אלה הם חמש-עשרה תנועות סונה בתפילה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בתפילה, הן תפילות חובה והן סונה הן תנועות שוות ערך לסונה. מה זה ? להלן תיאור.

1. העלאה בשתי הידות כאשר תקברתול יחרם, הקדים מתכוון יכביר, תכביר כאשר עולים מן הקדים, ו יכבירו כאשר עולים מתחילת התפילה תסייחוד שלושה מחזורים או ארבעה מחזורים. בזמן השפל, אין צורך להרים
יד. ההסבר הוא בחדית של מאליק בן אל-חוריץ ואחרים. (ההיסטוריה של החדית ' מוסלמי).

2. שים את יד ימין מעל יד שמאל מעל הכפתור הבטן או החזה כפי שלימד הנביא. אין שום ויכוח שמסביר כי לשים את הידיים תחת הטבור שלך. (אבו דאווד)

3. לכוון את התצוגה למקום של הערמונית. תנאים כאלה קרובים יותר לסוף החגיגיות. החוקרים הסכימו כי העמדה היתה ממוקדת יותר בתפיסה והנביא אסר להסתכל בשמים כאשר התפלל. (ההיסטוריה של החדית ' מוסלמי)

4. החזק את שתי הברכיים בשתי הידיים על ידי מתיחה האצבעות. זה כמו החדית 'של מוסעב בן סעד מאביו. (ההיסטוריה של החדית ' בוכארי ומוסלמי)

5. ישר את הגב ולהפוך את הראש פונה קדימה בלי להתכופף או להסתכל למעלה. זהו כפי מסופר על ידי אבו חמיד כמו-סעידי על מהות התפילה הנביא (ההיסטוריה של החדית '.בוכארי), חדית של עיישה (ההיסטוריה של החדית '. המוסלמית) ואחרים.

6. שים את הברכיים ולאחר מכן גם את הידיים ואת המצח ואת האף כאשר להשתטח. זה כמו החדית של ואיל בן חג'ר. (ההיסטוריה של החדית ' אשרבוסון ואבו דאוד). עם זאת, זה לא משנה אם אתה שם את שתי הידיים לפני הברכיים. הסכמי אולמה מאפשרים את שניהם. זה פשוט שיש חילוקי דעות לגבי מה שחשוב יותר. לכל דעה יש השקפה והבנה המבוססת על הטענה. זה יכול להיות שדברים כאלה הם בין הדברים שאלוהים משחרר בפועל.

7. לקדם את חברי הערמונית על הרצפה. זה כמו הנביא עשה.

8. על המוסלמים לסגור את כל חברי הגוף; לא יכול למתוח אותו. זה סגור יותר
לו ולהימנע מפתיחת וורה.

בניגוד לגברים המוזמנים למתוח את כל איבריהם. עם זאת, אם האישה המוסלמית צריכה למתוח את איבריה בתנאים ~ להישאר סגור ולא זכר זר מותר.

9. לשבת הפסקה קצרה לאחר רקעת הראשון והשלישי. הנביא נהג לעשות את זה כמתואר חדית מאליק בן אל-האַוואַיריעס, אמר, "ראיתי את הנביא אם לאחר המחזורים המוזרים בתפילה, שהוא אינו יודע (ישירות) לעלות עד שהוא התיישב לזמן הראשון." (ההיסטוריה של החדית '. בוכארי)

10. קום על הרגליים ונשען על שתי הברכיים. הטענה היא החדית של אבו חראיירה ר"ע, "הנביא היה לקום על החלק הקדמי של רגליו" (מסופר על ידי טרמידי). כמו כן מותר להתרומם בשתי ידיים, כהצהרת הנביא. זה סוג של תנועה
אפילו חזק יותר. שניהם נעשים.

11. לשבת על רגל שמאל (יפתריסי) בין שתי ערמוניות וכאשר תסייחוד הראשונית. ההוכחה לכך היא תסייחוד תסייחוד של אבו חומייד כמו-סעידי לגבי מהות התפילה של הנביא, "אחר כך שלב רגלו השמאלית ולשבת עליו." הוא אמר, "אם הנביא ישב אחרי שני מחזורים, הוא ישב על החלק העליון (רגל) ורגל שמאל ויישר עוד (מימין) "(מסופר על ידי בוכארי)

12. שב עם רגל שמאל רגל תחת רגל ימין על תסייחוד השני (לשבת או בצד שמאל של הרגל מקלות על הרצפה). החדית זהה לאמור לעיל. אבו חומייד אמר, "אם ההשתטחות האחרונה ואחריו ברכות, הנביא לכבות רגל השמאל שלו וישבה tawaruk בצד השמאל של הסכר שלו נשען על המושב שלו."

13. שים את שתי הידיים על שתי הברכיים עם האצבעות מתוחות (לא לחוץ יחד) כאשר יושבים בין שתי זרועות. בזמן tasyahud, לשלב את אצבעות יד ימין כדי ליצור מעגל, מרים את האצבע
אצבע ולהזיז אותו תוך התפללות. זה הכלול בחדית של אבן עומר וואיל בן חג'אר על טבעו של תפילת הנביא (ההיסטוריה של החדית ' מוסלמי)

14. להפוך את הפנים שלך ימינה ושמאלה תוך ברכה עם הנהון מושלם. זה מה שהנביא עשה והכיל בחדית של עמיר בן סעד מאביו, הוא אמר, "ראיתי את הנביא
אומר ברכות ימינה ושמאלה עד שאני רואה אותו מי לבן "(ההיסטוריה של החדית ' אשאבוס סונאן ו- אבו דאוד)

15. אם אישה מוסלמית מתפללת כאדם חנוט מאחורי המאמינים, תפילתה תקפה. אנאס אמר, "כאשר בבית שלנו, אני כבר מתפלל מאחורי הנביא, ואילו אמי, אום סולאים הם מאחורינו." (ההיסטוריה של החדית '. בוכארי)

וואלהואלם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: