כמה שואלים על הקומוניזם האתאיסטי

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בימי קדם והיום, יש תמיד אנשים המכחישים את קיומו של אלוהים, המכונה בדרך כלל אתאיזם. מה זה אומר ?

בני האדם סגדו ליקום בשלמותו משום שהם מרגישים שזה לא מספיק פשוט לסגוד לחלק ממנו, ואז הצמיד אותו ליקום של כל התכונות האלוהיות. היקום, על פי אמונתם, הוא מסוגל ליצור ולספק מזון, לתת טובה להחזיק אותו בחזרה, להפעיל אותו לסירוגין, לווסת, לפעול, לקמפל ולעשות.

הם טוענים כי בני האדם הם הגדולים ביותר ביקום הזה, אשר לאחר מכן מוביל אותם ליפול לתוך הפולחן העצמי. הם גם מאמינים כי בני האדם הם המקור של טאסירי (חקיקה / חקיקה) ו חכמיה (משפטית ומבצעת), כמו גם את המקור של כל צווי ואיסורים.

עבורם, בני האדם חופשיים לעשות או לא, והם חופשיים לעשות הכל, שבו אמונות כגון זה לגרום לו להיות מסוגל בקלות להיות נשלט על ידי התאווה שלו ולאחר מכן מענה אחרים.

בכל פעם שהם טוענים שהוא אלוהים. הפילוסופיה של הקומוניזם מקדמת את העם כאלוהים. האנשים יכולים לעשות מה שהם רוצים ואף אחד לא יכול להפריך את החלטתו. אז אנשים מיוצגים על ידי כמה אנשים מתנהגים כמו אלים של אלוהים. כתוצאה מהיד שלהם היו טרגדיות שונות שמעולם לא התרחשו קודם לכן. לדוגמה, בזמן של סטאלין לבדה 19 מיליון בני אדם נהרגו על ידי העם של העם שהיו תחת השלטון הסובייטי. (כמו כן עם סין, מיליוני אנשים נהרגו במהפכות שונות, עט).

לסיכום, אתאיזם הוא רק תכונה של פוליתאיזם. אין זו אלא תנועה אנושית מצורה מסוימת של פוליתאיזם (המקשרת בין בני-אדם עם אלוהים עם הטבע) לבין הפוליתאיזם המוחלט, מן הפוליתאיזם החיצוני ועד הפוליתאיזם העמוק. לכן, האדם האתאיסטי נותן את טבע האלוהות לכל היקום, לאחר שהוא נתן רק את טבע הטבע לטבע כלשהו, ​​בסוף הוא סגד ושירת את עצמו לאחר סגידה לאחרים.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar