ידיעת השותפים העסקיים העיקריים של ישראל

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - נתוני הבנק העולמי מצביעים על ירידה משמעותית בייצוא הישות הציונית "ישראל" בשנת אלפיים שש-עשרה לעומת חמש השנים הקודמות. זה קרה בעיצומה של מאמציה של ממשלת תל אביב להיות שותפים עסקיים מגוונים ולהגביל את התלות המלאה במדינות מסוימות.

בשנת אלפיים שש-עשרה חווה הישות הציונית גם גירעון מסחרי של שישה.חמישה מיליארד דולר. בעוד בשנת אלפיים וחמישה-עשר היה עודף סחר של כ -ארבעה מיליארד דולר.

האתר הרשמי של משרד הכלכלה הציונית מרמז על חשיבות הייצוא בסביבה הכלכלית הרחבה יותר של הישות הציונית, תוך בחינת מגבלות השוק המקומי והתלות בשווקים האמריקאים והאירופאים, המספקים מתקני מס לכובשים הציונים.

לדברי הבנק העולמי, אמריקה היא השותף העסקי החשוב ביותר עבור הפולשים הציונים, בהתחשב בכל מדינה אירופית. שווי החליפין עם ארצות הברית בשנה שעברה היה כ -עשרים וחמש.שבע מיליארד דולר, אשר נוטה לטובת הישות הציונית עם ערך יצוא של בן שבע-עשרה.שישה מיליארד דולר. זה קרה באמצעות תמיכת הלובי הציוני באמריקה, כפי שדווח בדו"ח עסקים חוט ב -אלפיים ועשרה.

פרטנר מס 'שתיים הוא סין. שווי החילופים העסקיים בין שני הצדדים הגיע ליותר מ -תשע.שתיים מיליארד, ובוודאי נטה לטובת בייג'ינג.

מלבד חשיבותה של השותפות עם סין עבור הישות הציונית, היא אינה מתאימה לרמת הציפיות של בייג'ינג, בהתחשב בשותפות הענקית של בייג'ינג עם מדינות באזורים אחרים. זה משפיע על יחסי סין וישראל.

השותף העסקי השלישי של הישות הכובשת הציונית הוא אנגליה. שווי הבורסות מגיע ל -שבע.שישה מיליארד דולר. ערכה מאוזן בין שני הצדדים. יחסים אלה עלולים לחוות נסיגה בטווח הקרוב, שכן לונדון נכנסת לסערה כלכלית בעקבות משבר המשפחה הבריטית מהאיחוד האירופי וקולות גוברים הקוראים לחרם על הישות הציונית במדינה.

שווי השוק של תל אביב עם גרמניה, שוויץ, בגיה, הולנד, איטליה וצרפת הסתכם ב -עשרים ותשעה.ארבעה מיליארד דולר, כאשר הגירעונות המסחריים שחוו אותן מדינות בהיקף של תשע.שלוש מיליארד דולר, בין המאמצים להטיל מגבלות יבוא ציונים למדינות אלה, בעיקר במוצרים מיישובים יהודיים על אדמה פלסטינית.

עובדה זו מאשרת שהישות הציונית זקוקה ליחסים נורמליים וטבעיים, לא רק ברמה האזורית, אלא גם עם מדינות אחרות בעולם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: