תמונה זו של תיעוד נאס"א מוכיח את נס הנביא מוחמד

 עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - שיח 'ד"ר מוחמד אל-עריפי כלל את התיעוד של נאס"א בספר ניהאטול' עלאם. תמונה זו היא הוכחה לנס של הנביא מוחמד אלוהים יברך אותו.

"מסמכי התצלום של נאס"א שמראים את פיצול הירח, "אמרה התצלום במהדורה מתורגמת שכותרתה יום הדין קרובה.

באמצעות האתר הרשמי שלה nasa.gov, נאס"א פרסמה כי צילומי המשימה של אפולו של רימה אריאדאוס בשנת 1969 מצאו קו סדק לאורך 300 ק"מ על פני הירח. זה קו סדק הוא האמין על ידי כמה חוקרים להיות שבריר שנייה בעבר.

ב חדית אמת מסופר על ידי האימאם בוכארי האימאם המוסלמי, אנשי מכה שעדיין היו כופרים שליח של אלהי איה אליהי ביקש ממנו להביא ניסים כהוכחה לנבואה. לאחר מכן, שליח אללה הראה להם את נס הפיצול של הירח.

אללה תהילה גדולה מעוגנת נס של הפיצול של החודש במכתב של אל קמר.

قتربت الساعة وانشق القمر. وإن يروا آية يعرضوا ويقولوا سحر مستمر

"זה קרוב לזמן והירח התפצל. ואם הם (הפוליתאיסטים) רואים סימן (נס), הם פונים ואומרים, "(זה) קסם מתמשך". (סורת אל-קמר : 1-2)

בפרשנות אל-קוראן אל-אדחים הסביר אבן קסטיר, כי הפיצול של החודש התרחש בתקופתו של שליח אללה עלי אל-סאלם, כפי שנאמר בחדיתות המוטאוטיר. החוקרים הסכימו, כי פיצול החודש היה אחד הנסים האמיתיים.

בתחילה, הכופרים של קוריש ב מכה ביקש הנביא מוחמד להראות להם ניסים. לאחר מכן, ברשותו של אללה, הראה שליח אללה את חלוקת הירח כנס. עם זאת, למרות שהם מצאו את מה שהם רצו, הכופרים קורש גם לא מאמין. הם פנו מהאיסלאם ובמקום זאת האשימו את שליח אללה שהוא מכשף.

בנוסף לקו הסדק הארוך על הירח שהונצח על ידי לווייני נאס"א, פיצול הירח יכול להימצא גם בהיסטוריה של האומה ההודית. בתעתיק עתיק שנשמר כעת במוזיאון, העיד מלך הודו, שהיה בן זמנו של הנביא מוחמד, שראה את הירח מתפצל.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: