותי בנקאות שמציעים הבנקים בשלוש ערים גרמניות".

בנוסף, אוגורלו סוילו, מנכ"ל קוביט טורק, אמר הבנקאות האסלאמית יש את היתרון של מערכת המאפשרת פחות סיכון ולכן קריסה מוחלטת של המערכת הוא קטן מאוד. בנוסף, הבנקים האסלאמיים צפויים להיות מסוגלים לשפר את המשק הריאלי
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: