דרך החשיבה הפטליסטית: לידתו של דור הפיק

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - נמאס מול אנשים שיכולים רק את האפשרות "זה או אחר" - אקה אם זה לא ככה, זה חייב להיות. כאילו העולם הוא רק מונוכרומטי.

אם אתה רוצה להיות בריא, הכתובת שלך לא יכול לאכול טוב. אם אתה רוצה ציונים טובים בבית הספר, כתובת צום צופה בטלוויזיה. אם אתה רוצה קריירה מוצלחת, את כתובת הנישואין בסוף. אם מפעל הסיגריות סגור, חקלאי הטבק מתים.

האם זה לא בריא עדיין לאכול טוב? אלוהים יוצר תחושה של הנאה על הלשון, לא משהו שהוא חטא. תלוי איזה סוג של אוכל טוב שאתם אוכלים.

כמו כן, להיות אלוף בבית הספר הוא לא אותו דבר כמו להיות תינוק. עדיין ניתן לצפות בטלוויזיה אפילו לילה לפני הבחינה, כי הלמידה היא לא מערכת לילה - אלא הבנה של המדע כי הוא שילם בתשלומים לאט לאט.

להישאר במעלה הקריירה, עם יחסים אינטימיים יותר המשפחה - כי המטרה של להרוויח כסף היא בדיוק עבור אושר המשפחה.

באופן דומה, חקלאים טבק להמשיך לחיות, אם טבק מועבר כחומר גלם עבור חומרי הדברה טבעיים, זה לא עניין של המין האנושי.

אם נבחן את שפת האימון המוטיבציה המתעוררים, זה יכול להיות כי האמור לעיל היא תופעה של "הפסד הפסד" הרגלי התנהגות כי צריך לעבור "לנצח לנצח". אם אתה רוצה לנצח, זה נכון בכל תחומי החיים.

כאשר השמטה הופכת אופציה

למעשה, בפועל לא הולך כמו חלקה כמו התיאוריה. למה? שוב, בעיית הלמידה, ההרגל והשמטה.

הורים שלא ידעו ללמד ילדים יש רק שתי אפשרויות. גרוע מכך, הלמידה נעשית בדרך קלאסית של עונש וגמול. ילדים פשוט פשוט לרדוף מה הוא רווחי (כולל כאשר משקר הופך להיות יעיל) ולהימנע אלה כואבים.

אם הכל נכשל ובסופו של דבר מוצא מבוי סתום, השמטה הופכת אופציה. באופן בלתי נמנע, העולם של בריאות גם נראה.

אם בחדר הנוהג, הרופאים חסכוניים ורק נותנים פקודות: "לשמור על דפוסי אכילה" או עצה קלאסית, "להכפיל ספורט" - מבלי להסביר את הפרטים של מה צריך לאכול מזון, למה הם ומה הפתרון אם אתה יוצא לעתים קרובות עיר או ארוחת ערב רגילה, אז חולי סוכרת עם השמנת יתר בהחלט מרגיש שבור.

פטליסטית? הדרך היחידה לצאת היא רפואה. למעשה, זה לא פותר את הבעיה בכלל. כל עמותות הבריאות על כדור הארץ מזהות, הדרך הטובה ביותר היא לשפר את אורח החיים ואת הדיאטה - כי המחלה מגיעה ממנו.

"משחק יפה" לא רק שייך לבמה הבמה שחקנים או לוביסטים כלכליים. דרך חשיבה פטליסטית תראה איך מתוסכלים מנהיגים אינדונזים לטפל במדינה עם יותר מ -17 אלף איים מאשר ראש ממשלת סינגפור מסדיר אי לא גדול יותר מאשר באלי.

מצד שני, נקודת מבט טרנספורמטיבית תראה את כוחה של אינדונזיה, אם דרך שלטונו של כל מושל תהיה באותה שלמות כמו ראש ממשלת סינגפור המטפל בארצו. האם אין מספיק אנשים חכמים שמוכנים להיות מושלים?

לפני כמה חודשים היתה לי הזדמנות ליהנות פקקי תנועה ארוכים מ קדוש לעיר סמאראנג. כל עוד התוואי האלטרנטיווי הוא "מלוכלך" למדי בכפר, הייתי עדה לעצמי שכל כך הרבה עצי בננה בריאים עם פירות, צמחי קסאווה פורים בכל חלקת הגן, ואפילו עצי פפאיה לא רצו לאבד את הפרי. אף אחד מן הצמחים לא נראה רזה במיוחד.

כשראיתי את התופעה של מיכאַה ריפּאַה עלן דזשיניווי ככה, אני עדיין מקווה כי תהיה טעות ב 2013 מחקר הבריאות הבסיסי סטטיסטיקה כי 93.5% מאוכלוסיית אינדונזיה מעל גיל 10 שנים לאכול פחות ירקות ופירות. לפחות בפינת קצה רובע קודוס.

מזעזע מאוד, אם ילדי הכפר גדושים בחלב מרוכז ממותק ובביסקוויטים זולים הודות להצלחת הפרסומות, ואילו התוצרת השופעת לכסף פשוט נזרקת משטחה. או, התעשייה נספגת לתוך "מזון מעובד".

נקודת המבט הפטליסטית מתמקדת בסופו של דבר רק בכסף ובהכנסה בצורה של כסף, לא כדי לראות שגשוג מנקודת המבט של הלימות של תזונה, גידול או תינוקות בריאים מאמהות שמוכנות להיניק שנתיים תמימות.

דרך חשיבה פטליסטית סוגרת את האפשרות של יחסים בין-מגזרים, כאילו הבעיה הבריאותית היא באחריות אנשי הבריאות.

למעשה, חלמתי שיום אחד שר הבריאות יתיישב עם שר החינוך וענייני הימאות, ויפיק מודול "ילדים אינדונזים אוכלים דגים שלוש פעמים בשבוע". ללא צורך להיות ממולאים מחוץ לבית כדי "ג'אז", ילדים חכמים מסוגלים לנצל באופן יצירתי את זמן הלימודים שלהם ולא להיות ביגאל.

ללא צורך לזרוק 5 טונות של דגים רקוב ליום בחזרה לים, דייגים ההצעה נסה הצליחו להאכיל את ילדיהם עם המלכוד שלהם.

ללא צורך לקיים סמינר מיוחד על מאמצי קידום ומניעה, ילדים חכמים יעודדו את הוריהם לחיות חיים בריאים ופרודוקטיביים יותר.

אני מקווה שכולם אינם חלומות כי הם צחקו על ידי פקידי המפלגה. יש לקוות שהחיים של המדינה והמדינה יחזרו למסרו, ויניחו את העם כמטרה. לא אמצעי להגיע בהיררכיה של כוח ומונופול כלכלי
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar