לא ערך מישהו רק על הקוראן קרא מיומנות

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לעתים קרובות אנו מוצאים את זה 'פעמים עכשיו', אנשים חכמים רבים לקרוא את הקוראן אבל לא יודע את המשמעות וכיצד לתרגל את זה. קריאת הקוראן אינה עוברת דרך הוושט, במיוחד ללב. כמו הנביא סאליהו הו אליהי אמר:

يخرج ناس من قبل المشرق ويقرءون القرآن لا يجاوز تراقيهم, يمرقون من الدين كما يمرق السهم من الرمية, ثم لا يعودون فيه حتى يعود السهم إلى فوقه

"בני אדם יבואו מהמזרח וקוראים את הקוראן אבל לא דרך הוושט שלהם. הם ירו מתוך הדת כחצים שנורו מקשתותיהם. הם לא יחזרו אליו עד שהחץ יחזור לקשת שלו "(מסופר על ידי בוכארי)

אבן חג'ר אל-עסקלאני רחמי האל מסביר, אומר קריאת הקוראן אינו עובר הוושט לא העלה לאלוהים, אין ערך בעיני אללה. אם רק הוושט לא עובר, אז כמובן שזה לא יגיע אל הלב.

לא רק את ההפסקה לא עובר דרך הוושט, לא רק שלא את ההפסקה להגיע אל הלב, לא רק את ההפסקה לא מתגמל, לא רק את ההפסקה לא שווה בעיני אלוהים, אבל האנשים המוזכרים חדית גם מחוץ לדת כחץ מן בום קשת.

אז, מי הוא האדם המכונה בחדית '? באופן ספציפי על פי אבן חג'ר, האנשים האלה הם אנשים חווארי ובכלל הם צבועים.

אנשים הח'וארג הם אלה אשר להכחיש את אוסטמן בן עפאן הסגן הוא זה ומאמין שהוא יכול להיהרג עם האמת. הם תמכו בעלי אבן אבו טאליב (שלום וברכת אללה) עד התכים בשיפין. ח'ואריג' דחה את התכים ואחר כך הכחיש את עלי אבן אבו טאליב.

בעוד הצבועים, ולמעשה הם אינם כוללים אנשי אמונה כי אמונה בלבד להביע את לבם מילולי תוך מכחישים.

הנביא סאליאלאהו אמר:

إن أكثر منافقي أمتي قراؤها.

"ואכן, רוב אלה הצבועים לחדור בעיצומו של האנשים שלי הם מומחים לקרוא את הקוראן." (ההיסטורית. אחמד לא. 6633)

אל-אימאם עומר בן עבדאללה אבן עבדל בר רחימהאללה הסביר:

حسبك بما ترى من تضييع حدود القرآن وكثرة تلاوته في زماننا في الأمصار مع فسق أهلها.

"די לך שזה מסביר את זה עם מה שאתה רואה בצורה של פרות של המגבלות שנקבעו על ידי הקוראן, ורבי הקוראן הוא לקרוא בימינו במדינות שונות על ידי אנשי מרושע." (אל -איסטדקאר, כרך ב 'עמ' 501)

אז אל תתפלאו אם בימים האחרונים האלה ראו אנשים אינטליגנטיים מישהו קראו את הקוראן אבל המוח שלו אקסצנטרי, לובש סממנים מוסלמיים אבל מעליב האיסלאם, אפילו אנשי דת מבוססות אך כדי להגן על אויבי האסלאם. נאודזובילה..

מאי אללה מרומם בצל לנו עם חסד שלו היגוי, כדי לא להיכנס לשורות של הצבועים.

אני יודע את זה
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: