בקר בעיר שיאן, הסיור הסיני מתאים למוסלמים !

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אם אתה נוסע לסין, לא לשכוח להיכנס למקום תיירותי מוסלמי בעיר שיאן, מחוז שאאנשי, ברשימת התיירים שלך כי האזור מאוד מעניין לבקר במיוחד עבור המוסלמים.

אזור התיירות הנמצא על כביש התרבות המוסלמי של ביי-יואן-גברים הוא רחוב הולכי רגל מיוחד המשתרע על כ -1,100 מטרים. כאן, תיירים יכולים ליהנות תענוגות קולינריים כי הם כל מובטחת חלאל מוגשות הן בצד הדרך ובמסעדות עם ארכיטקטורה השחר של מינג וצ'ינג שושלות.

לאורך הדרך, נוסעים יכולים ליהנות כיצד המלצריות שלובשות שמלת האסלאם ומוסלמים עם סגנון סיני ייחודי להדגים כיצד ליצור מזון ייחודי כגון כבש קונדיטוריה ולשיסוע תלוי מול המסעדה שלהם.

על פי אחד הסינים שביקרו ביעד התיירות מספר פעמים שנבנה בין מינג לשושלות צ'ינג, וון בויה, האזור תמיד ביקר על ידי תיירים מקומיים וזרים, במיוחד בחגים.

"בחג הלאומי של סין כמו ב -1 באוקטובר, באזור צפוף מאוד על ידי המבקרים צעירים ומבוגרים כדי ליהנות מהאווירה של חג כמו גם אוכל ושתייה כשרים", אמר וון בויה למחבר, תוך מתן אחת ההתמחויות של האזור הנקרא עוגת "פרסימון".

כמות פסטל אדום צהבהב עשוי פקעות מכיל אגוזים ושומשום, הוא אמר.

כאשר מתחיל להרגיש רעב, אתה יכול לבחור מסעדה לטעום מאוד בקלות, אמר בויה מצביעה טברנה מגישה מגוון רחב של מאכלים כגון דייסה ממותקת עשויה אורז ושעועית, לביבות כבש, כופתות, אטריות קר, אורז דביק זרועים תאריכים מסוכרים ועוד.
 Xian
הצהריים סיימו, נוסעים יכולים להמשיך בדרכם ליהנות מהאווירה של שוק ההמולה מוכרת מבחר של מזון ומשקאות, כמו גם סוגים שונים של מזכרות כגון ביגוד, ברדסים, שקיות, בובות, מחזיקי מפתחות, מגנטים דקורטיביים, דלת המקרר, מבנים הסטוריים מיניאטורי ופסלי טרקוטה (טרקוטה).

"תן לי לקחת אותך מוכר מזכרות בחנות ולעזור ההצעה. המחירים ממוצעים כאן נע מ -15 ל -100 יואן תלוי בסוג של סחורות," אמרה בויה שהוא גם עובד של תעשיות כבדות מוביל ב שיאן תוך הטלת עיתונאים אינדונזיים לאזור את הסיור.

אודות 80 אחוזים מאנשי מאתרי התיירות של היסטורית תרבות ייחודית כי הוא מוסלמי ושאר דתות ואמונות אחרות הן שונות, אמרו בויה והוסיף כי באזור יש מבנים עתיקים, כולל שושלת עידן אדריכלות בסגנון מסגד מינג ואת צ 'ינג וחומרי בניין שהיו מקוריים בעיקר מאותו עידן.

תיירות דתית כמה זמן לאחר נהנה הקולינרי קניות עבור מזכרות, המבקרים יכולים לעשות סיורים דתיים מסגד שיאן הגדול. על פי רשומות היסטוריות מודפסות על כתובות אבן, המסגד נבנה בשנת 742 לספירה תחת שלטונו של הקיסר קסואַנזאָנג לי לאָנגדזשי במהלך שושלת טאנג. המסגד המשיך להתפתח במהלך השושלות, יואן, מינג וצ'ינג, עד ימינו שבהם היה מקום הפולחן בסביבות 1,276 שנים.

תיירים מקומיים וזרים, כולל לא מוסלמים, יכולים להיכנס לחצר של המסגד דרך כמה קשתות עשויות עץ עתיק אשר עדיין מקורי שלם שלם עם גילופים טיפוסי מן מינג ו שושלות צ 'ינג.

על פי אזרח סיני, לארי ג'נג, שביקר באזור התיירות וליווה עיתונאים אינדונזיים לאתר הדתי, נוסעים מוסלמים יכולים להיכנס למסגד כדי להתפלל וליהנות מהיופי של הארכיטקטורה הייחודית שלו.

"עם זאת, מבקרים זרים מותר רק פעיל שאינו מוסלמי במקום מחוץ פולחן למבט מקרוב על הפעילות של קהילות ומסגדים מוסלמיים, כמו גם את היופי האדריכלי של המבנים סביבו," אומר לארי, פקיד בחברת התעשייה כבדה בסין.

לפני הכניסה לשטח תיירות דתית, אפשר לקבל מידע ראשוני על המסגד הגדול של אחד האימאם של המסגד, מוחמד ח ישרג כינוי ג'יה כיפינג המציעה גם מספר מוצרים מזכרות וספרים על המסגד הגדול של שיאן בחנות שבבעלות אחיו.

"בבקשה לקנות בחנות זו בבעלות אחותי, המחירים זולים יותר בהשוואה לפריטים שנמכרו בחנויות אחרות", אמר מוחמד Iserg, תוך הצגת ספרים על המסגד הגדול שיאן.

אימאמים אשר מגיע ממשפחה מוסלמית והחלה ללמוד איסלאם מאז ידע רווח קטן של כמה אימאם ידוע בסין כמו מא קין-הואה, טינג-שיאן ודינג לי ג'יפינג ופרשנות למדו מעולם הקוראן, החדית והחוק האסלאמי.

אנשי דת אסלאמיים, שלמדו על האסלאם במכון האסלאמי הסיני והשתתפו בהכשרת האימאם העולמית באוניברסיטת אל-אזהר במצרים, כתבו ספר על המסגד הגדול של שיאן, שהפך ליחידה מוגנת של חפצים תרבותיים והיסטוריים.

באינדונזיה רהוטה הסביר האימאם מוחמד אישראג כי המסגד עומד על שטח של כ -13,000 מ"ר המורכב מבניין בן 6,000 מ"ר, מלבני בצורתו, המשתרע ממזרח למערב וחולק לחמישה עמודים.

על פי הנתונים שהתקבלו מהמסגד, מאז פתיחת השער הסיני אל העולם החיצון בשנת 1978, שיאן מסגד הגדול משכה יותר מ -10 מיליון תיירים זרים ממדינות שונות, כולל הונג קונג, מקאו וטייוואן. המסגד קיבל גם מספר אורחים ממשלתיים, בהם פקידי ממשלה, ראשי מדינות ואורחים מכובדים אחרים מרחבי העולם.

מחוץ לאזור התיירות המוסלמי, מטיילים יכולים גם לבקר אטרקציות היסטוריות מעניינות אחרות שיאן כגון מגדל תוף ומגדל הפעמון.

מגדל התוף שנוצר בתקופת שושלת מינג היה מעניין בגלל גודל התוף הגדול שלו 1.8 מטר גבוה, 2.83 מטר קוטר בראש (תוף), 3.43 מטר בבטן (מתולתל) ושוקל 1,800 ק"ג.

בינתיים, פעמון ענק שהיה תלוי מול מגדל הפעמון גובה של 2.47 מטר ומשקלו כמעט שישה טון.בינתיים, פעמון ענק שהיה תלוי מול מגדל הפעמון גובה של 2.47 מטר ומשקלו כמעט שישה טון.

אובייקטים היסטוריים שיאן שנעשו במהלך שושלת טאנג שימשו במקור למטרות שונות כגון סמני זמן סמני סכנה כאשר האויב הגיע וגם תפקד ככלי נגינה.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar