גאה להיות נער גדול לציית לשריעה !

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - חבר, אתה גאה להיות נער ? האם אתה גאה להיות חלק מכנופיית אופנוע וילד רחוב ? או שאתה יותר גאה להיות נער ימין ? כן, החיים הם הבחירה שלך. בחירה לא נכונה, הכביש הלך לאיבוד. זכרו, לבני נוער יש פוטנציאל יוצא דופן והם זהים לפעולתם הפעילה, היצירתית והאנרגטית.

עם פוטנציאל כזה, בגיל ההתבגרות יש סיכוי רב להיות מסוגל לנצל את הפוטנציאל שלו להיות פרודוקטיבי יותר כי זה מצער אם הפוטנציאל הוא לרעה ב בכיוון שלילי. זה נכון. אלה חיים שאינם מתכוונים לשום דבר. חשבת מה רצית להביא למוות ?

דם צעיר שלך משמש לטובת האסלאם. כי זה עם האמונה והאסלאם שאנחנו גאים. ד יודע באיסלאם למעשה לא יודע את המונח גיל ההתבגרות. יש בזבזני ו מראש בזבז פעמים. התקופה הבליינית היא תקופה שבה מוסלמי מוטל במשפט האיסלאמי, כך שיש לו חובה לבצע את השריעה האסלאמית המופקדת.

זה לא נער גדול שהוא טוב דבק גז באופנועים. גם לא נער גדול אשר חלוץ את חוסר המוסריות ואת השחיתות של העם. בני נוער גדולים טובים בידע, מצייתים לשריעה, ומטיפים להקמת הח'לפה. קדימה חבר 'ה, להיות הטוב ביותר לא מקווה!

כאשר אתה עושה מוסריות, יש לך חטא כי אכן התקופה בליגה צריך כבר יודע דברים שהם חוקיים ולא חוקיים. ללא שם: תוח הנכון, לא לשחק סביב בגיל שלך! ידע ידע אז אתה מכיר את דרך החיים. גיל בליגה לא למסע, אבל עסוק עושה מעשים טובים. תחשוב על זה !

בעוד שלפני תקופת בליי היא ילדות שאין לה נטל משפטי עליו. זה בתהליך של תרגול לציית לחוקים של אלוהים. לכן תקופה זו דורשת את התפקיד של ההורים להבין את הילדים של חוקי השריעה. בבתי ספר ובבתי ספר דתיים יש גם תוכנית לימודים בהכנת הדור של תשוקותיהם של אנשים. אז, ללא הכנה מדעית בתקופה שלפני בליעה, מה אומר העולם אם הוא גדל מאוחר יותר?

למה יש מונח נער ? כי כיום יש הרבה גופים גדולים אבל דרך החשיבה היא עדיין כמו ילדים. למרות שהם כבר בליגה. לפעמים אנחנו גם מרגישים עצובים לראות את המתבגר הפעיל, היצירתי והאנרגטי שגוי בהתאחדותם, כך שזמנם כבר לא פורה. יתר על כן, ישנם אלה שנלכדו בחוסר המוסריות של עבריינות לנוער כגון היכרויות, שתיית אלכוהול, קטטות בין סטודנטים, התמכרות לסמים ואפילו סקס חינם. אז, רחוק דעך עם אי ציות !

כמו מתבגרים מוסלמים עלינו להבין כי השליח של אללה הוא הדוגמה שלנו. ציות לאלוהים הוא מראה של ההתנהגות היומיומית שלנו, כך הפעילות שלנו הן פעילויות מלאות ציות לאללה. אנתוסיאסיזם במרדף אחר ידע, מסירות לשני ההורים, מילים הנובעות ממוסר מוסלמי ואפילו מתבגרים שדואגים זה לזה ומזכירים לאחרים וכמובן הישגים, זהו נער גדול.

זה לא נער גדול שהוא טוב דבק גז באופנועים. גם לא נער גדול אשר חלוץ את חוסר המוסריות ואת השחיתות של העם. בני נוער גדולים טובים בידע, מצייתים לשריעה, ומטיפים להקמת הח'לפה. קדימה חבר 'ה, להיות הטוב ביותר לא מקווה !

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar