ווהאבי נגד ווהאבי, ומי הוואה הכופר

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - האם הוואבי טועה ? כן, אתה יכול ולא יכול.
אוהל עולי הרגל בגין ערב כמרים וכל המלומדים המאמינים אהלוסונה צלייני אמונה וול כמו גם במאבק דת סוטה.

בין המלומדים הם מכבדים את האימאם מוחמד בן עבדולאב (1115-1206). הם ידעו מוחמד בן עבדול ווהב עלמה שהמשיכו במאבקו של הנביא מוחמד או אחד מנביאי הנביא.

אז חסידיו של מוחמד בן עבדול והאב הם אהלוסונה ואלג'מה. בעוד באינדונזיה הוא שמע לעתים קרובות ביטויים כי עמדה ווהאבי לעומת אהלוסונה ואלג'מה.

הם אוהבים להאשים "וואהאבי" משום שהם שונים בעניינים משפטיים. בעוד שחיסולו של האימאם מוחמד בן עבדול והאב הוא סטייה בסוגיית העקידה, בין השאר, לכתות על קבריהם של אנשים אדוקים.

אז, את תורתו האמיתית של מוחמד בן עבדול וואהב לא היה מנוגד תורתו נחדליינ אבל בניגוד לתורתו של השיעה, כי הדוקטרינה השיעית יש אמון המכילים הרבה פולחן אל הקבר כמו חוסן הקבר.

הקרקע שסביבה (ארץ כרבלא) משמשת כאמצעי פולחן הנשא תמיד ומונחת על אתר הערמונית. כמובן שהוראה זו אינה מסנה של הנביא ולא מתורת אלולבת.

כי האמונה בפולחן כרבלא היתה דוקטרינה של הכוהנים השיעים שהיו מפוזרים זמן מה אחרי מותו של חוסן.
מאז לפני זמן רב הרבה אנשים היו שולל על ידי חדשות כוזבות.

עם תחכום טכנולוגי, התפשטות של חדשות כוזבות הוא אפילו קל יותר להגיע אל העם. אבל עם הטכנולוגיה החדשות של שקרים קל לחשוף.

ישנן שתי קבוצות אשר תורתם היא הפוכה, שם הם רחוקים זה מזה, הזמן אינו נפגש בגלל ההבדל במרחק של עשר מאות שנים. עם זאת, מכיוון שהוא ידוע באותו שם, מתפשטת השקפה שקרית. מדובר בשתי קבוצות הקשורות ל"והבי ".

זה הוא למעשה היחיד והבה שחיו היג'רה השנייה של המאה, ואילו חי במאה השתים עשרה טרם מוחמדי כלומר תורתו הווהאבית מוחמד בן עבדול וואהב, אך השם אינו ידוע.

כתוצאה מחדשות לא ברורות עלה הכעס והתמרמרות של חלק מהאנשים נגד חכמי מכה ומדינה בהאשמת שם ווהבי חסר בסיס. כך שכל מה שנאמר על ידי האולמה נדחה כליל, כולל סוגיית אוסול או עקרונות האסלאם אשר טיעוניהם אינם מוטלים בקוראן ובחדית האותנטית.

אנו מאמינים כי כל שריעה של אללה ואת סונה של הנביא אינם חופשיים פקודות ואיסורים. פקודות הן אנשים הכרחיים שהם יישמו להשיג תועלת ושמחת החיים ולהלן בעוד האיסור הוא מאוד חשוב להם להימנע והם מתרחקים למען שלומם וביטחונם לחיות בעולם הזה וגם בעולם הבא.

הסונה הקשורה לנח'ין מתמודדת לעיתים קרובות עם והבה. האם נהדהין מול והבה? התשובה יכולה להיות כן ולא. למה? כי אלה ששונאים את הוואהבי לא יודעים איזה ווהאבי הם באמת שונאים.

המילה ווהבי, לפחות, יש שתי משמעויות. ראשית, הוהאבה הידועה במאה השנייה והשניה היא הוואהבית הידועה לאחר המאה ה -12.

השימוש במונח "ווהאבי", הנחשב כהפך לסונה, מתברר כוהאבי הראשון שקשור לשליט במאה ה -2. הוא עבדול ווהב בן עבדורחמן בן רוסטום מצאצאי פסיה (איראן).

בעוד הוואהבי השני הוא השם המיוחס לאביו של מוחמד בן עבדול והאב מנאג'ד (סעודיה) שחי במאה ה -12.

לדבריו, עבדול ווהב בן עבדורחמן בן רוסטום אל פאריסי היה מנהיג פוליטי ששלט בסוף המאה השנייה של ההיג'ריה. הוא ידוע כנושא של הוראה חווארית אחת הפוכה לתורת אלוסונה ואל ג'מה.

أن عبد الرحمن بن رستم, وهو من أصل فارسي, عندما أحس بدنو أجله في عام 171 ه, أوصى لسبعة من خيرة رجال الدولة الرستمية, ومن بينهم ابنه عبد الوهاب, (محمد بن سعد الشويعر, تصحيح خطأ تاريخي حول الوهابية, الجامعة الإسلامية بالمدينة المنورة , المملكة العربية السعودية, ص: 22)

(למעשה עבדורחמן סל ורוסטום היה פרסית (איראן) כאשר זה מרגיש שהסוף מתקרב בשנת 171, הוא צוואה לשבעה אנשים רצים האמונה במדינה רוסטומירוסטומי. מן הא דם השביעי כולל בנו עבדול וואהב).

עבדול והבה בן עבדורחמן בן רוסטום מונה לבסוף למלך. במהלך כהונתם, אנשים רבים נרדפו.

לאחרונה כי הוא אבד תורתו הווהאבית לייחס לאיש הדת שהובילה את התנועה כי הוא מגיני קדושי הסונה מוחמד בן עבדול כומר שחי עשר מאות שנים מאוחר יותר לאחר מוביל בפועל תורתו הווהאבית נעלמה.

לאחרונה כי הוא אבד תורתו הווהאבית לייחס לאיש הדת שהובילה את התנועה כי הוא מגיני קדושי הסונה מוחמד בן עבדול כומר שחי עשר מאות שנים מאוחר יותר לאחר מוביל בפועל תורתו הווהאבית נעלמה.

מי חסידיו למעשה של מוחמד איבן עבד אל-והאב והאם תורתו?

אל רוואיסייד הצהיר:

"الوهابية: اسم لحركة التطهير في الإسلام, والوهابيون يتبعون تعاليم الرسول وحده ويهملون كل ما سواها وأعداء الوهابية هم أعداء الإسلام الصحيح". ) عبد الله بن سعد الرويشد, حقيقة دعوة الإمام الشيخ محمد بن عبد الوهاب السلفية, رابطة الأدب الحديث بالقاهرة
ص: 120)

(והבה הוא שמו של תנועות טיהור באיסלאם. והבה פשוט להסביר תורתו של הנביא ולהסיר דת אחרת. וזה אויבי האסלאם הווהאבי הוא אוטומטי האויב האמיתי).

למה התנועה המקודשת הזו המכונית והבה ? מי נתן את השם הזה? האם לא היוזמים של תנועה זו אינה בשם מוחמד עבדול וואהב, ועבדול והאב הוא האבא?

אם היו נוף קשה לטעון כי ייחוס המלומדים הווהאבית לטווח של מכה ומדינה זו היא קונספירציה של אנשים מבחוץ רקעים רוצים לחלק מוסלם. כלומר בכך שייחסו את התנועה של מוחמד בן עבד אל-והאב (1115 - 1206) עבדול וואהב בן עבדורחמן סל ורוסטום שחי עשר המאות הקודמות.

בין השניים קיים קשר בכלל הוא מבחינת מקום, זמן, או צאצאיהם אחרים. למעשה, שתי דמויות אלה אמונה מאוד ממול. ההוראה הראשונה של הטעיית העם על כך שלא מילא סונה ואילו השני הוא תנועה טיהור אהלוסונה תורתו תווחיד וול קהילה.

אז, האשמות מוטעות שנמתחו לחוקרי מכה והמדינה שמכונית היום הוואהבית היא אשמות במקומה. מסתבר שהם כוהנים גדולים שאוהבים להיות התפילה חמש פעמים ביום ואחריו מיליוני המוסלמים שבאו מכל רחבי העולם.

לעתים קרובות הם בוכים על מוסלמים או בתפילה או בקריאת הקוראן כמנהג של הנביא מוחמד ואת חבריו.

מדוע כתובת זו אינה נכונה ?

הסיבה היא ללא ספק. זוהי תוכנית מחוץ הצדדים שנמצאים נואש לחלק מוסלמים. אבל אלוהים ישמור האחדות הזאת.

למרות קרובות שמע טיעון כי מוסלמים נלחמו לעתים קרובות בקרב חבריהם, כנראה שאף אחד בעולם שאנשים יכולים לקבל יחד עם מספר מאוד גדול ומתמשך בנוסף למוסלמים.

הם התאספו קידות ליהנות ו השתטחות על ידי ביצוע האימאם בכלל שהם לא יודעים עליו מלבד כחוקר של ציות לאללה. וואלאהואלם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar