נתונים ועובדות היסטוריות: אלה אשר לבם נחסם על ידי אללה כתוביות בעברית

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים -  גויים ניתן לזהות בקלות. אבל הצבועים קשה לזהות. הם לבושים באיסלאם אבל מכחישים את האמת של האיסלאם. באופן כללי, הצבועים הם כופרים מוסלמים.

צבועים הם אנשים שחצנים. כי הוא דוחה את האמת. כמוסלמים, עלינו להבין את היהירות של עובדי האלילים והצבועים. כדי לא להיות מרומה בקלות על ידי הטריקים שהם עושים. הלב והצבועים שלה נסגרו על ידי אלוהים מאור האמת. הלב שלו נחסם מן הנור.

הנתונים והעובדות הבאים על כופרים וצבועים לאורך ההיסטוריה "

1. פרעה

אללה כתוביות בעברית אמר, "לך אל פרעה! אין ספק שהוא חטא "(סורת נאצית: 17)

ואז בפסוקים 23-24 באותו מכתב, "ואז הוא אסף (הנסיכים שלו) ולאחר מכן קרא (קורא לעמו). בעוד אני אומר, "אני האל הגבוה ביותר שלך."

2. נאמרוז

אללה אומר, "... כאשר אמר אברהים," אדוני הוא זה המתעורר לחיים ומת ", אמר (נמרוז)," אני זה שהביא לחיים ומת ... "(אלבקארה : 258)

3. הנביא הוד (כמו)

בפסוק 27 של מכתב הוד, אללה אומר את התגובה של מנהיגי אנשי נח, כאשר הטפה נמסר להם. "אז המנהיגים שלא האמין מעמו אמר. "אנחנו לא רואים אותך (נוח), סתם בן אנוש רגיל כמונו ואנחנו לא רואים אף אחד שעוקב אחריך, אלא אדם בזוי בקרבנו שממהר להאמין. אנחנו לא רואים שיש לך יתרון עלינו, אפילו אנחנו רואים בך שקרן. "

4. מנהיג הנביא שליח

מנהיג הנביא, צאלח, שאל את עמו אם הם מאמינים כי הנביא צאלח. עם זאת, המנהיגים הכחישו זאת מאוחר יותר. "אנשים שמתפארים אומרים," אנחנו בעצם מכחישים את מה שאתה מאמין. "(אל-א 'רף : 76)

מנהיגי העם הרגו אז את הגמל הנשי שהשאיר לו הנביא צאלח כדי לשמור עליו באמרו "הם אומרים:" הו אללה, להוכיח את האיום שלך אלינו, אם אתה שליח "(אל-עארף : 77).

5. כוריש הכופרים

שליח אללה קיבל גם תשובה שלא היתה שונה בהרבה כאשר העביר את האמת של האיסלאם. "ואמרו :" הו אנשים אשר הקוראן שלהם נחשף, למעשה אתה (מוחמד) הם באמת משוגעים "(אל חיגר : 6)

6. מנהיג הנביא שועיב כמו

מנהיג הנביא שועיב כמו כל כך גאה אללה. כפי שאמר אללה, "המנהיגים המתפארים בשועיב אומרים," הו שועיב עלינו לגרש אתכם עם אלה המאמינים מארצנו, אלא אם תשובו לדת שלנו ". הוא אמר, "האם (אתה תסלק אותנו), למרות שאנחנו לא אוהבים את זה ?", (אל-עארף : 88)
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar