איטליה מאשימה את האיחוד האירופי ב"טרור כלכלי "

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - איטליה מאשימה את האיחוד האירופי בביצוע "טרור כלכלי", בעוד הסכסוך עם הארגון מקבל עמוק ביום שני (10/10/2018). שרי האוצר של האיחוד האירופי הזהירו את איטליה להכין תקציב העומד בתקנות האיחוד האירופי.

מרכז המחלוקת בין רומא לבין מטה האיחוד האירופי בבריסל הוא טיוטת התקציב של המדינה האיטלקית. הממשלה הרומית רוצה להגדיל את התקציב ולקצץ מסים. בעוד האיחוד האירופי לא רוצה את התקציב כדי להגדיל את החוב האיטלקי להפר את ההוראות שתוארו על ידי האיחוד האירופי.

"יש מוסדות אירופיים שמשחקים את הטרור על ידי הבאת הטרור לשווקים הפיננסיים", אמר סגן ראש ממשלת איטליה לואיג'י די מאיו, שהוא גם מנהיג התנועה הפופוליסטית "תנועת הכוכבים" (M5S).

RAPBN האיטלקי הפך את השוק מודאג והפעילו חששות כי החוב של המדינה יגדל, גרימת משבר. כיום החוב של המדינה מגיע 132 אחוז מהתמ"ג, השני בגודלו בקרב מדינות גוש האירו.

"משבר אחד מספיק, ואנחנו חייבים למנוע איטליה לקבל טיפול מיוחד כאן, אשר, אם כולם מקבלים את זה, יהיה סוף האירו", אמר ז'אן קלוד יונקר, נשיא הנציבות האירופית, בהתייחסו המשבר ביוון עד עכשיו זה לא היה להתגבר.

עם זאת, שר הפנים האיטלקי Matteo Salvini דחה בתוקף את הצהרתו של יונקר. "באיטליה אף אחד לא פחד מהאיום של יונקר, שמשווה עכשיו את המדינה שלנו ליוון", אמר סלוניני.

שר הפנים האיטלקי מטעם מפלגת העולים אמר כי רעפבנ נערך על ידי ממשלת ארצו רק רוצה לתעדף את האנשים כדי לקבל את זכויותיהם לעבודה, אבטחה ובריאות.

רומא מאוימת בסנקציות מצד חבריה באיחוד האירופי, אם יתעקשו לאשרר את תקציב המדינה, הנחשב כמפר את הוראות האיחוד האירופי.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar