יהודית שמטרידה את תושבי מדינה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בתקופת הבורות, באדמות ערביות, מערכת השילוח היתה נפוצה ומרוכזת בקרב ערבים ויהודים. במקרים רבים, השימוש במערכת זו מגיע לרמה החורגת מהמגבלה. לדוגמה, כפי שאמר האימאם של טבארי - אם יש חוב, אזי מי שנותן את החוב מקבל שתי אפשרויות: מיד משתלם או מוסיף ריבית פעמים רבות (אל-נדאוי, מדאזה ח'סירה אל-ע'לאם דו-אינחיתאטי אל- מוסלמים, 58)

במדינה, יהודים ידועים עשירים. בהתמודדות עם אחרים, הם משתמשים במערכת עבוט ולבצע נשך. התנאים של אזור מדינה היו אגרריים, כל כך אסטרטגיים ליהודים להפעיל את המערכת הכלכלית, כי בדרך כלל החקלאים זקוקים הלוואות עבור עלויות חקלאיות למסוק.

בינתיים, לעומת היהודים, לערבים יש בדרך כלל מחשבות פשוטות ופשוטות; אפילו נוטים מסורתי מאוד. לא לחשוב על הרבה דברים לגבי העתיד. עם זאת, יש להם אופי אצילי אופי, כגון: האדרת האורחים. כדי למלא את הצורך הזה, הם נקלעו לחובות ליהודים. בעיקר על ידי pawning משהו עם מערכת השן. (אבו חסן אל-נדאווי, אל-סירה אל-נבאויה, 1425: 269)

באותו זמן, היה ברור כי היהודים היו מיומנים באמנות ההכנסה (עשיית עסקים). בידיהם קיימים סוגים שונים של סחר בשליטה, כגון: גרגרים (כגון חיטה), תאריכים, חמר, בגדים. הם גם לייבא בגדים, מצרך מזון וחמר. גם לייצא תאריכים. וזה מנוהל עם מערכת של בריבית.

מוזר, נשך מוחל רק על אנשים אחרים. באשר למעגלים שלהם, לא מערכת השכר מיושם. השיח 'מוחמד אבו זהרה בספר' בוהות אל אל ריבא '"(עמ' 4, 8 ו -9) מסביר שבספר דברים קובע פרק ה -23 כי ר 'השחר אסורה עליהם. הוראה זו נערכה למעשה על ידי אותם. הם רואים בריבית כספית כבלתי לגיטימית עבור עצמם, ומותר להם אם הם עושים לאנשים שאינם יהודים.

באותו זמן, מה היה pawned התברר להיות לא רק פריטים בעלי ערך; אפילו נשים וילדים יכולים לשמש כחיילים. דבר זה עורר את שנאתו כלפי הערבים כלפי היהודים. כי הערבים הם אנשים קנאים. כאשר נשותיהם היו משוריינות, אז באותה תקופה גם גברה שנאת היהודים.

היחסים בין יהודים לערבים במדינה (שבט אוס וחז'רג ') היו בדרך כלל לא יותר מאשר אינטרסים אישיים והישגים חומריים. מה שנחשב ומדגיש על ידי יהודים הוא רק איך הגמוניה את המגזר הכלכלי במדינה.

הם גם אוהבים לעורר סכסוכים בין שבטים ערביים. המלחמה בין אוסט לחאזרג ', האשם היתה היהודים. הם ניצלו את מלחמת האזרחים בקרב השבטים הערביים. למעשה, הם העניקו לחוב - שנדמה כטובה - לשבט שנלחם עם מערכת כספית שהיתה כה כבדה עד כי לא היתה מסוגלת לנהל מלחמה טובה בגלל הקושי בעלויות.

מה שנעשה על ידי היהודים נתן לו שתי הטבות: שמירה על קיומו, שליטה על השוק בריבית על מנת להרוויח רווחים מרובים ולצבור עושר בשפע. (מובארקורי, אל-ר'יק אל-מכתם, 162-163)

ריבה מנוהלת כל כך הרבה פעמים וחונקת. מנהיגים ומנהיגים ערביים הושאלו למערכות נשיאה. הסיבה שהם שאלו מן היהודים, בדרך כלל כדי לקבל שבחים מן המשוררים אשר באותה תקופה היתה גאווה שלהם אם הם קיבלו שבחים מהם. לרוע המזל, בגלל מערכת השילוח, הבית, השדות שהקימו ליהודים בשנים הקרובות, הפך לרכוש יהודי בשל אי יכולתו לשלם את הריבית ...

ההגמוניה הכלכלית של היהודים במדינה ובסביבתה גרמה להם (היהודים) להיות שליטי השוק במערכותיהם. הם מונופול על האינטרסים שלהם ואת היתרונות. רוב האוכלוסייה שונאת אותם בגלל אנוכיות, מעבר לגבולות השקיעה והאופן שבו הם מקבלים רכוש ועושר בדרכים ששונאים ערבים. (אבו חסן אל-נדאווי, אל-סירה אל-נבאויה, 1425: 254-256)

היהודים במדינה ניצלו את ההזדמנות. היו אז שלוש קבוצות יהודיות: קינוקה, נדיר וקוריידה. קוניאקה למרות האוכלוסייה אינה הרבה בהשוואה לאחרים, אבל הם עשירים. הם מומחים בייצור נשק. בעוד אחרים גם משחקים עסקים אחרים אשר גם לשלוט על המערכת הכלכלית במדינה עם מערכת ריבאווי (אבו חסן אל נדאוי, אל סירה אל נבאויה, 1425: 266)

כאשר הגיע האיסלאם, יהודים שחזו בעבר את בואו של הנביא, התברר כי דחו זאת. לא בגלל מה שהנביא הביא לא היה נכון, אבל אחת הסיבות הבולטות ביותר היתה הרס ההגמוניה הכלכלית שלהם, אשר צברה רווחים עצומים במידנה.

לאחר הגעתו של הנביא, השבטים הערבים כבר לא היו כפי שהיו. אוסר ח'זראג 'יכול להתאחד באחווה אחת, שהיא הרמונית כל כך, שעסקי הנשק שיוצרו על ידיהם יכולים לפשוט את הרגל. יתר על כן, הנביא גם בנה שוק משלו בהתאם לערכים הכלכליים האיסלאמיים, כך שהתלות ביהודים במילוי הצרכים היומיומיים שלהם יכולה להיות מוגבלת יחסית.

יחד עם תחילתו של הסכם כתוב בשם "אמנת מדינה" אשר על-ידי ד.ב. מאק דונלד כמדינה האסלאמית הראשונה והיסוד הפוליטי לחקיקה האסלאמית (דידין, 2009: 19), כך שיותר ויותר התנועה של היהודים באותה תקופה לא הייתה חופשית כמו קודם .


אלמדולילה, נוכחות האסלאם היא פתרון למוסלמים במדינה ובסביבתה. המערכת הכלכלית היהודית שהיתה כה מטרידה לעם התגברה לבסוף.
Loading...

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar