אובדן הקנאה מסמן את מות הגבריות

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - הדבר האציל ביותר לבני האדם אחרי דתם הוא כבודם. למעשה, כבוד הוא חלק מהדת שלו. שמירה על כבוד היא אחד מעמודי התווך החשובים ביותר של הדת, בעוד הקנאה היא סימן של אמונה.

החברים של השליח שאלהלהו ואסלאם אלהיהי הוא מקנא ביותר לכבוד, ואת הטענה כי מצביע זה חדית מסופר מפי השליח שאלהלהו ואסלאם אלהיהי שהוא שיום יבוא ויהיה לנו אמר לחבריו, "אם אחד מכם רוצה לקיים יחסי מין עם אשתו ולאחר מכן למצוא משהו ספק, ואז לדקלם ארבע פעמים. "ואז סעד אבן מואדדז עמד מחאה ואמר," לא, או מסינגאר של אללה. כשאני רוצה לקשר עם אשתי ולמצוא משהו שמפקפק בי, אני מחכה עד שאסיים את התפילה ארבע פעמים. על ידי אלוהים שלח אותך נכון, כשאני רואה משהו בספק לי על אשתי, אז בוודאי שאני הוצאתי את ראשו מתוך גופו, ואחרי שאלוהים צריך לעשות לי כרצונו. "

השליח אינו מכחיש את המחאה למען הכבוד, אפילו הוא חייך ואמר, "אכן סעד באמת מקנא, ולמעשה אני יותר מקנא מ סעד, ואילו אלוהים הוא מקנא הכל, ואת הקנאה של אלוהים נעשה כאשר ההרחקה שלו .

נכון משורר חכם כאשר שירה,

כבוד האציל לא יימלט מהפרעות, עד שהדם יזרום לצדו.

אח, אם אתה יודע את זה ואתה מקנא דת הכבוד שלך, אז זה קל לך לתעדף הוא עם נשמה ודם לפני ההדרגה והרכוש והילדים שלך. כי כבוד הוא קדוש, מי שאוסר עליו פירושו שהוא אסר חיים אצילים, ומי שאוסר חיים אצילים יותר מושחת מאשר בעל חיים.

אם אתה מכבד את הכבוד שלך לבוא למגבלה זו, אז לשקול את הכבוד של אחרים כמו קדוש כמו כבוד שלך, כי כבודם שווה לכל הכבוד שלך. ואז לגאול את כבודם כפי שאתה לגאול את הכבוד שלך, ואתה צריך להגן על כבודה של כבוד האדם מעליב מסתער כך שהם לקלקל את הטוהר, צעד-צעד על תהילה, וזיהמו עליונות.

הדברים שגורמים להם לרצות כבוד וקדושה אנושיים אחרים הם:

l. הערכה נמוכה מדי של כיבודי הבעלים בשמירה על כבודו, הן בשל אובדן הקנאה של נשמתו, חולשת הדעת שלו, תוך התעלמות החינוך הדתי אשר נחשב בגדר הראשונה כדי לשמור על הכבוד, לאפשר לאשתו ובנותיו לעזוב את הבית תוך מתקשטת לא ללבוש חיג'אב כך גברים והצעיר יילל אותם והקלה על אנשי זאב להעביר אותם.

2. תופעת הבדיחות והבדיחות המופיעות על הנשים והבנות במונחים של בגדים, מילים, איך ללכת ולחברות. לכן, האיסלאם מדגיש כי נשים להסתיר כל מה שגורם גברים רוצים את זה. אללה סובחאנהו ווה מרומם אומר לכל נשותיו של האישיות של שאלהלהו ואסלאם אלהיהי נשותיו של הנביא: "ואתם יצייתו בדיבור כך הרצון אנשים שיש מחלה בלבו, ועל מילה טובה תגיד את זה. ותן לך להישאר בבית שלך, ולא להיות מקושט ולהתנהג כמו לשעבר ג'אהליה. "(קוראן 33: 32-33)

לכן נשים מוסלמיות צריכות לשנות את הקול המלודי שלהן אם הן נאלצות לדבר מול גבר, כי קול מתוק הוא דרך של משיכה לגבר. לכן, הגברים אמרו, "יש פעמים שהאוזן מושכת יותר מהעין".

3. ערבוב משתולל בין שני סוגים, במיוחד בין בני משפחה וחברים בשם הביקורים המשפחתיים. ערבוב זה מגיע לפעמים לבדידות בין גברים לנשים, והבדידות הזאת היא הרסנית יותר של המוסר. לכן הנביא שאלהלהו ואסלאם אלהיהי אמר, "זה לא אדם לבד עם אישה, אלא אם השטן הופך השלישי שלו."

ערבוב ובדידות אלה אסורים באותה מידה באסלאם, במיוחד אם אין פיקוח; פיקוח משפחתי ופיקוח צמוד. מתערבבים עם כל צורה שהיא עכשיו קטסטרופה והן אלו שדוחים אותו שהואשמו לאחור מיושנים ולא ללכת קדימה בזמנו.

בעניין זה מתאים לנו מאוד דברי השליח בחדשותיו הנבואות, "מה שלומך כאשר אתה מצווה לעשות רע ומנע מ טוב." יותר מזה, הוא אמר, "יבוא האדם זמן שבו מעשי הרע ברחובות, עד כדי כך שאחד מהם אמר לעבריין, 'הלוואי שיכולתי להוריד אותו מהכביש', אותו אדם הוא כמו אבו בכר ועומר '.
4. אובדן השכלה דתית במשפחה או בחולשה. לכן עלינו להקדיש תשומת לב רבה לחינוך ילדינו בחינוך דתי אמיתי; הכנת בנות אלוהות, שאינן רק לעצמן אלא גם לקהילותיהן; להסביר להם בבירור וברור על חשיבות הכבוד והתהילה, במיוחד עבור נשותיהם ובנותיהם; אל תתנו להם לצאת מהבית בזמן ההכנה ולא הרתיעה גם אם יש להם סיבה.
גם אם כולם שונאים אותנו וטקליד החברה מתנגדת לנו, אבל אני יודע שהתנגדות לכל תקליד היא הדרך שבה ההורים הולכים כשהם רוצים לכוון את בניהם ובנותיהם. אבל התשוקה החזקה בינינו לבין תחושת הסיפוק שלנו עם מה שאנו מכריזים ועליונות המטרות שאנו רוצים להשיג תגדיל את נחישותנו להחזיק במה שאנחנו רוצים למרות הרמות והקשיים הרבים.
אנחנו צריכים לחסל את תופעת האי סדרים והתמכרות בתשוקה, שהנשים והנערות מתחרות בהן, במיוחד בקרב תלמידי בתי הספר והסטודנטים. אנחנו צריכים גם לחסל את שילוב משתולל של גורמים בקרב אנשים צעירים. זה יכול להיעשות על ידי ידידות, ביקור אחד את השני, lecturing, בילוי, ספורט דרכים אחרות.
נמצא בפנינו את האנשים שהניחו את המכשלה באמצע יישום תוכנית קדושה זו. אבל סיפוק הרגשות שלנו עם מחשבות אציליות ובקשות של העזרה שלנו לאלוהים יהיה מאוד להקל עלינו לקחת את כל הטיפוסים והקשיים.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar