לעשות עסקים במסגד

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - יגיע הזמן שבו המסגד משמש כמקום התכנסות לטובת העולם. מסגדים רועשים, אבל לא לזכור אותו. המסגד עמוס אך ריק מההדרכה.
בואו ניקח רגע כדי לשקף את דבריו של הנביא מוחמד אלהיהי שאלהלהו ווא סלאם:

"בוא ניקח אותם"

"יגיע זמן לקבוצת אנשים, שם הם מסתובבים במסגד כדי לאסוף ואין להם אינטרסים חוץ מהעולם ואין שום עניין (אל תעלה). אז אל תשבו אתם "(אל-חכים).

אז אנשים מתאספים במספרים קטנים או גדולים מאוד, שכל אחד מהם כפוף לתרומות (לא משנה מה התנאים והטפסים) או לא, אבל כל השיחות הן רק עבור העולם, על העשרת עצמן ומסחר. אין עניין סופי בדיון, אף על פי שאפשר להזכיר את הדת הזאת בשיחות. המסגד מלא חיים, אבל אין ברכה.

זה קרה ? האם יש טרסות של מסגדים, גם אם המחרב הוא מקום מסחר, הן במכירת סחורות והן כמכשיר להצעת סחר?
זכור את דבריו של שליח אללה, אלהיהי שאלהלהו וואס סלאם:

"إذا رأيتم من يبيع أو يبتاع في المسجد فقولوا لا أربح الله تجارتكم"

"אם אתה רואה אנשים מוכרים וקונים במסגד, ואז אומר:
"אללה לא ייתן רווח לקנייה ולמכירה" (היסטוריה של חאדים בטירנידקי ואל-חכים).

יום אחד, אולי אפילו מישהו ישתמש במסגד כדי לקיים כרזת קידום מכירות. לא להזהיר את תקוה. והדוכנים הפכו למקומות להציע סחורה וסחר. תתרחק ממנו ככל האפשר. עזוב את הרכבה.

מישהו אמר, המסחר הוא סונה והמסחר הוא חלק מהאיסלאם ולכן אין סיבה לאסור עליו לעשות זאת במסגדים, כולל אסיפות שרק מדברים על העולם במסגדים. אדם זה שוכח כי אפילו לבצע חובות דתיות יש הנחיות שיש לשקול. תפילה היא בבירור טוב, אבל עושה את האסור הוא בעצם חטא. יחסי הבעל והאישה מתגמלים. אבל אסור באמת לעשות זאת במסגד, למרות שהוא מסגד אצילי.

למעשה, את טענות ברורות ואותנטיות יש קדימות על משאלת לב. אם הובא הטענה, אזי יש להציב אותנו מיד מאחורי הדעות הסותרות שאנו מאמינים.

בעל הטור בהיידאתולה ומחבר הספר "רגע יקר לילדינו". @Kupinang לצפצף
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar