"הם חייבים להפסיד כאשר מתמודדים עם ההצעה הקוראנית"

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - הפליליזציה של חוקרים אינה מתרחשת רק באינדונזיה. בהודו, פלמיזציה בוצעה גם נגד חוקרים מוסלמים, ד"ר זאקיר עבדול כרים נאיק כינוי זאקיר נאיק.

סדרה של השמצה הואשם על ידי זאיר נאיק על ידי המשטר ההודי. נע בין הטענות של הנאום הפרובוקטיבי, הסתה לאלימות, הסתה לשנאה, כדי לממן טרור והלבנת הון (כביסה כסף).

ביום זה, סוכנות החקירות הלאומית (NIA) של הודו הכינה בקשה רשמית להקים הודעה בפינה אדומה (RCN) למומחה דתות ב -1 באפריל עד 10 ולאחר מכן לעשות תעמולה ספארי בחמש ערים באינדונזיה. NIA גם מסר את ההודעה ל- CBI, משרד האינטרפול בהודו, ב -18 במאי.

זאקיר נאיק הוא דמות פנומנלית. ההרצאות שלו על אקידה ואלוהות בעשור האחרון היו מרתקות, והוא יכול להיות עדים על ידי האנושות ברחבי העולם. אפילו לא כמה אנשים שהיו במקור אתאיסטים או דתות אחרות, בסופו של דבר התאסלמו לאחר ששמעו את הרצאותיהם. זאת משום שהוא תמיד מספק את הקוראן הקדוש.

לקראת יישום "Zakir Naik בקר באינדונזיה 2017", מסיבות רבות לא אוהבים את נוכחותם. אפילו רבים טועים בשיטת ההטפה. חשד זאיר נאיק אוהב להתווכח, למרות ששיטת ההטפה שלו היא רק הרצאות, שאלות ותשובות. "רק שנשאל, הוא ענה יותר מדיבורים," אמר ייצוג ד"ר זאקיר Naik באינדונזיה, אוסתאז אל בוכרי עבדול וחיד, אמר קול האסלאם.

כדי לקבל תשובות על השמצות אלה השיקו ידי האויב, העיתונאים בתקשורת האיסלמיים מי הם חברי פורום עיתונאים מוסלמיים (Forjim) ראיינו בהצלחה זאקיר Naik ב הזדמנות בבית מלון Kuningan, הדרום בג'קרטה, יום שישי, 31 במרץ 2017. אם לא שאלו, ענה במסיבת עיתונאים, ראיון בלעדי עם זאקיר נאיק היתה הזדמנות נדירה מאוד. הנה הקטעים המלאים:

מה דעתך על מוסלמים אינדונזים?

זהו ביקורי השני באינדונזיה. חבל מאוד להיות כאן, במיוחד אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה ביותר בעולם.

מה דעתך על איסלאמופוביה המתרחשת ברחבי העולם. לא רק במערב, אלא גם במדינות המוסלמיות עצמן. איזו שיטה של ​​דעווה להתמודד עם איסלאמופוביה?

עכשיו הנשק הכי גדול בעולם הוא התקשורת. באמצעות התקשורת, לבן יכול להיות שחור או להיפך. כיום, יש הרבה תעמולה שלילית כלפי האסלאם במספר אמצעי תקשורת, הן באינטרנט, בטלוויזיה, בעיתונים ובמגזינים. חייב להיות צעד לתקן את הדימוי הלא נכון על האיסלאם.

לכן, עלינו להשתמש באותם אמצעים ובמדיה כדי לתקן את התפיסות הלא נכונות לגבי האיסלאם.

לרוע המזל, אנחנו כמוסלמים עדיין לא מפותחים בהשתלטות על מגזר התקשורת. הגיע הזמן, אנו משתמשים באמצעי התקשורת הטובים ביותר והמודרניים ביותר כדי לטפל בתפיסות המוטעות של האיסלאם לגבי מפלגות מסוימות.

נכון לעכשיו, אינדונזיה תמיד הייתה היעד של הנצרות, איך אתה חושב על זה?

אללה הסביר בקוראן את מכתב אל Maidah פסוק 82, כי הקבוצה הקרובה ביותר לאיסלאם הוא נוצרי. כך גם הסביר QS. אל אימראן פסוק 64, אלוהים סביר, "הו אנשים של הספר, אנו מדברים על המשוואה באותו משפט אחד, כלומר לא לעבוד את אלוהים אחר.

לכן, אנו כמוסלמים צריכים להטיף וגישה ידי מחפש דמיון בין האיסלאם והנצרות, הקוראן עם התנ"ך, לא את ההבדלים.

אתה מתויג כדמות אסלאמית רדיקלית, אפילו ראשך מוערך בחמישה מיליון רופי או כמיליארד דולר? התגובה שלך?

כידוע, הממשלה ההודית כיום מאוד אנטי-אסלאמית והיא קיצונית הינדית. עד כה אני מטיף ל -25 שנה, ומביא את האמת על האיסלאם בכל רחבי הודו בדרך שלווה. וזה לא משנה. אבל הממשלה ההודית הנוכחית לא מרוצה ממה שעשיתי. יתר על כן, כבר עשרות אלפי או אפילו מאות אלפי הינדים הודים שהתאסלם.

לקרוא לי קיצוני, קיצוני, טרוריסט, היא הסיבה היחידה שממשלת הודו יצרה.

זה נכון, יש כוהנת הינדית שנתנה תחרות פרס להרוג אותי. עבור אלה שיכולים להרוג אותי, הוא מוערך ב 5 מיליון רופי או שווה מיליארד רופיה.

האופן שבו בוצעה האלימות, כי הם מעולם לא זכו בדיונים. הם חייבים להפסיד כאשר הם מתמודדים עם הטיעונים הקוראניים, כך שכל מה שהם יכולים לעשות זה אלימות.

מכיוון שבאת לאינדונזיה, יש מסיבות שלא אוהבות את נוכחותך כאן. גם אתה אומר, אתה לא צריך להגיע לרמה להיכנס אינדונזיה עם האשמה שלך להיות דמות רדיקלית. התגובה שלך?

אללה הסביר בקוראן את האות אל חוג'ורת פסוק 6. אם אתה מקבל מידע, זה צריך להיעשות tabayun הראשון. כי אם לא, זה יפגע במישהו.

כידוע, אויבי האיסלאם תמיד משתמשים בשיטה כדי למנוע ממני להגיע למדינה באשמת הבאת רדיקליזם וטרור.

אם מותר לי להיכנס לאינדונזיה, יש מפלגות שלא אוהבות את זה, אם עשרות אלפים, מאות אלפים ואפילו מיליוני אנשים ימשכו לאיסלאם. המסר של השלום שאני מעביר מתמודד עם בניית דמות שלילית שלי.

עד עכשיו, יש לי lectured יותר מ 2000 פעמים. אני אהיה מאתגר אם יהיו הרצאות המקדמות רדיקליות, קיצוניות וטרור. כל מה שקרה הוא אנשים שאוהבים לקצץ בהרצאות שלי, כמו לחתוך את הפסוק הקוראני. לדוגמה, לא להקים תפילות כאשר שיכור. אבל לחתוך, המשפט הופך לא להתפלל. אין שום דבר בהיסטוריה, תעמולה שלילית כלפי האסלאם באמצעות התקשורת בצורה כה אינטנסיבית.

לפני שנתיים (2 במרץ 2015), קיבלתי את הפרס הגבוה ביותר מטעם ממשלת סעודיה "פרס המלך פייסל", מעין פרס נובל בעולם האיסלאמי לשירות האיסלאם. האם זה אפשרי, ממלכת ערב הסעודית כי יש המודיעין המדינה נותן מחבל גרור הגבוהה ביותר?

קיבלתי גם את הפרס השני הגבוה ביותר של שליט דובאי ממשפחת אל-מכתום. האם זה אפשרי שליט דובאי שיש לו גם המודיעין המדינה, נותן את הפרס הגבוה ביותר למחבל. זה גם בלתי אפשרי. זה רק תעמולה שלילית.

לפני שלוש שנים קיבלתי גם את הפרס הגבוה ביותר ממלכת מלזיה, אם המודיעין של המדינה לא ידע שמחבל קיבל פרס. זה בלתי אפשרי.

קיבלתי הזמנות רבות של ראשי מדינות מוסלמיות ברחבי העולם, האם ניתן להזמין ולהיפגש עם מחבל?

בפעם הראשונה היה מקבל פרס כאדם הנאשם. האדם הזה הוא רק זאקיר נאיק.

מה המסר שלך להגן על אמונתם של המוסלמים, במיוחד באינדונזיה?

המסר החשוב ביותר להעביר למוסלמים ברחבי העולם, כולל אינדונזיה, הוא לקרוא וללמוד את הקוראן היטב, ולהבין אותו נכון.

למרות הקוראן היא שפה ערבית שאנחנו לא מבינים, אתה צריך לקרוא את התרגום ואת הפרשנות שלה כדי להבין את משמעותו. מלבד הקוראן, גם לקרוא את הספרים של החדית saeheh.

יעצתי לאחי ולאחיותי בכל רחבי העולם להימנע מלהתגרות, מחולקת לדברים קטנים. המוסלמים חייבים להתאחד בעסקים גדולים. ב QS. פסוק עמרן 103, אללה מזכיר לנו המוסלמים להתאחד ולא לחלק. זהו מסר ברור וחשוב מאוד.

Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: