אפילו ציפורים מלווה את זה כאשר מדקלמים

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - שנה 599 ​​הנא הנא

שמו מוחמד בן עלי אבן אבי מנשור אבו ג'עפר אל אשבעאני. הוא החזיק בתואר ג'מאלדין, סגן מושל העיר מוסול. הוא אוהב לתת נדבות ולעשות טוב. זה היה באמת נהדר עבור השירותים שהוא עזב את הערים מכה ומדינה.

הוא סחט את המעיין לתוך אדמת ערפאת, בנה מפעלים, בנה את מסגד ח'ייף, בנה את גדר העיר של מדינה, בנה גשר על נהר הדג'לה באי אבן עומר מאבן מגולפת, ברזל ופח, ובנה הרבה קרקעות בקר.

כל יום הוא תמיד נותן צדקה ליד הדלת של הבית שלו כמו 100 דינר. הוא פדה את השבויים מדי שנה באוצר של 10,000 דינרים. הוא דאג למשפטנים המסכנים ולעניים בבגדד ובערים אחרות.

ב 585 הלוח המוסלמי, הוא היה כלוא. "ציפור לבנה עמדה לפני מותו של ג'מאלדין. הציפור תמיד ליוותה אותו והוא תמיד דיקר אללה עד מותו בחודש סיאעבאן בשנת 585 הלוח המוסלמי. אחרי זה הציפור התעופפה. ג'מאלדין נקבר במקום שבנה לעצמו בעיר מוסול ", כתב ... בספר ... המבוססת על סיפורים של אנשים שחיו עם ג'מאלדין.

בינו לבין אסדודין שיראקוח בן סיאדזי היתה אחווה. כל אחד מהם הבטיח כי מי שמת קודם, יאפשר לאחרים לקחת את גופם לעיר מדינה אל-מונווארה. אסדודין גם לקח את גופתו של ג'מאלדין מהעיר מוסול לעיר מדינה, על כתפיהם של כמה גברים.

בכל פעם שעבר באזור, התפללו אליו תושבי האזור והתחננו לפניו לרחמים ושיבחו את טוב לבו. אחר כך הוא קידש על ידי תושבי מוסול, תיקרית, בגדד, חלח, כופה, פיאד ומכה. אחר כך נשאו את גופו סביב הכעבה. לאחר שהתפלל, נלקח גופתו לעיר מדינה כדי להיקבר. זה ממזרח למסגד נבאווי.

"המרחק בין קברו לקבר הנביא הוא רק חמש עשרה אמות", אמר אבנול ג'וזי ואבן סעי.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar