לעשות קריאה הקוראן תחביב

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - כאדם שטוען שהוא מוסלמי, עסוק בעיסוק גורם לנו לעתים קרובות להזניח לפתוח, לקרוא ולהרהר על כתבי הקודש עצמם. הקוראן פשוט שוכב על השולחן או שותק בעיצומו של ריסוק הספרים בארון. ואכן, אם הספר הקדוש של הקוראן נופל ממקומו, בקרוב הבעלים של הבית לוקח אותו ומנשק אותו כהוכחה של אהבה. אבל לפעמים הוא לא מתכוון לפתוח ולקרוא אותו, הוא מחזיר את הקוראן למקום שלו כתצוגה שמשלימה את תוכן הארון.

תראו איך Salafusholih תמיד להפוך את הקוראן ארוחת הבוקר העיקרית לפני שהם עושים כל הפעילויות. הם יודעים כי המסר של אללה Ta'ala יש אלפי ברכות וברכות כי הם מסוגלים לייצר כוח ותהילה הן פיזית והן מבחינה רוחנית.

שלא לדבר על המיקום יוצא הדופן ואת הפרס מאוחר יותר בחיים שלאחר מכן עבור הקוראים ואת memorizers. אללה Ta'ala, אמר:

وهذا كتب أنزلنه مبارك مصدق الذى بين يديه ولتنذر أم القرى ومن حولها والذين يؤمنون بالأاخرة يؤمنون به وهم على صلاتهم يحافظون

"וזה (קורעאן), את הספר כי יש לנו למטה מבורך; להצדיק את הספרים שהיו (נחשף) מראש, כי אתה מזהיר את (תושבי) אומול קורה (מכה) ואת האנשים סביבם. אלה המאמינים (החיים) של העולם הבא מאמינים בו (הקוראן), והם תמיד לשמור על התפילה שלו. "(Surat אל אנעם 6: פסוק 92)

אמר עבדול מאליק בן אומיר: "רק בני האדם שאינם זקנים הם אנשים שתמיד לקרוא את הקוראן."

"המוח האנושי הברור ביותר הוא קוראי הקוראן".

אמר אל-אימאם קורטובי: "מי שקורא את הקוראן, אז אללה יהפוך את זיכרונו רענן למרות שגילו הגיע ל -100 שנה".

הכהן הגדול אבראהים אל-מקדיסי נתן צוואה לתלמידו עבאס בן עבדי דעים רחמהאללה. "הגדל את הקריאה שלך של הקוראן, לא להשאיר את זה מאחור, כי למעשה כל דבר שאתה רוצה יהיה שווה בקלות למה שאתה קורא."

אמר Ibnu Solah: "כי המלאכים לא מקבלים את העדיפות לקרוא את הקוראן, ולכן המלאכים להוטים תמיד לשמוע קריאה אנושית".

אמר אבו זנאד: "באמצע הלילה יצאתי למסגד הנביא סליהו אליהי ווא סלאם, באמת אין בית אחד שעברתי, אבל יש מי שקורא את הקוראן".

אמר השיחול איסלאם אבן תימיה: "אין דבר יותר מסוגל לספק תזונה מוחית, רעננות הנפש, ובריאות הגוף וכולל את כל האושר יותר מאשר אנשים שתמיד רואים את ספר אללה".

כמה פרשנים אומרים: "כאשר נכבוש את עצמנו עם הקוראן, אנחנו נצף עם מיליון ברכות וטוב בעולם".

השליח של אללה sallallaahu'alaihi waallam אמר:

אינ אינ قالوا: يا رسول الله, من هم? قال: "هم أهل القرآن, أهل الله وخاصته"

"אלוהים יש את קרוביו של האיש", הם שאלו אותו: "? מי הם", הוא השיב: "לעם הקוראן, הם קרובי משפחה של אללה ושל אנשים מיוחדים הצד שלו" (חסן, מדווחים על ידי אבן Majah: 215, ואחמד : 1127)

לכן, זה לא מוזר אם אללה Ta'ala קובע אותם כמו בני האדם הטובים ביותר, כאמור על ידי השליח של אללה sallallaahu'alaihi wasallam:

«خيركم من تعلم القرآن وعلمه»

"הכי טוב לכם הם אנשים שלומדים את הקוראן ומלמדים אותו". (HR Bukhari: 5027).

מי שקם בבוקר בעולם רק ב pikirkannya, כך שאם הוא לא רואה את הדרך הנכונה של אלוהים בו, אלוהים יהיה להחדיר ארבעה סוגים של מחלות לו: הבלבול הוא אינסופי, לוח זמנים לא היה ברור ולבסוף, צורכים מעולם לא הרגיש מוגשם, אשליה אינסופית של צורתו.

אללה יתברך תמיד יתן הדרכה אלינו כדי תמיד לקרוא ולתרגל את הקוראן.

אני יודע את זה
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: