זוהי ההיסטוריה ואת הסופר הראשון של תאגוד

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בעבר סאלף התאמן את היסודות (הצעה) של תאגוד בעמליה. הם מצטטים באופן קיראַ און מיוזיאַפאַ טאַלקין (נטילה ישירה של אוראלי המורים). כמו הדור הראשון של לוויתו של העם הזה טביעין שאינם לומדים מדע זה בספרי, אלא ישירות ברטאלקי (למד) למורים שלהם עם תגוידניה, בנוסף שטף מילולי נטו לבין אלה של "וג׳מה (גמגום אוזלת יד).

בהקשר זה, שיח 'מוחמד אל מר "אסי אמר פעם: "תאגוד הקוראן לפעמים מתקבל על ידי תלמידו של ידע באמצעות מוסיפחח (דרך הפה) של שייח מוג'אווייד (דקלום מומחה) עם בלי לדעת את הבעיות - בעיות של המדע הזה, אפילו מוסיפחח היא הבסיס מקבל את זה. עם זאת, עם המתווך של מדע תקל ב מוסיפחח, להגדיל מיומנות (מדע) נלקח ער מן הספק טאהריף (שינוי). "

מי הם החוקרים שכתבו לראשונה את דקלום הדקלום ?

החוקרים הסבירו כי אבו מזאח אל-ח'קאני הוא החוקר הראשון שכתב את הספר תגויד. שמו המלא אובאדילה בן מוסא בן יחיא בן חאקאן, שנולד ב 248 ומת בשנת 325 חג'ריה ח

האימאם אבנול ג'זארי אמר :

"הוא האדם הראשון שכותב על טאגוויד".

הכתיבה שלו ידועה גם בשם אל-קאשידה אל-ח'קניה. כך קוראים לזה כמה חוקרים.

לכתיבתו של אבו מזאח הייתה השפעה רבה על הטאג'וויד בזמנו ובשנים שלאחר מכן. נראה כי לאחר מכן, יש חוקרים שכתבו ספרים דומים כגון:

1. אבו חסן עלי בן ג'עפר אבן מוחמד א-סעידי ar - ראזי, שנפטר בשנת 410 חג'ריה. הוא כתב את הספר - "הוסף עלא אל-לחניל ג'אלי וול-לחניל חאפי.

2. אבו מוחמד מאכי אבן אבו טאלב אל-קייסי, שנפטר ב ח לשנה 437 הוא כתב את הספר א-ריאיה לי ווה תאגוד קורן רציטטיונס תהקיק לפזt.

סעיד 3.אבו עות'מאן בן עמר אד-דני, שנפטר בשנת 444 הירייה. הוא כתב את הספר-תהדיד איצקאן וואט-תאגוד.

איש הדת אמרה מקדימה על הרקע של כתיבת הספר, כי הוא ראה את קַריָן ו מוקרי זמנו הדקלום לזלזל התרגול של הקוראן.

שלושה חוקרים שכתבו על הדקלום לאחר מזוזות אבו מוסא אל-חאקאני והם הדור הראשון של חוקרים של דקלום. זה שלושה חוקרים אשר פופולרי את המונח תאגוד בספרים שלהם. בפרט, תאריך ההתחלה, אד-דני, מונח תאגוד הוקם ולהיות שם כי ידוע אותיות מאשינען הקשורות למדע (שבו במכתב השחרור) והמאפיינים שלה.

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar