אלדהיטס: נשים מתעוררות כדי להרגיש

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים תוקף חדית'ים הם ערכים מוחלטים אי אפשר לפקפק רק בגלל שיש אלמנטים נוכלים אשר לפקפק באמיתות האיסלאם ביקש להכפיש את השלמות של דקות של דת זו באמצעות ספק-ספק שהם כתב אישום לאחד חדית שאומרת לנשים באשר לחוסר הסיבה וחשבתי (על פי ההנחה שלהם ). הם טוענים שהאסלאם שמבזה נשים ורואה מפגר מאשר גברים, זה אינו עולה בקנה אחד עם הרעיון של שוויון בין המינים ועל פמיניזם, ולא עולה בקנה אחד עם המדע המודרני ...

ולרוע המזל, יש כמה חוקרים מנסים דאי אפילו לטפל הרעלת פרשנות זו על ידי הנפקת הצהרה כי הנביא הקדוש כשזה מתלוצץ עם אשתו, אשתו, ואמר ובכך ! ?, במקום להתמודד עם הבעיה, אלא להחריף סדרים אלה, כי כולנו מאמינים כי הוא לא אומר תאוותו הוא רצוני, אפילו בתור בדיחה, הוא עדיין היה אומר את האמת.

לכן, כאן נפנינו מדע מודרני ולמצוא את כל הפרטים קטנים של ההבדלים בין גברים ונשים מבחינת מנטליות וסקירה של דת ... אם יוכח כי נשים הן פחות מגברים ב היבט, אז חדית זהו פניקס מדעי לא בדיחה נביא.

חדית'ים נבאוי
يا ‏‏مَعْشرَ‏ ‏النساء تَصَدَّقْنَ وأكْثِرْن ‏‏الاستغفار، فإني رأيُتكُنَّ أكثر أهل النار. فقالت امرأة منهن ‏جَزْلة (أي ذات عقل راجح): ‏‏وما لنا يا رسول الله أكثرُ أهل النار؟ قال: تُكْثِرْنَ اللَّعن،‏ ‏وتَكْفُرْنَ‏ ‏العشير، ‏‏وما رأيت من ناقصاتِ عقلٍ ودين أغلبَ لذي ‏لبٍّ‏ ‏مِنْكُن. قالت يا رسول الله وما نقصانُ العقل والدين؟ قال: أما نُقصانُ العقل فشهادة امرأتين تعْدِلُ شهادةَ رَجُل، فهذا نقصان العقل، وتَمكثُ الليالي ما تُصلي، وتُفطر في رمضان، فهذا نقصان الدين [رواه البخاري ومسلم].‏
ראשית אנו נשקף על הפרטים של חדית'ים היו מסופר כי בסעודה 'עיד הנביא עבר נשים, ולאחר מכן אמר: "נשי הו לתת צדקה ולהתרבות ויסשליסיק, שהרים ברורים שאני רואה שרוב תושביה של גיהינום (של) נשים", אז אמר חכם מהם (נשים): "? מדוע רובנו יושבי האש, ואז הוא אמר:" (משום) לעתים קרובות אתה מקלל, ולא אסיר תודה (להכחיש) לאל הבעל שלי, אני רואה אתכם פחות סיבה ודת (אבל) יכול להתגבר על כל תחושה (את) הגבר, "ואז היא אמרה," מה המטרה של חוסר הסיבה והדת, הרוממות ענתה:? "הייתה תחושה פחות (הוא) בחשבונו של שתי נשים ביחס לעדותו של גבר, זה אשר (היא) תחושה פחות, ו (בגלל) לעיתים קרובות אתה כל הלילה בלי תפילה, ועל שבירת הרמדאן, אז כך (קרא) חוסר דת. (היסטוריה של בוכארי ומוסלמי)

פרשנות מדעית

מהי הפרשנות המדעית של המילה 'נפש' ? כפי שהוא מוכר ידע מודרני כי המוח והלב הם איברים שני עיקריים אחראי על חשיבה, תודעה, תפיסה, הבנה, קבלת החלטות, רגשות ותהליכי מחשבה ... המוח מכיל מיליארדים תאים שפועלים אפילו ברציפות במהלך שינה, כדי לפקח כל העבודה בגוף, ואת תפקודי הלב כדי לטפל בפעילות המוח ... וכן הלאה.

המוח הנשי קטן יותר

מדע מודרני הוכיח כי המוח של אישה הוא קטן יותר מאשר איש המוח עד 10%, ואת גודל לב אישה קטן יותר בלב האדם, ובכך יש הבדל במספר התאים במוח ובלב, כאשר הפער נאמד במיליארדי תאים! , ולכן יש הבדל בולט בין מספר תאי הלב והמוח בין נשים וגברים.
otak1
מדענים טוענים כי ההבדל בין המוח הגברי והמוח הנשי הוא גדול מאוד, המשפיע בדרכים שונות של חשיבה, התנהגות, תגובות, ואת התפיסה של משהו ... וזה כנראה בין הגורם העיקרי של גירושין רבים בשל חוסר היכולת להבין את ההבדלים בדרך החשיבה בין גברים אישה.

ירידה בתאי המוח אצל נשים

ואכן, את האפשרות של ירידה במספר תא מוח בבני אדם שיכול להוביל מחלה אובדן דמנציה או יותר זיכרון לייסר נשים מאשר אצל גברים, עקב מספר תאי המוח לו יותר, ואנו יודעים כי גורם דמנציה הוא ההרס של תאי המוח כאשר הזדקנות הגיל, עם הסכום הנמוך ביותר של תאי מוח אישה תוכן תאיץ את האפשרות של דמנציה בהשוואה לגברים.

במחקר שפורסם על ידי אוניברסיטת הרווארד (2007) ד"ר ג'יל גולדשטיין להכריז כי יש הבדל עצום בין אדם סביר אישה, או בתפזורת או משקל או כיצד להתמודד עם מידע, ויש הבדלים במספר תאי של כל אזור של המוח ... ב כללית, המוח הנשי קטן יותר מהמוח האנושי.

כמו כן, נמצא מדענים קנדיים לאחרונה כי המוח הנשי הוא יותר פעיל מאשר במוחם של גברים בגלל שהמוח הוא עדיף מבחינת יציבות ונוחות ושינה, בעוד אנו מוצאים פעמים רבות נשים במצב של חרדה מתוחה מאשר גברים אפילו במהלך השינה, כי המוח הגברי הוא לעתים קרובות במצב רגוע. לכן נשים צריכות לעבוד עבור לקזז אותו עם מעשים טובים למשל, הכפלה, אשר יגדיל את היציבות של המוח לקבל את זה.

פונקציות מיוחדות של כל אחת מהן

המוח הגברי יכול להתמודד עם יותר ממקרה אחד בכל פעם, והמוח הנשי מטפל רק במקרה אחד, אבל המוח הנשי עדיף על המוח הגברי ביכולת לשאת את תחושת העדינות והסבלנות בחינוך ילדים או דברים דומים ... סובהאַנאַללאַה, אלוהים נותן פונקציות ספציפיות כל אחד ב גברים ונשים על פי העקרונות שלהם ואת התפקידים בחיים.
otak2
מדענים מנסים להבין את מציאות כדי לחשוב על נשים וההשוואה שלה עם במוחם של גברים כדי למצוא הבדלים נוספים, כך שכל בעל הייחודי ... אבל התוצאה, המוח הגברי והמוח הנשי עובדים בצורה מושלמת בכל לרוץ בצורה .
חיבורים במוח נקבה פחות
מספר הקשרים בין הנוירונים בתאי המוח במוח הנקבה פחות בהשוואה למוחות של הרכוש של גברים, את הקשרים קיימים בין תאי המוח מאוד משפיע על מהירות מחשבה ומידע העברה באמצעות תאי המוח, אבל יש קטע האחראי מרגיש במוח הנשי הוא גדול, ולכן נשים הן יותר רגשיות, סנטימנטלי, ומסוגל לייצר רגשות ולכן פיתוי מזיק באותה מידה לעורר רגשות. מדענים אומרים כי נשים טובות יותר מסוגלים ללכוד את האותות הרגשיים מאשר גברים .. לכן, הנביא אמר:
(وما رأيت من ناقصات عقل ودين أغلب لذي لب منكن) ואני רואה אתכם פחות סיבה והדת (אבל) יכול להתגבר במובן כלשהו (את) גבר".
ואז זה עלול להיות מסקנה מדעית שנשים הן בעלות פוטנציאל מעניינות לעורר את הרגשות של גברים למרות שאנחנו יודעים אם קואנג המוח הנשי יותר ויותר !.
גברי מוח שייכים לרמה הגבוהה של התמחות שבו כל חלק מן החלקים יש מוזרויות משלו להתגבר בעית שונות, בעוד שידוע כי נשים כאשר הם פונים בעיה ביותר של המוח לתפקד ... זה חוסר תחושת נשים שבו היכולת לקחת החלטה פחות מעולה בהשוואה לגברים עם הזכות האינטלקט עדיפה בקבלת חלק מההחלטות של בעיות שונות בעת ובעונה אחת.
otak3
המדענים מצאו כי סכום החלוקה והצמצום של אלמנטים אפורים (בתמונה) במוח הם שונים בין גברים לנשים, ועל יסוד זה הוא על לדעוך כאשר נשים שנפגעו סכיזופרניה או הפרעה נפשית מחלה, וכאן אנו מוצאים כי המוח הגברי הוא מתאושש מהר יותר מאשר הזמן לעת בתנאים קשים ... אז נביא רצון "לטיפול בנשים עם טוב מאוד" [בוכארי ומוסלמי] חדית זו מאשרת את חשיבות תשומת הלב של גברים לנשים, צדק ולעשות טוב לו.
מוח זכר יעיל יותר
המוח של האישה הוא מאוד קשה להתגבר נסיבות קשות שהופכים מהנשים סובלות מדיכאון ודאגה יותר מאשר גברים, מחסור זה יכול להפחית את היכולת של נשים כדי לפתור בעיות, להסתגל למצב, ולקבל יותר אושר, גם מוח של אישה מייצר סרוטונין פחות (גבר המוח מייצר 50% הרבה) הורמון זה אחראי על אושר .. זהו גם מרחבית עבור אישה.
מחקרי מר ראני ובדיקות אני ש שבוצעו על גברים ונשים, מראים לפחות התאים אצל נשים, כך היכולת של הנשים לבצע חישובים מתמטיים היא קטנה מהקיבולת של איש.
otak4
מחקר מדעי באמצעות ראנ ראנ על המוח הגברי והנקבי, מראה שמוח של אישה מושפע מאוד ממצבים של לחץ וחרדה המתמודדים יום יום עם גברים, ולכן נשים צריכות להתייצב עם מעשים כמו צדקה לאנשים עניים, להלל את האורחים, ובכך נותן כוח נוסף כדי לעמוד במצוקה פסיכולוגית ... וכך מסר של אללה הודעה לנשים: "הו נשים לתת נדבות להכפיל ויסשליסיק ..."
סיכום דיון
מתוך דיון זה אנו יכולים להסיק את המסקנה של נס מדעי מן החדית של הנביא בכמה נקודות:
1. תיאור הנביא של הנשים שהן "חסרות" היה מונח מדעי מפורט ומדויק ביותר, שבו מדענים הוכיחו את גודלה של מוח אשה, את מספר תאי המוח, את גודל הלב ואת מספר תאי הלב הוא פחות או פחות. קצת אם בשדה עם המוח והלב של גבר.
2. המוח והלב הוא האיבר אחראי על חשיבה, תפיסת לספור את זה האנושי, ומהרהרים והבינו משהו ... ולכן הם חסרים את הגודל ומספר התאים במוח הלב אצל נשים, גורם לירידה יעילה ורמת התפיסה ולהפוך קיבולת החלטות ויכולות חישוב וכן הלאה.
3. דברי הנביא אל הנשים "אני רואה אתכם פחות סיבה ודת (אבל) יכול להתגבר על כל תחושה (את) הגבר" היא מציאות הסתיימה ידי מדענים על בזמן אחרון, כי המוח של אישה מצטיין עם היכולת שלה לעורר תחושה גבר, מקבל מסרים הם יותר רגשיים מאשר גברים, ולכן במקרה זה כמו לורד אישה מעולה כמו הנביא (أغلب لذي لب منكن) שבו פרשנות מדעית: למרות חוסר גודל המוח של אישה, אבל יש את היכולת לנצח את המוח הגברי - אדם מושלם יותר בגלל התכונות של המוח יש לו.
4 חוסר התחושה של נשים לא אומר שהם פחות מגברים, משום שאללה להסתכל אל אמונת מעשים טובים עבור אדם, וראה אלוהים אינו מבדיל בין גברים לנשים אלא במעשים: "ואלוהים שלהם לאפשר את העתירה (באומרו):" אכן, אני לא מבזבז את צדקה של מי לעשות צדקה בינך, זכר או נקבה ... "[פסוק על סוראן עלי עמראן: 195]
"מי שעושה מעשים טובים, אם זכר או נקבה המאמינים, אז הם ייכנסו לגן עדן, והם לא יהיה עוול אפילו שמץ" [א-ניסא: 124]
5. אכן, אלוהים ברא כל מין של נשים או גברים על בסיס תכונות, ועל פי התפקיד שהם יחיו כדי להבטיח את הישרדותם על פני כדור הארץ. אז נשים יש תפקיד מסובך וכבד כמו דוב ולגדל ילדים ולשים לב לניקיון הבית, המזון, המשקאות, ותשומת הלב החברים ... מה קורה אם אללה ברא גברים ונשים לרמה של המיינד, האינטלקט, המוח ולב זהה. . אולי זה יהיה בלתי אפשרי עבור שניהם אין שום דבר מסוגל לשאת בנטל של הבית, וחוסר היכולת של נשים לא לעורר רגשות או איש מעניין (מפתה) להתחתן ולהביא ילדים לעולם ... לכן אללה ברא נשים עם המוח והלב של ייחודי ושונה עם גברים כדי להבטיח המשכיות של אושר החיים בין שני סוגים של אנשים.
6. המדענים הוכיחו כי המוח של אישה הוא פחות יעיל בהתמודדות עם הבעיות ודאגות, כך שנשים הן בכיינויות סבירות יותר כועס מאשר לגבר, כפי שאשר המלך ראה:" .. (כי) לעתים קרובות אתה מקלל, ולא אסיר תודה (להכחיש) החסד של הבעל ... ". כאשר המוח הנשי מצליח להתגבר בעיה קטנה שהוא בפנים, הוא התלונן, כועס, וסירב המעלות של בעלה "ולא אסיר תודה (להכחיש) לאל הבעל ..". ובגברים, מדענים הוכיחו שהחלק במוח האחראי להתגברות על בעיות ודאגות גדול ויעיל יותר.
7. אולי נשים ישאלו איך להתגבר על מחסור זה ? הפתרון לבעיה זו ספק הנביא בדמות שיטה טיפולית מדעית מלך מילה: "נשי הו לתת צדקה ולהתרבות ויסשליסיק ..". נדבות ואיסכפר הן שני דברים הכוללים ערכים חומריים וערכים, או כיסוי של טיפול רוחני ופיזי.
אישה כאשר צדק עם את הכובע, למעשה הוא היה במרכז הרחק חוסר ולהרגיש מאושרים, מחקרים הראו כי הצדקה יכולה להגדיל את הפרשת הסרוטונין ההורמון. לכן האם מחסור זה מראה נשים פיגור או כמחווה ומוטיבציה אדום אושר עם התמחות-תרגול אדוק ?
8. הדת פחות באשר מאוד ברור כי נשים במהלך הלידה (לידה) או המחזור החודשי אשר מאפשר להם לא מתפלל צום במהלך תקופה זו ... בעוד גברים צום הרמדאן ב ומתפללים עולה נשים ... כמו גם מחסור של הדת, זה לא להשפיל נשים, אבל רק מראה את היתרונות ואת זכויות היתר של נשים על גברים.
לכן, אנחנו צריכים לשקף שראה המלך רוצים להעלות על נס את הנשים אז הוא לא אומר 'פחות חוש` ושקט, אך הוא ייחס את חוסר הדת ... וכך גם אישה סיבה יש (מכשול) סיארלהתפלל במהלך המלטה ו ביצועים הווסת ... כמו גם המחסור סביר בשל מספר תאי המוח, משום שאללה מיוחד אותם במעשים בהתאם עובד המוח שלו.Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: