מעמד משפטי של גיסה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אסלאמואליקום

אני מרזוקי בן 30. אני נשוי כבר שנתיים. ההתחייבות הראשונית שלנו, בניית משק בית באופן עצמאי. אשתי ואני עובדים יחד. עכשיו, אשתי ואני גרים בבית שאנחנו קונים את עצמנו ומפרידים ממשפחות גדולות. לא התברכנו בילדים, מאז בית הספר והמכללה, האישה כבר עצמאית.

יש לי אח צעיר שגר בבית שכור. בשלב זה, תקופת החוזה של בית אחותי תיגמר. הוא רוצה לרכוב במקום שלנו. אשתי התנגדה. בנוסף, הוא אמר שהוא לא מרגיש חופשי / נוח אם יש גיס בבית. הגשתי את הבקשה אליו. אבל הוא המשיך בדעתו.
בעוד שאמי לא היתה מודאגת מן ההתנגדות של אשתי, למרות שזה הוסבר. לדבריו אני לא רוצה לטפל באחותי. טעיתי לגמרי. גם הנזירה לא הצליחה להתכווץ לבדה מפני שעבדה עבודה מוזרה, ואמא אמרה לאשתי שתשקול את גיסתה כמו אחותה. זו הסיבה לבלבול שלי. אני לא יודעת מה לעשות. נא לייעץ ולצאת. וואסאלמואלאקום

מרזוקי - ג'קרטה

וואלה

מר מרצוקי טוב, אני מבין את הקשיים שלך. כאדם מבוגר, כמובן שאתה צריך לאהוב את אחותה. עם זאת, גם דעתה של אשתו בנוכחותה של גיסה נכונה. המיקום שלך לא יכול להתעלם משניהם, שלא לדבר על להתעלם הצהרה של אמא שלך.

הדבר העיקרי שאתה חייב לדעת עכשיו הוא על המיקום של גיסך במשפחה שלך ובאיסלאם.

קרא: זה איך האיסלאם מסדיר אדב לחוק

מר מרזוקי, איפר אינו מחראם. אז עמדת הגיס זהה לזו של המוסלמים ושל מוסלמים אחרים, ולכן הנביא הזהיר מפני הסכנות:

إياكم والدخول على النساء. فقال رجل من الأنصار: يا رسول الله أفرأيت الحمو? قال: الحمو الموت

"תיזהר כי אתה נכנס למקום של נשים!" אמר מישהו מן אנצאר, "הו מסנג 'ר של אללה! מה אתה חושב על הגיס שלך ? "הוא השיב," איפר הוא מוות "(מסופר על ידי אל-בוכארי מס '5232 והמוסלמי מס' 5638)

לאשתך אסור לנהוג בגיס שלה כמו מאהרם; גיסו אינו מחראם לאשתך, גיסה של אשתך אינו שונה בהרבה מזרים / אורח ולכן הכללים לחבוש חג'אב / צעיף ולשמור על עצמך בכוח.

משמעותו של איפר היא מוות בחדית ', אמר אל-אימאן-נואווי רחמימהולהו, כי החשש לחותנים גדול יותר מאלה של אחרים. הכעס יכול להתרחש ממנו והוצאת הדיבה שלו גדולה יותר. כי בדרך כלל הוא יכול להיכנס באופן חופשי לפגוש אישה שהיא אשתו של אחיו או אשתו של אחייניתו, ומאפשר לו להיות לבד עם האישה ללא כל הכחשה, כי זה נחשב המשפחה שלו. זה שונה אם מי עושה את זה הוא אדם עגנב שאין לו מערכת יחסים משפחתית עם האישה. (בספר אל-מנהג)

כדי לשמור על הסכנה הגדולה יותר, הנביא אסר עליו בכלל להיות לבד עם האיפר, כפי שאמר:

لا يخلون أحدكم بامرأة فإن الشيطان ثالثهما.

"אל תתפלל (שניים לשניים) עם אישה כי למעשה השטן הוא האדם השלישי" (מסופר על ידי אחמד אבן אבן היבאן).

קרא: הבית עם האח גיס, זה יכול להיות ?

ההבנה של החדית לעיל גם כמובן חלה גם על נשים, אז יש כמה דברים שאנחנו צריכים לשקול בקשר עם גיס :

הפרדת גיס ממקום מגוריהם של בעל ואשה
אם היה לו בית, אז זה הוא מקרה כבד, בעל / אישה צריכה באמת לשמור על עצמך ולתת תחושה גם החוק, כך שהם באמת יכולים כל לשמור נוף, שמירה על איברי המין, לשמור על עצמם ועל כל לבבות של אחרים, והדבר כבד מאוד.
שמירת יחסים, כך מתייחס חוק בתור מחראם הלא אחרים מוסלמית / מוסלמית, כלומר כשר על גבי זה, לא חלאל לגעת בה, לא מראה כשר חלקים אינטימיים אחרים.
העצה שלי. ראשית, לדבר עם טוב ואדיב למשפחה, במיוחד אמי ואחותי, על מצבה בעת שהיה בביתו עם אחותך. שנית, דיון משפחתי. תגיד כי בעיה זו אינה האחריות שלך. במידת האפשר, דוגמית עבור אחותך ברנה שכורה מימון בית יחד, אז זה לא צריך לרכוב על האפשרות של משפחת לשון הרע. שלישית, למצוא דרך אחותך כדי להיות מסוגל באופן עצמאי להגשים את הצרכים הכלכליים שלה. כמובן זה תלוי במיומנויות אחותך יכול לעבוד.

אני מציע לך ולאשתך יש את אותה הבנה לגבי בעיה זו. אל תתנו לך להקריב את שלמות המשפחה שלך. אני מקווה שאתה מצליח וחכם בהחלטה על בעיה זו.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar