כופר, אשר מבטלת את השהדה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - 2. מכחיש את הנאה של אלוהים, בין אם גלוי או בלתי נראה, אם זה קל לחשוב על או כי דורש מעמיק ללמוד

כי כל הברכות שמגיעים אללה תהילה גדולה, האמנו כי ההבנה של אלוהים אדירים הוא כמו מורבי, המנהיג העליון ומעניק הנאה. למעשה, עלינו להאמין כי אסון שפקד אותנו במהותו מאלוהים, הוא הנותן של חסד ואת הגדר. כי בעניין של מתן והחזקת טובות הוא לא עסק אנושי, אבל הוא לגמרי את הזכות של אללה תהילה גדולה.

אלוהים אומר:

והוא נתן לך (את הצרכים שלך) ואת כל מה שאתה שואל ממנו. ואם אתה סופר את הברכות של אללה, אתה לא יכול לעזוב אותם. בני אדם באמת, הם מאוד לא בסדר והם מאוד מכחישים (ברכה אללה). (אברהים : 34)

האם אתה לא שם לב כי אלוהים יש לך מה הוא בשמים ומה על כדור הארץ והוא משכלל לך את הלידה והמוח. ובקרב אנשים יש מתווכחים על אחדות (אחדות) אללה ללא ידיעה או הדרכה וללא הספר שנותן הארה. (לוקמן : 20)

אכן, הוא נכלל בביתו של משה, אז הוא רדף אותם, ואנחנו העניק לו את האוצר אשר המפתחות קשה לשאת על ידי מספר אנשים חזקים. (זכור) כאשר אנשים שלו אמר לו, "אל תהיה גאה מדי; אכן אלוהים לא אוהב את אלה אשר גאים יותר מדי. קארון היה אחד מילדי הדוד של הנביא מוסא א.

ולחפש מה אללה העניק לך (אושר) בעולם הבא, ואל תשכח את החלק שלך מ (חיבה עולמית) ולעשות טוב (לאחרים) כמו אללה עשה לך טוב, ולא לעשות נזק ( פני האדמה). אמת אללה לא אוהב את אלה שעושים נזק.

קארון אמר: "אכן קיבלתי רק את האוצר, בגלל הידע כי הוא זמין לי". והאם אינו יודע שאללה אכן הרס את האנשים לשעבר שהיו חזקים ממנו, ואסף יותר עושר? ואין צורך לשאול את החטאים, על חטאיהם.

(אל קאשש 76-78)

אין תאונה שאירעה למישהו אלא ברשותו של אללה; ואת מי שמאמין באללה הוא בוודאי להדריך את לבו. ואללה הוא כל ידיעה. (ב תע׳בון 11)

לכן, כאשר הם עולים על הספינה הם מתפללים לאללה על ידי טיהור הציות שלהם אליו; אז כאשר אלוהים מציל אותם לארץ, פתאום הם (לחזור) לשייך (אללה) (אל אנקאבוט 65)

אז אם בני אדם מוחלפים על ידי סכנה הוא קורא לנו, אז אם אנחנו נותנים לו את הברכה מאיתנו הוא אומר: "אכן קיבלתי את הברכה כי היה רק ​​בגלל האינטליגנציה שלי" למעשה זה מבחן, אבל רובם לא יודעים.

באמת אלה לפני שהם (גם) אמרו כי, זה לא שימושי להם מה הם ניסו פעם.

אז הם מוחלפים על ידי ההשפעות הרעות של מה שהם מנסים לעשות. ומי שעושה עוול ביניהם יהיה מושפע קשות על ידי המאמצים שלהם והם לא יכולים להימלט.

והאם הם לא יודעים שאלוהים קובע את ההוראה ומצמצם אותה למי הוא רוצה קאשש ? אכן, זהו סימן של כוחו של אללה עבור המאמינים (זומר 49-52)

בני אדם אינם עייפים מתחנן לטוב, ואם הם נגועים אסון הוא הופך נואש שוב.

ואם אנחנו מרגישים לו רחמים מאתנו אחרי שהוא סובל צרות, הוא בטח אמר: "זו זכותי, ואני לא בטוח שהשעה תבוא. ואם אני מוחזר לאדון שלי, אז בטח אני אהיה טוב לצד שלו. "אז אנחנו באמת להטיף את הכופרים מה שהם עשו ואנחנו נרגיש עבורם עונש חמור.

ואם אנחנו נותנים ברכות לבני אדם, הוא פונה משם ומסתלק; אבל אם הוא נגוע אסון, הוא יתפלל הרבה. (פושילת 49-51)

אדם שיש לו ידע מתוך ספר התנ"ך [1098] אמר: "אני אביא לך את כס המלוכה לפני שהעיניים שלך ימצמצו". לכן, כאשר ראה שלמה את כס המלוכה לפניו, הוא גם אמר: "זה כולל את המתנה של אדוני כדי לנסות אותי אם אני אסיר תודה או להכחיש (אני יברך אותו). וכל מי שהוא אסיר תודה, אכן הוא אסיר תודה על (עצמו) עצמו ומי מכחיש, אז אכן אלוהים שלי עשיר, המפואר ביותר ". (נמל 40)

ומה הם הברכות שנמצאות בך, ואז מאללה (בוא), ואם אתה מוחלף על ידי קימודהאַראַטאַן, אז זה רק אליו כי אתה מבקש עזרה.

אז אם הוא הסיר את הרע ממך, פתאום חלק מכם יהיה לשייך את אדוננו עם (השני)

תנו להם להכחיש את הברכות שנתנו להם; אז תיהנה איתך. מאוחר יותר תוכלו לגלות (את התוצאות). (נח 53-55)
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar