סיפורם של המתגיירים לשעבר מתורמים לשעבר, האיסלמיזציה של 1280 אנשים

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - הכניסה ליער מתוך היער הפכה לעבודתו השגרתית. אבל לא לצוד חיות בר או חיות דומות, אלא רק כדי להשיג חופש ועצמאות.

לא היתה שום דרך אחרת מלבד התקפה ולהילחם בצבא האינדונזי עם לוחמי גרילה ביערות.

באותו זמן סיפר דאקוסטה (לא שמו האמיתי) סיפור, הוא תמיד היה רגש בלתי אנושי באופן שגרתי, כי כמה עשרות אבדו, בגלל עימותים בין קבוצות פרו קמקדאן של טימורס ו - צבא לאומי אינדונזי.

אפשר לומר, דאקוסטה היה אחד המורדים שהביאו נואשות את חסידיו אל היער ומחוצה לו כדי להיפרד מאינדונזיה.

בחירת נתיב זה הוא לא משהו נוח לו. הוא טען שהחיים ביער הפכו אותו להימלט מה- צבא לאומי אינדונזי. כמה שנים של לוחמת גרילה ביער, ככל הנראה הצליחו כוחות הצבא האיראני להריח את נוכחותו דרך הקהילה המקומית. לבסוף, דאקוסטה אף על פי כן נתפס לבדו בעוד בשוק כדי לקנות את הצרכים של חייליו.

עונש מוות

לאחר מעצרו על ידי צבא לאומי אינדונזי 321 באוקאו מזרח טימור, דאקוסטה נאלץ להודות בטעות שלו ולספר איפה החיילים שלו. אפילו שמועות הוצאו להורג.

כמה ימים לפני הוצאתו להורג, חלם דאקוסטה שהוא יישלח על ידי שני אנשים, 'מלאכים'. בחלומו, שני מלאכים היו ממהרים להתאסלם.

דאקוסטה שואל, מה זה האיסלאם? "האיסלאם הוא הדת והדת האמיתית של רוב העם האינדונזי שנכנסו לטימור המזרחית", אמר המלאך בחלומה.

למחרת, הוא שכח את החלום. אבל בלילה השני, הוא חלם לפגוש שוב בחור צעיר. בחלומו הזמין אותו הצעיר לדקלם, לדקלם את אותיות האותיות הערביות ולהוביל אותו לבטא שני משפטים של אמונה.

לאחר מילוי מטרה זו, הצעיר שנתקל בחלום נתן מתנה בצורת אל-קורעאן שנדפס באיסטנבול וטבעת עם השם אללה סובאנהו וואטאלה.

כמה מזועזע דאקוסטה היה, כי כאשר הוא התעורר מחלום, התברר כי הקוראן ואת הטבעת עם השם אללה סובהאנהו וואטאלה היו בכיסו.

בלי לחשוב, למחרת היום דאקוסטה אימץ את תורת האיסלאם של מורכבות צבא לאומי אינדונזי 321 באוקאו דילי מזרח טימור (עכשיו טימור לסטה).

לאחר שנכנס לאיסלאם שינה דאקוסטה את שמו לזיינודין. למרבה המזל, זה בלתי אפשרי, מצער כי זה לא ניתן להכחיש, לאחר החדשות של דאקוסטה האיסלאמי, הוא שמע את ההחלטה שוחרר מגזר דין מוות.

כששמע כי הוא שוחרר מגזר דין מוות, זיינודין היה נחוש בדעתו לאסלם את משפחתו ואת מספר האנשים הרב ביותר שאפשר להתאסלם.

זהו סיפורו של זיינודין, לשעבר טימור מזרח תיירים במזרח נוסה טנגרה (נתת), תוך השתתפות בפגישת העבודה האזורית (רקרדה) של מועצת המנהלים האזורית הידידאַטוללאַה קופּאַנג מאַנאַגעמענט (דפּד) שהתקיימה במסגד הידאיטולה בקמפוס 2, קופאנג נתת ריג'נסי ביום שישי (25) / 03/2013).

זיינודין הגיע פפ הדיאטולה קופאנג להשתתף בהפצה של צרכים בסיסיים כדי מומרים ואתה הונחה על ידי בית הספר האיסלאמי הדיאטולה ב נתת. במקביל המשיך הדיאלוג עם סיפרודדין אַטאַאַגעגע, רי דפּד נטט נציג.
Zainuddin - Eks Warga Timor Leste2

1280 אנשים התחבקו האיסלאם
לדברי זיינודין, ב -1999, כאשר נערכה הבחירות במזרח טימור, נבחרה מפלגתו של זיינודין כחבר ב- דרט. אבל כמה חודשים לאחר השבעתו, נולדה מהומות אדירות.
רצח, חורבן התשתית בעקבות משאל עם זכתה קבוצת העצמאות.
"בגלל ההתערבות של החיילים הפורטוגלים, האוסטרלים והאמריקאים, האנשים פונו לאטמבואה לקופנג", אמר זיינודין.
במשך שנתיים הוא היה ב אַטאַמבואַ, סוף סוף בשנת 2002, זינודין עברה בוניאנה הכפר, מערב קופּאַנג רעגענסי, נטט. כאן החל זינודין לעבוד בשקט, אף שהיה רק ​​חוואי ואיכר.
אבל דבר אחד תמיד גורם לו להתרגש. כלומר, כשאני שומע שיש אנשים דתיים שרוצים להתאסלם. זינודין לא היסס לשכור רכב מיד וללכת ישר למקום למרות מאות קילו במחיר אישי. הוא מילא מיד את חובתו משום שנקבע כי אנשים רבים שהכירו את האיסלאם הלכו מיד בעקבות תורתו של הנביא מוחמד.
"איך לאיסלם כמה שיותר אנשים", קיווה זינודין.
לאחר אימוץ האיסלאם, זינודין לא שתק. הוא הזמין משפחות ואזרחי מזרח טימור לשעבר לקבל את האסלאם.
אלמדולילה, עד עכשיו זיינודין טען שיש אסלאמיזציה לא פחות מ 1280 אנשים החל ילדים למבוגרים. החל מ טימור לסטה כדי קופאנג.
הודות לשירותים של זיינודין, הלב של אוסטין סיאמסול אריפין נבאן היה טפח ויצא עומרה בחודש מאי 2016.
להיות עיקרון עבור זיינודין, אם אנחנו מתכוונים להיות נקיים ללא שום עניין, ב 'אללה, אללה יעזור לו. ברכות על מתן צדקה ככל האפשר לתפארת האסלאם והמוסלמים, פאק זיינודין !.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: