צפה בנס של תפילת עולם, כפר אחד להיכנס לאסלאם

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אללה סובהנהו וואטאלה יש דרכים רבות כדי להנחות את ההנחיה למשרתיו. יש זמנים שבהם משרת מקבל הדרכה אישית לאחר שהוא מחפש את האמת. יש מקרים שבהם בעת ובעונה אחת, אנשים רבים מקבלים הדרכה באותו זמן, כך אחד הכפר נהרו לאסלאם.

הסיפור הזה הוא דוגמה של דרך שנייה. כפר אחד התנצר. תושבי הכפר נהרו לאסלאם לאחר שהאתגרים שלהם נכבשו באמצעות תפילת העולמא.

הסיפור האמיתי הזה התרחש בכווית, בסביבות 1995. באותו זמן שמע יו"ר מועצת המנהלים של ג'מעיה אל כווית און אל מובסייר כווית שיח ד'עבדורחמאן, כפי ששומעת שמע כי יש כפר שתושביו היו בעלי חיים.

יחד עם כמה דאי, הוא הלך לכפר להתפלל עבורם. תוכנית 'גמעיה דעווה' לא הלכה בצורה חלקה. היה אתגר שהעלו הכפריים שהתברר שגם הם הגיעו אל מיסיונרים נוצריים.

"אנחנו לא אוהבים נוצרים. אז עכשיו באת להזמין את האיסלאם ? תראה, חווינו בצורת במשך שנים. זה אף פעם לא יורד גשם. אם תתפלל וגשם, נתמיר את דרכנו לאסלאם ", אמרה דמות כפרית אחת.

כששמע את האתגר, נגע בשייח כסומית. הוא נענה ברצינות לבקשות הפשוטות של התושבים.

"זהו אתגר מאנשים שהם חושבים שהוא פשוט. אם יורד גשם, הם מאמינים שהדת הזאת נכונה. אם הגשם לא יורד, הם חושבים שהדת הזאת לא נכונה כדת שבאה אליהם ".

ואז הרים השייח את ידו אל השמים. הוא התפלל בבכי. מקווה בתקווה אללה סובהנהו וואטאלה. הוא באמת רוצה אותם לקבל הדרכה ולשרוד מהגיהינום.

"אוי אלוהים ... הבעיה הזאת אין לי שום קשר איתי, אבל זה אתגר עבור הדת שלי. "לא תבוז את הדת הזאת בגלל הטעויות שעשיתי", אמר שיח כסומית בתפילתו. הוא עדיין בכה בתפילותיו.

הוא מאמין שזה מאוד קל עבור אלוהים לגשם. הוא רק מודאג אם תפילתו נדחית בגלל חטאו ואשמתו. והוא היה מודאג שאם הגשם לא יירד, תושבי הכפר יזלזלו בדתו.

התפילה לא היתה לשווא. כעבור כמה שעות ירד גשם כבד. הכפריים לשמוח. יש להם אמונה חדשה, "זו הדת האמיתית. הקב"ה מעניק את תפילת חסידיו ואף אינו ממתין זמן רב ".

לבסוף הם נהרו לאיסלאם. כפר אחד הפך לאסלאם, קיבל שחאדה, "אסייהאדו לה אלאהה מוחמדאן שליח אללה."
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar