כפירה היא זיכרון באמצעות "חרוזים תפילה"

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - שאלות:

... בשנת מסגדים כמה אסלאמואלה אני מסתכל לאחר התפילה, צליינים להשתמש "חרוזים" (תבואה תפור עם חוט) לעשות דיקר. אם זה אכן קיים ההדרכה במשפט?

תשובה:

שלום, רחמים וברכות של אלוהים עליכם

השבח לאללה צבאות רוב, ואליו אנחנו סוגדים, ואליו אנו לבקש עזרה. תפילות וברכות תמיד מוקדשות ואלוהים נתן לו הנביא", הנביא האחרון שנשלח על ידי אלוהים כדי לשפר את תורתו הכוללת של הנביאים לפניו.

דיקר הוא אחד כמוסלמי כי כבר לקבל מידע ידי אללה דרך נביאו המדובר. סאליהו הנביא "אליהי וסאלם למד את המוסלמים הם מבצעים דיקר כל סיימו את התפילה. לגבי הקריאה למדה על ידו, הדברים האלה הם לגיון, ועל תואר מסורות מסוימות. בין חדית 'מסופר על ידי אבו אנימה :

אבו דאר אמר: "הוי שליח אללה, העשיר ללכת להביא תגמולים, הם מתפללים כפי שאנו מתפללים, והם גם היו בצום (צום) כפי שאנו צמים, אבל יש להם רכוש עודף, כך שהם יכולים לתת לו צדקה. למרות שכרגע אין לנו את האוצר אלינו "צדקה.

הנביא ואז אמר, "הו אבו דאר, יהיה לך ללמד אותי משפט שבה ניתן לחקות אלה לפניך, ואתה לא יובס על ידי אלה אחרי, אלא אם כן הם לתרגל מה שאתה לתרגל את זה ?".

אבו דאר אמר, "מסנג'ר o הטוב של אללה, אני רוצה". ואז הוא אמר, "אתה יש ברכה 33 פעמים, ברטחמיד 33 פעמים, ולחגוג 33 פעמים, אז אתה גומר קריאה

لا إله إلا الله وحده لا شريك له, له الملك; وله الحمد, وهو على كل شيء قدير

קח כל תפילה ללא ספק סיים חטאיך יסלחו גם הרבה קצף בים. "

יש זכר הטבות ותגמולים ברורים. אז מה אם זכר נעשית באמצעות "חרוזים" ? בין אם זה אסור או מותר, בהתחשב התופעה בפנינו היום, לא מעטים בקרב המוסלמים זכר באמצעות חרוזים, בעוד אחרים אומרים שזה כולל כפירה ?

במהלך סלף הקודם, יש כמה מסורות לגבי השימוש "חרוזים" ב זכר. בין מסופר על ידי האימאם אבו דאוד ב כ-סונן מספר 1486 אשר קורא;

عن عائشة بنت سعد بن أبي وقاص عن أبيها أنه دخل مع رسول الله صلى الله عليه و سلم على امرأة وبين يديها نوى أو حصى تسبح به فقال: أخبرك بما هو أيسر عليك من هذا أو أفضل? فقال: سبحان الله عدد ما خلق في السماء, و سبحان الله عدد ما خلق في الأرض, و سبحان الله عدد ما خلق بين ذلك, وسبحان الله عدد ما هو خالق, و الله أكبر مثل ذلك, والحمد لله مثل ذلك ولاإله إلا الله مثل ذلك ولاحول ولا قوة إلا بالله مثل ذلك.

מ עאישה בנת סעד בן אבי וואַקאַציע מאביו; כי יחד עם השליח עוד לא פגש אישה שהיה זכר באבני תאריך או חצץ כי הוא בידי. אז הנביא אמר: "אני אגיד לך על משהו שהוא קל יותר מיינסטרים מזה זה". ואז הוא אמר: "זה (אתה אומר) סובאן אללה ככל מה אללה יצר בשמים, (פלוס) של מה ברא אלוהים עלי אדמות, (ו פלוס) של מה שאלוהים יצר ביניהם, (ואז הוסיף שוב עם) בסך של היוצר שלו. ואז אומרים תודה לאל, אללה אכבר, לילאַ אללאה, ו לה האולה ולאא

חדית תקף תואר (ניתן לראות בספר "IV מעבוד כרך במקרה 366). הנביא מוחמד בחדית מעל סכום קבוע של דיקר מספרים. לא הסביר באופן ישיר, אלא באמצעות סיאיר. חדית זה גם היוותה את הבסיס עבור מנון יכול להיות באמצעות חרוזים (סוג של אבנים מועדות, חצצו, וכו '), כי כאשר הנביא פגש אישה דיקר עם דברים כאלה, הוא אינו המכחיש ואינו אוסר אותו.

השליח מילה לומר בזמנו היה أخبرك بما هو أيسر عليك من هذا أو أفضل "אני אגיד לך על משהו שהוא קל יותר מיינסטרים מזה זה". מילה זו מכילה ארשאד (הנחיה). הפניה לבית המשפט היא חשובה יותר, אינו מבטל את מנון היכולת באמצעות חרוזים. (ראה:.. מעבוד מעבדה סיאר סונן אבי דאוד, כרך ד, דף.366 תוחפטול הוואדזי שר ג'אמע "טורמודזי, ג'וז 9 עמ '366)

בחדית אחרת סלאם ווה אַלאַיהי "סאַללאַללאַאַהו הנביא אמר;

عن حميضة بنت ياسر عن يسيرة اخبرتها أن النبي صلى الله عليه وسلم أمرهن أن يراعين بالتكبير والتقديس والتهليل وأن يعقدن بالأنامل فإنهن مسئولاتمستنطقات

מ הומאידה בינת יאסר, נאמר לו על ידי יוסאַיראַה כי "סאליהו הנביא אליהי וסאלם אמר להם לשמור (לא לשכוח) תכביר, גורל ו תחליל, והוא ציווה את הדברים האלה נעשה עם האצבעות, כי בעצם האצבעות יהיה באחריות. (חדית זו מסופר על ידי אבו דאוד מספר 1487 ו תלמודזי מספר 3486)

Taqdis אומר سبحان الملك القدوس או سبوح قدوس رب الملائكة والروح

בחדית לעיל, הנביא הסביר כי האצבע לא יישאו באחריות ו תיחקר, זה מרמז כי חרוזי עד קצות האצבעות עבדו, אז לפאר אותו חשובה יותר מאשר החרוזים לְרוֹמֵם כלי. (ראה: מעבוד מעבדה סיאר סונן אבי דאוד, כרך ד, עמ '366.).

הנה, זה לא אומר חוקרים של סלף לא אסרה המנון באמצעות "חרוזים", שגם ביניהם יש לעשות דיקר איתו. חכים בן אד-דיילמי אמר כי סעד בן אבי וואַקאַציע המנון באמצעות חצץ. אבן סעד אמר ת'בקאת כי פטימה בינת חוסיין בן עלי בן אבו טאליב גם לפאר עם חבל קשור (נוצרים לו קשרים). אבן סעד אבו חרארה אמר גם כי המנון באמצעות זרעים שנאספו תאריך דקל, והוא עשה אלף האשכולות לקשור, הוא לא לישון אלא לאחר לפאר אותו. (תוחפטול הוואדזי שר ג'אמע "טורמדזי, ג'וז 9 עמ '. 367)

ואז, בחדית אחרת הוא גם אמר:

عن عبد الله بن عمرو قال: رأيت رسول الله صلى الله عليه و سلم يعقد التسبيح - قال ابن قدامة - بيمينه.

מאת עבדאללה בן עמר אמר: ראיתי את שליח לספור את מספר חרוזים - (אבן קדמה אמר :) - עם יד ימין שלה.

בסיפור הטירמוזי נאמר:

رأيت النبي صلى الله عليه وسلم يعقد التسبيح بيده

ראיתי סאליהו הנביא "אליהי וסאלם לספור את מספר חרוזים בידו.

מתוך חדית זה ניתן לראות כי כל הצורות בתוקף, הנביא עדיף (עדיף) של יד ימין על יד השמאל שלו.

לכן, מן החדית'ים וחלק מהמידע הנ"ל, ניתן לדחות את הנקודות הבאות:

דיקר, כולל פולחן מאַצו "(דייאריאטקאן).
דיקר חשוב יותר עם היד הימנית ולא ניתנת עם יד שמאל.
זה יכול להיות דיקר עם "חרוזים" או כלי דיקר כמו, אבל זה יותר חשוב להשתמש ביד.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar