שלושה אומץ בן בן אבי תאליב רשמה היסטוריה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - מי לא יודע עלי אבן אבי טאלב רדחהללהו ענהו ? הוא לוחם אמיץ וגבורה, לעולם אינו נסוג, לעולם אינו חושש למות בהגנה על האמת. מרגע הלידה עלי אבן אבי טאלב החיים ניזונה שלום עליו השלום הנביא, כי אביו היה רב מדי נטל והמשימה מאוד ויותר מדי משפחות להיות מבורך, בעוד אבו טאלב היו חפצים מעטים מאז הנביא היה ילד.

עלי בן אבי טאליב בן עבדול מוטלבב בן חסין אומץ נרשם בהיסטוריה כדלקמן :

א) כאשר שלום עליו הנביא "אליהי וסאלם רצו להגר אל מאדינה כאשר ביתו היה מוקף בלילה על ידי קבוצה של אנשים צעירים משבטים ערבים שונים כדי להרוג את השליח של הנביא, הנביא שנשלח עלי לישון במיטה שלו לובש שמיכה השייכים לו. כאן עלי בן אבי טאלב בעצם סיכנו את חייהם למען שלום עליו הנביא "אליהי וסאלם, עם אמונה מלאה אללה מרומם.

למחרת, עלי בן אבי טאלב בן עבדול מוטלב אבן האשם מתבקשים לציין את נוכחותו של הנביא סאַללאַללאַאַהו "אַלאַיהי וואַסאַללאַם, אבל הבעל פטימה השיב לא יודע, כי נאמר לו פשוט לישון במיטה שלו. אחר כך הוא עונה והוביל למסגד הגדול ושם הוא נעצר במשך זמן מה, ואז שוחרר.

ב) עלי בן אבי טאלב בן עבדול מוטלב אבן האשם ואז ללכת היגרו למדינה ברגל לבד, לכסות מרחקים גדולים יחפים, כך ששתי רגליו היו נפוחות ומכוסות פצעים בבואו ומדינה.

ג) אדם שני שהתאסלם לאחר חדיג'ה ראדי "אנהה היה מעורב בכל המלחמות בזמן של הנביא סאַללאַללאַאַהו "אַלאַיהי וואַסאַללאַם, בנוסף הקרב של טאבוק, מכיוון שבאותה התקופה הוא הוצב לשמור בעיר המדינה. במלחמות אלה הוא היה לעתים קרובות המשימה עם קרב קרב לפני תחילת המלחמה בפועל. וכל אויבי עלי בן אבי טאלב בן עבדול מוטלב אבן האשם היה משותק ומת. ועלי גם הפך לבעל הדגל של הנביא סאַללאַללאַאַהו "אַלאַיהי וואַסאַללאַם.

Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar