חסן אל-בשרי, מותרות האימאם

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - חסן אל-בצרי הוא דור טאַבי'ין של מלומדים. הוא בנו של לשעבר מאולה (המשרתת), אחת מנשותיו של שליח "אלהיהי בכבוד, אום סלאמה ראדי" אלהה אנה, כי חאיירה. אביו הוא אסיר לשעבר של עבדי מלחמה. כן, הוא לא היה לידה אצילית, הוא היה בנו של האספסוף. באותו זמן, הוליד ח'יראן חסן בעיר המדינה 21 חג'ריה / 642 לספירה

שם חסן הוא במתן אום סלאמה. הוא מעולם לא הניקו ידי אשתו של שליח אלה אלהיהי המפורסם בכבוד אופקים פתוחים רוצה לכתוב זה. יתר על כן, בגיל 14 שנים, עם הוריה, בני נוער חסן עבר והתיישב בבצרה, עיראק. בשל היותו אזרחי בבצרה, ורגע לאחר מכן הוא היה ידוע בשם חסן אל-בצרי.

חסן אל-בצרי רהמהוללה הוא לומד שגדלו להיות האימאם של מוסלמים. ידע הוא כל כך רחב ועמוק, וערמומי דיבור. דיסציפלינות שונות שלמדו. החל פרשנות, חדית, משפטנות, קיראת, לשפה וספרות. חוטבה-הדרשה נחשב הכי טוב ומהווה חלוצה של ספרות ערבית.

יאנג חסן לא למד למספר חברי הנביא של אלהיהי" אללה בכבוד. יש עות'מאן בן עפאן, עבדאללה בן עבאס, עלי בן אבי טאלב, אבו מוסא אל-אשעריה, אנס בן מאלכ, ג'אבר בן עבדאללה, גם עבדאללה בן עמר "אַנהומאַ ראדי. סמכות רוחני הופך אדם שגר בעיר הבירה הח'ליפות האומיית מוקדם להקים מדראסה ב בצרה.

חסן אל-בצרי רהמהוללה גם לשחק תפקיד בהעברת החדית 'של הנביא של אלהיהי" אללה בכבוד. הוא קיבל חדית ' של אבו בכרה, אימראן בן חוסיין, יונדוב, אל-בגאלי, מעאויה, אנאס, גם אַנהומאַ" ג'אבר ראדי. בעוד חדית ' מסופר ממנו הם ג'ריר אבן אבי חזים, כאַמיל אין דער טיף, יזיד בן אבו מרים, אבו אל-אסייהאב, סמאק אבן חרב, אתא אבן אבי כמו-סאיב, הישאם אבן חסן, ואחרים עשויים אללה ירחם.

כאשר בצרה מפורסמת כעיר מדע התרבות האיסלמית. מסגדים הם לא רק יפים לבניין הפיזי, אלא גם שגשגו עם פעילות תלבול ". בעיר הזאת, חסן יותר שוהה המסגד, להצטרף מדעי טיפול ההלכה" אבן עבאס ראדי. ומפיו למד פרוש, חדית, ואת קיראת. בעוד המדע של תורת משפט, שפה, וספרות, שלמד ממורים אחרים.

חסן אל-בצרי רהמהוללה גם מפורסמים בזכות האומץ שלו להתווכח מול השליט. נשמה סגפנית הובילה אותו מעזה לבקר את פקידי אורח חיים זוהרים.

כשזה חג'ג צו-צפי להיות מושל עיראק, והיא מפורסמת בזכות הדיקטטורה שלה. למרבה הצער, ישנם אנשים בקושי מעזים למתוח ביקורת עליו. באותו הזמן באמצע חנוכת הארמון של אל-חג'ג 'על הקצה בבצרה העיר שנבנה עם פולק עובד קשה, חסן אל-בצרי הופיע ביקורת מפורשת.

"אנו עדים דבר אשר נבנתה על ידי אל-חג'ג '. אנו גם מבינים כי פרעה הראשונה אי פעם בנתה ארמון יותר יפה מרהיב יותר לארמון הזה. אבל אלוהים נהרס בגלל עון ויהירות !!! "

חסן אל-בצרי דיבר הרבה מלאות חוכמה באמצע השליט והעם שנכח באירוע. מתוך חשש כי המושל היה רותח מכעס, מישהו ביקש הכומר הסגפני הזה כדי לעצור את הביקורת.

"הו אבו סעיד, מילות תוכן להיות, תוכן להיות ...!"

חסן השיב: "אכן, אללה לקח משכון מאלה שיש להם את הידע על מנת להסביר את האמת לאנשים ולא להסתיר אותו."

זה נכון מה שהוא חשש, לשמוע ביקורת חסן, אל-חג'ג 'היה זועם. הוא גער פקודיו.

"אוי לכם! למה אתה לתת לעבדים של בצרה נזפה ומדברים כבדרך אגב עם אף אחד מכם למנוע? לתפוס אותו והתעמת אותי! "

כמעט הנוף כולו כלפי חסן אל-בצרי רהמהוללה. לבבות של קהלים רועדים מרוב הדאגה. אז איך היחס של הכומר ? הוא נשאר מושל יהיר פן רוגע זקופים.

אז מה לעשות אל-חג'ג 'נגד מבקריה ? כשראה את ההבעה חסן בצרה היו כל כך שקט, היהירות וכעס שכך לאטו. הוא בירך את האימאם עם מילים רכות. ואז מבקש בהכנעה על דת כדי יושר אינטלקטואלי לפניו.

חסן אל-בצרי רהמהוללה מת בבצרה ביום שישי, 5 רג'ב 110 חג'ריה / 728 לספירה הוא עזב דוגמה מצוינת עבורנו. נשמה ואת היחס הסגפני של ההנהגה שלה במאבק נגד עולם חומר חמדנות יוקרה. נכון לעכשיו, החומר הוא כבר פיתוי מאוד אמיתי להערים המוסלמים, אפילו אפילו פעילות. מזון, אופנה, כיף, בלשון ההמעטה מדללת תעמולה פעילה חיים סגפניות מן הצעירים אל הישן. כתוצאה מכך, לעתים קרובות טאוסייה על הדוכן מול אנשים, נאומים בקול מול המנגנון, שלא בהתאם לפרקטיקה של חיי היומיום שלהם. פעילים תעמולה, פעילי נחי לנו, הפכו לקורבנות של הקפיטליזם הגלובלי.

אורח החיים שלהם הוא כל כך משועמם ומעריץ את המוצרים של אויבי האסלאם. אז בואו נדאג לעצמנו וחזור בתשובה, ואנחנו ניקח את חסן אל-בשרי רחימהאללה כדוגמה! אני יודע את זה.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: