דקלום ופולחן למוג'אהדין מוסלמים

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - מוסלמית מוסלמית חייבת תמיד להניע אותה לחיות תמיד בקביעות משמעת בחיי היומיום שלה. אין ספק, העבודה שלו כמו עקרת בית אשר למעשה אין קבועה עובדים שעות כמו עובד בחברה, בוודאי חייבת להיות מאוד חכמה כדי להגדיר את הזמן. אז כל המשימות והחובות ניתן להשלים ביסודיות.

לא רק את שגרת העבודה היומית שיש להשלים, את צדקה העשרה צדקה, דעוה ואת היחסים החברתיים חייבים גם לקבל חלק מספיק כל יום. לכן, הוא לא רק הופך להיות רובוט מכני נוקשה כי הוא נוקשה, ללא רוחות כי להפעיל ולהפוך את כושר חזק.

אכן, תזונה מנטלית משפיעה יותר על הכוח הפיזי מאשר על המזון שאנו אוכלים. פעילות הלידה תלויה באמת בפעילויות הפנימיות המתבצעות, במונחים של כוח וטוב. אז, מה אם תזונה נפשית לא מילא?
Rasulullah Sallaallahu ahu alaihi וואס סלאם אמר:

"באמת בלבי שאם ישנו גוש של בשר טוב אז הגוף כולו הולך להיות טוב, ואם נשבר אז כל הגוף שלו יהיה שבור. דע, גוש בשר הוא הלב "(מסופר על ידי בוכארי ומוסלמי)

מידה של טוב ונזק לאדם, על פי השיח 'אוטסאימין, היא הלב. לכן, זה חובה לכולם לשים לב מיוחד לבם, כך הלב יהיה צדיק כפי שהוא צריך להיות. נזק לצדקה הוא הוכחה ברורה לנזק פנימי.

פעילות רוחנית זו מוזנחת לעתים קרובות בשל מגוון אינסופי של פעילויות משק הבית. או בגלל חוסר מוטיבציה שגורמת לך למהר לקבל את ההבטחה של אלוהים, או את התאווה ואת עצלות כי הוא בעקבות.

תהיה הסיבה אשר תהיה, באמת, הרגלים רעים חייב להיות שונה עם חסד. החלפת ההמולה העקרה עם גמול פעילות פורה, ידע עליית אדיקות כגון dhikr, קריאה לשנן את הקוראן, קריאת ספרים וכן הלאה.

אם אתה רוצה להשיג את הטוב ואת התהילה, אז אתה צריך לעקוב אחר הדוגמה של חברים אצילים פולחן ציות. פולחן אשר עבורם מרגיש קל ואפילו טעים מאוד. למה? כי הם אוהבים את הפולחן ואת הציות כל כך הרבה.

אללה אומר, "וידוע כי יש השליחים במעגל שלך. אם הוא ציית לרצון שלך בעניינים מסוימים, זה נכון שיש לך צרות, אבל אלוהים עשה לך "אהבה" כדי והאמונה שלהם לעשות את זה יפה בלבכם ולעשות אתה שונא Keka fi רץ, רשעות, ומרד. אלה הם מי ללכת בדרך הנכונה, כמו מתנות טובות מאלוהים. ואללה הוא כל ידע, חכם. (Al-Hujuraat: 7-8)

משמעת בפולחן וכל פעילויות ruhiyah באמת יש השפעה חזקה על אישה מוסלמית הן כפרט, אישה, עקרת בית ונגד האיסלאם. השיח 'מוחמד מוניר אל-ר'דן העניק לראשונה סקירה מעניינת בנושא זה:

"בשלב האימון אין השפעה גדולה יותר על הנשמה מאשר להדגיש את הפולחן, הציות והפרקטיקות של הסנה. הפולחן הוא מה שיחבר את הלב עם אלוהים, לחזק את הנשמה מול הסבל, לעבור פנים אל פנים ולהיות מוצק מעל האמת. "

לאישה יש אחריות גדולה על משקי בית ומשפחות, בעיקר להעביר את הערכים טובים, משמעת לשים דריסת רגל טובה לפיתוח ילד. זה חייב להיות אמא שמתחילה חיים רגילים עם טוב, כך זה הופך להיות קל עבור האם לכוון את הילד. ביידזנילה.

במיוחד בזמנים של i'dadul Quwwah כמו היום, בעיצומו של פורענות הפוגע זועה של הג'יהאד המוג'אהדין בכל רחבי העולם, שלא לדבר על pemangkunya המוסלמי כולו / ummahat חייב לכפות על עצמנו מעשים אשר יכול להגביר או jasadiyah הצדדים ruhiyah בבת אחת. אז זה לא קל להיות חלש או פיזית ונפשית (מתח) מול סוגים שונים של בעיות ואת הלחץ כי מפליא. במהותה, להישאר ממוקד, רציף ומתמשך הבניין כוח עצמי מעת לעת בלי להיות עייף ולא זהיר.

כחברים שהרגישו טוב בפולחן ובמשקל של ציות, הם אפילו התחרו להיות הטובים ביותר. זה הסיפור של musabaqah.

יום אחד, אנשים עניים של חברים באו אל שליח אללה ואמר, "הו מסנג 'ר של אללה, אנשים עשירים לקנות זכות. אנחנו מתפללים, הם גם מתפללים. אנחנו מהר, הם גם מהר. זה פשוט כי יש להם עושר עודף שהם sedekahkan בעוד שאין לנו שום דבר אלינו sedekahkan. "אז הנביא השיב," אני מלמד אותך על הקריאה כמה כשקראת היית מסוגל להדביק (בתוקף)אנשים שיש להם לפניך, ואת לא יהיו יותר מסוגלים להתעדכן איתך למעט אלה שמתרגלים את אותם הדברים. צריך להיות אחרי התפילה לך לדקלם תכביר (אללה אכבר) 33 פעמים, חרוזים (Subhan אללה) 33 פעמים, tahmid (alhamdulillah) 33 פעמים (ב אחר ורדינה קריינות, אז tahmid תכביר) ולאחר מכן לכסות את זה עם הקריאה:

קרא גם "המלחמה בטרור" לבין פוליטיקה של פחד
لا إله إلا الله وحده لا شريك له له الملك و له الحمد و هو على كل شيء قدير

(אין Illah למעט Allaah לבד, לא שותף לו, למענו ולמען הממלכה שלו גם כל שבח יש לו כוח על כל הדברים).

אנשים שהפקירו מומלצים פרקטיקות בהתלהבות מה Shallaallahu הנביא "alahi WA סלאם. אבל לא הרבה אחרי האנשים העשירים גם לתרגל לאחר ידיעת fadhilahnya זיכרון. אנשים באו אל הנביא חזר שהפקיר Shallaallahu "alahi WA סלאם אמר, 'הוי שליח אללה, הם (העשירים) לקרוא יחד כפי שאנו לחדש תרגול זיכרון!'.

ואז הוא אמר: "זוהי מתנת אלוהים נותן למי הוא רצונות."
לפיכך לוויתו האצילית, הם התלהבו מאוד במונחים של טוב ושל צייתנות, אשר מספק יתרונות בחיים שלאחר המוות, ולא באחרים.

משמעת אותם לאות זיכרון melazimi גם את הסיפור הבא. אבו שינה, אשר תמיד melazimi זיכרון בכל המקומות מותרים זיכרון בעל פה. כולל אם אתם נוסעים. אם אתה זיכרון של אלוהים הוא היה שמח, ואמר, "באמת, ברכת zikirku לאלוהים היא בעצם גם בשבילי, כי אלוהים fi בער RMAN:

فاذكروني أذكركم

"לכן, זוכר שאמרת לי ספק שאני זוכר (גם) לך ..." (Al-Baqarah: 152)

כשהלכה ברחוב ולשכוח לא זיכרון, אז הוא גב אל גב וחזרו עם הזיכרון של אללה. לדבריו, "אני רוצה שכל הארץ שלימים להעיד עבר לי הכל על יום הדין."
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar