חכם כאשר דוחים בקשה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אסלאםואלה

אני חאירודין. מחכה עכשיו לגבר שאוהב את הבת הראשונה שלי. הבעיה היא שהבת שלי לא אוהבת אותו.

אחרי שחקרתי, גיליתי בעצמי את חוסר הכשירות של האיש. אבל אני עדיין נותן לאיש את ההזדמנות לחזור הביתה כמחווה וידידות בלבד. הבעיה המתעוררת היא, איך אני מעביר דחייה אמיתית וחכמה, לא גורם עבירה, כך קרבה נשמרת. בבקשה עזרה ועצה. תודה מראש. *

וואסלאמואללה

תשובה

וואלה

מר ח'ירודין, מבורך על ידי אללה. רגע מאושר ומתוח לאב הוא כאשר בתו גדלה, במיוחד כשנכנסים לנישואים. הוא אמר להיות מאושר כי המשימה של ליווי לבגרות הוא מאמץ זה לא קל. המתח, כי למעשה המשימה לא הושלמה, עד שיש בעל שהוא באמת מסוגל להמשיך את המשימה של חונכות כדי לקבל את ההנאה של אללה סובהאנהו וואטאלה.

זה גם מה שאתה חווה כרגע. בידיעה כי יש שובבות באדם שיגיש בקשה לבת שלך, הוא טוב. בעוד הרצון לשמור על איכות של ידידות וכבוד בהקמת אחווה הוא הדבר הטוב ביותר שיש לך. אתה צריך לשקול, כי - בתקווה - הדברים הרעים של האיש הם לא בגלל דבקותו האיסלאם. סלידה של הטבע, המזג או המראה של האדם הוא אנושי. אתה והבת שלך בהחלט מצפה שותף מרגיע. אז, אם את סלידה הוא בך ואת הבת שלך הוא חף מפשע.

אחרת אם אתה לא אוהב את האיש בגלל הציות שלו ואת המחויבות לאסלאם, אז יש סיכון, כי זה יכול להסיר את צדקה להוביל אותך לכופר. דבר אלוהים;

والذين كفروا فتعسا لهم وأضل أعمالهم

שהם אין יהודים

"הכופרים, זה תאונה עבור אותם ואת אלוהים מטעה את מעשיהם. זה כי הם שונאים את מה שאלוהים גילה, אז אללה ביטל מעשיהם. "(מכתב הקוראן, מוחמד: 8-9)

קרא: אתה צריך לסרב דרשות (הצעה) ?

מר קאהירודין, זה מאוד קשה אם אנחנו מדברים על סירוב בקשות נישואין על ידי לא לפגוע בו. בשל כך, כל סירוב מוביל בהחלט לאכזבה, למרות הסירוב בעדינות. אז, להתמודד עם בעיה זו על ידי אמון אללה סובהאנהו וואטאלה, עושה תפילה ויסשרייַבן ולהיות סבלני. בתור הצעה וקלט, הנה כמה צעדים ביישום;

ראשית, לפני קבלת החלטה, אתה צריך לשאול שוב ולדון עם הבת שלך על תוכנית החיים שלה בעתיד. אם הבת שלך באמת חושב שאם מאוחר יותר, כאשר היא עם האיש מודאג כי היא לא מצליחה למצוא אושר, אז לעשות את זה כמו סיבה ברורה שתעביר. אל תתנו לך תחושה של חסימת הלב שלך ואת הבת שלך.

קרא : להיות סבלני, להפוך את הנפש התאומה שלנו כמו אהבה

שנית, תן הסבר על הסיבות לדחיית הבקשה בשפה טובה ומנומסת. נסה לשים לב למידע הבא;

פעם היה חבר של שליח של אלוהים אני אליהי ואלא סלאם שהיה ידוע על העברתו. שמו היה ת'בית בן קאיס, שהתחתן עם ג'מילה בינט עבדילה. פעם ראתה ג'מילה את בעלה הולך יחד עם קבוצת חברים. הוא היה נדהם, איש לא היה גרוע מבעלה. עד שלא הרגיש מסוגל לעמוד עם ת'אביט מחשש שלא יוכל למלא את זכויותיו של בעלה. ואז הוא דיווח אל שליח אלוהים 'אליהיי וסאלם. "הו מסנג 'ר אללה, תבית בן קאיס לא מצא כל כיעור של אופיו ודתו, אבל דאגתי לכפר באיסלאם. (מסופר על ידי בוכארי).

אז סאליהו הנביא אליהי ואלא סלאם אמר לאשתו לחזור הנדוניה, ואז צבית התבקש להפסיק את הגירושין בשבילו.

שלישית, להעביר את הדחייה שלך בבירור ולא לתת שום תקווה, לקבל החלטה תקיפה אבל להישאר מנומס לאיש ולמשפחתו. דבר אלוהים; "מילים טובות וסלחנות טובות יותר מהצדקה מלווה במשהו כואב. אללה עשיר, הרחמן ביותר. "(מכתב הקוראן אל-בקארה : 263)

זוהי העצה ואת הקלט, בתקווה שימושי. רק אללה סובהאנהו וואטאלה אנו מציעים תקוותינו ובקשות, עשוי לקבל מעשים טובים שלנו לסלוח כל הטעויות שלנו. עמיין. בהצלחה, אתה יודע.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar