תיירות הלל האינדונזית נחשבת להתפתחות

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - פוטנציאל תיירות חלאל נחשב פוטנציאל לפתח בהתחשב במספר המוסלמים בעולם. בנוסף, ענף זה נחשב גם כמפתח לחיזוק הכלכלה האינדונזית.

"זאת בשל המספר הגדול של המוסלמים בעולם. מצד השני, תיירות חלאל גם עומדת בפני מגוון של אתגרים. במיוחד במונחים של תרבות, דמוגרפיה, מטרות ואת הקצאת העלויות שנגרמו עבור נסיעה," אמר מנכ"ל הבנק אינדונזיה וויוויק סיסטו ווידאייט בהצהרה כתובה משרד התיירות, יום רביעי (10/17)

במסגרת ועידה בינלאומית ב לומבוק, המערב נוסה טנגארה, ביום שני (15/10) ולאחר מכן, וויוויק הוסיף תיירות חלאל לא יכול לעמוד לבד, אבל להיות חלק מתעשיית חלאל הכוללת הכולל במגזר ומימון הכספי.

מסיבה זו, לדבריו, שיתוף פעולה עם מדינות שונות חשוב עבור הממשלה ובעלי העניין לעודד את הפיתוח של תיירות חלאל.

"יש צורך בשיתוף פעולה גם עם בעלי העניין באזורי תיירות חלאל, ולכן יש צורך בהבנה מעמיקה יותר של גורמים שונים בפיתוחו", הסביר.

וויוויק הסביר כי הכלכלה האיסלאמית של אינדונזיה אשר צפוי להיות מפותח הוא מזון הלל, בגדים איסלאמיים, תיירות חלאל, קוסמטיקה חלאל ותרופות הלל.

"כולל רענדאַנג הוכתר הארוחות הטעימות ביותר על ידי 50 המזון הטוב ביותר בעולם (נסיעות כן). מצב של האיסלאם הוא גם יותר ויותר פופולרי בקרב הדור המילניום וסגנון חיים כשרים הסיסמה מוסלמים באינדונזיה בשלב זה," הוא הסביר.

וויוויק אמר, אזורים רבים באינדונזיה יש פוטנציאל להתפתח כיעדי תיירות הלל. אחד מהם הוא מערב נוסה טנגרה (נתב).

"ממשלות מקומיות נתב הוכיחה את הפוטנציאל שלה בהצלחה בתחום התיירות. אין נופש, אוכל מסורתי, מקומות היסטוריים של האיסלאם וכמובן החוף היפה. תיירים יכולים גם לבוא לכאן בשיט וליהנות מהיופי של מצר לומבוק אחר הצהריים," הוא אמר .

הוא אמר כי רוב התיירים מגיעים נתב הגיעו מאוסטרליה, מלזיה, סינגפור וממספר אזורים באינדונזיה. לומבוק יש גם הוכרז היעד הטוב ביותר עבור התיירות הלל הנופש בעולם מן כנבכ אינדונזיה בשנת 2017 ו מאסטרקארד-קרסנטראטינג גלובל המוסלמי אינדקס נסיעות (גמלתי) בשנת 2018.

בנוסף, המשיך וויוויק, לומבוק גם הצליחה לקבל את העולם התיירות הלל פרס שנתיים ברציפות בשנת 2015 ו 2016 בדובאי, כמו גם את העולם הטוב ביותר ירח דבש חלוף יעד.

"אלמדולילה, ראינו כמה שיפורים כאן אחרי רעידת האדמה, בנייה מחדש של בתים, תשתיות ומתקנים מעובדים על ידי הממשלה, מוסדות חברתיים וארגונים ציבוריים", אמר.

האצת מתקני תיירות

סגן שר התעשייה והמוסדות במשרד התיירות, ריזקי הנדאיאני, הדגיש כי תיירות החלאל קיבלה תשומת לב רצינית גם מקמנפר.

"עם רוב האזרחים המוסלמים, התיירות החלאלית בבירור מקבלת יותר מנות, כמו כן, לאינדונזיה יש יעדים רבים של הלל, אחד מהם הוא לומבוק, שיופיו הוכר על ידי העולם, ולכן קמנפר ממשיך להאיץ את השיפור במתקני התיירות שם".

מפלגתו אישרה גם את העולם הבינלאומי אם מערב נוסה טנגרה (נתב) התיירות התאוששה. ריצקי אמר משרד התיירות היה מחדש להרים יעדים תיירות נתב לאחר רעידת האדמה לומבוק.

שר התיירות יאהר הסביר כי מפלגתו היה למעשה ההשקה אינדונזיה אינדונזיה אינדקס נסיעות כדי להתאים את הסטנדרטים הגלובליים.

"בחודש ספטמבר 2018 אינדונזיה אתמול אינדונזיה תשיק מדד מסעות מוסלמי (אימתי). אז אינדונזי חלאל אקולוגי נסיעות מותנות להתאים הכרה סטנדרטים הגלובליים," אמר לרגע.

היא הסבירה ב אינדיקטור אימתי בשימוש הוא תערובת של אינדקס תיירות המוסלמי העולמי (גמלתי), נסיעות ותיירות התחרותיות אינדקס (טקסי) שפורסם הפורום הכלכלי העולמי (ואף ואת מחוון מסעות חלאל (בהטי).
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar