אל תפספסו את תפילת הערב

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לא קל לעשות צדקת צאלח זה אחד, אבל עבור אלה שרגילים לבצעה ירגיש אור כי אלוהים מקל.

אבל עבור אלה שאינם רגילים להתפלל במיוחד subuhnya תמיד מאוחר dimesjid קהילה דלילה, לא מצפה הרבה מה לעשות פולחן Rasululullah sallallaahu "alaihi WA סלאם כאמור תפילות יומיות לאחר תפילת החובה. וזו חברי צאלח צדקה salafusholih שמעולם לא החמיץ עושה את זה.

אבו Hurayrah anhu אמר כי sallallaahu הנביא "alaihi WA סלאם אמר:

أفضل الصلاة بعد صلاة المفروضة, صلاة الليل.

"התפילה החשובה ביותר לאחר תפילת חובת התפילה כי הוא עשויה בערב." (HR. מוסלמי)

נראה שרוב האנשים היו נהנים הופעות המונדיאל של התפילה הערבית למרות שחלקם roka'at בלבד. זה תאווה כשזה שולט הלב של עובד, הוא מוכן להקריב זמן יקר רק ליהנות משהו שאף תועלת או בעולם אפילו יותר להלן. למרות salafusholih לא הביט לאחור לרגע כי זמן מיוחד.

Abbaas anhuma" אבן אמר, 'אף אחד הערב החמיץ ידי אותם אבל הם לבצע את התפילה, אם כי רק מעטים rak'ah לבד.' (Tafsiir טברי)

אללה, יתעלה, אומר:

واصبر لحكم ربك فإنك بأعيننا وسبح بحمد ربك حين تقوم

"ויש לי סבלנות (O מוחמד) מחכה מתן אלוהיך, כי הרי אתה בעינינו, ולחגוג את שבחי ה 'אלהיך כשאתה מתעורר," (QS-טור 52:. פסוק 48)

ومن اليل فسبحه وإدبر النجوم

"וביום רוב הלילה לרומם אותו ואת (גם) בזמן ההגדרה של הכוכבים (שחר)." (QS-טור 52:. פסוק 49)

פסוק נוסף, אללה Ta'ala כינה אותם עם הקיבה לטווח מן המיטה, כלומר הקיבה וגופותיהם לא הרבה שינה בלילה בשל שפע. מאפיינים ותכונות של אנשים שנמצאים תמיד מלא שנת שומן בגוף קל, וכשהוא ישן היטב בהחלט לקום.

אללה, יתעלה, אומר:

تتجافى جنوبهم عن المضاجع يدعون ربهم خوفا وطمعا ومما رزقنهم ينفقون

"בטנם רחוקה מן המיטה, הם מתפללים לאלוהים שלהם עם פחד ומלא תקווה, והם מבלים את החלק של המזון אשר אנו מרעיפים עליהם." (קוראן, כפי-סגידת 32: פסוק 16)

אבן Kathir rahimahullah אמר, "המשמעות של מה שהם עושים הוא מתפלל בלילה והשאיר השינה ונשכב על מיטה רכה." (Tafsir של Ibni Kathir)

Allama אבן Qayyim אל rahimahullah אמר, "נסה לחשוב על איך השם יקום תפילת הלילה הם עושים בחשאי עם תשובה כי הוא הסתיר להם כי אינם ידועים על ידי כל האנשים. כמו כן איך שם יקום חרדה, פחד מדוכדך הם היו במיטה כשאתה מתעורר לבצע תפילות הלילה בבית ההנאה של הנשמה בגן העדן. "

של אסמא "Anha ראדי יזיד בינה, אמר, "הנביא sallallaahu" alaihi WA סלאם אמר:

إذا جمع الله الأولين والآخرين يوم القيامة, جاء مناد فنادى بصوت يسمع الخلائق: سيعلم أهل الجمع اليوم من أولى بالكرم, ثم يرجع فينادي: ليقم الذين كانت (تتجافى جنوبهم) فيقومون وهم قليل.

"כאשר אלוהים אוסף את כל בני האדם מן הראשון ועד האחרונים ביום התחייה מאוחר, אז הגיע מתקשר וקרא בקול כי הוא שמע על ידי כל הבנים, 'היום כל זה נאסף ידע מי צריך לקבל את התהילה!' ואז המתקשר הוחזר אומרים, "אם אנשים" הספינה מן המיטה "לקום, ואז הם עלו, בעוד שמספרם של אלה כמה. "(חדית זו מסופר על ידי אבו Ya'la באל-Musnadul Kabiir (IV / 373)

מי ייתן ואללה Ta'ala קל לכולנו בשימוש עד בשליש הלילה, זמן מיוחד לא צריך נעלמו מעיניו ... yuukk בלילה, הרכבת הזו עצמך לא עצלן לקום בלילה, אם רק להתפלל witr rokaat אחד בלבד.

Allaah יודע הכי טוב
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: