הסיבה שקראתי את אלקפירון לפני שהלכתי לישון

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - שינה היא אחת התענוגות שניתנו על ידי אללה תהילה גדולה לאנושות. לפני השינה, ישנם מספר מנהגים כי חייב להיחשב על ידי המוסלמים. אחד מהם קרא את מכתב אלקאפירון.

למה אתה צריך לקרוא את המכתב של אלקפירון ? מה יש בו ?

סורה אל-כפירון הוא השם המפורסם ביותר למכתב זה, אם כי בהזדמנויות אחרות המכתב הזה נקרא גם מכתב אל-יחלאש, כמו שמו של המכתב קולהו, בהתחשב הנושא המרכזי של פסוק זה הוא זהה הכלול במכתב "קולהו" שבו שניהם מדברים על האמונה המוסלמית.

כמובן, אם הנביא מוחמד. פעם נתן מסר, כך המכתב הזה היה לקרוא על ידי מוסלמי לפני שהוא שכב במיטתו, כדרך להתנתק מכל החטאים של אלה המקשרים שותפים עם אללה.

אז עזוב מה עוד? מלבד שיכור קטן. מכיוון שהתנהגות זו היא גם הרגל של הנביא מוחמד, הסביר א-תבראני באל-מוע'ם אל-כביר.

העגת,
"אם אתה הולך לישון, ואז לקרוא: קולה איוחאל כפירון, עד סוף סוף, כי (קריאת המכתב) משחרר את עצמו מ כדי להשתמט"

קיני,
"כי השליח של אלוהים ישן כאשר הוא הולך לישון הוא קרא: קול יאהל כפירון, להטיף אותו"

אל-רזי בספר, מפתיח אל-גהיב, הוסיף כי מכתב זה ידוע גם בשם אל-מקאקסייה (מרפא), משום שתוכן המכתב הזה צפוי לרפא ולבטל את מחלת הניפאק והפוליתאיזם.

"עד מתי" (צורה מדהורי, נוכח, מתמשך, בעתיד). או עכשיו, מאוחר יותר או בעתיד העם שלי יחיה. לא לתפוס מים לנשיקה. לעולם לא אעבוד את מה שאתה מעריץ. מעניין את המשפט משתמשת טופס יחיד, כינוי (אני). אז העיקרון של האמונה היא לא רק קהילתית אלא גם אישית. כל אחד מאיתנו חייב להיות בעל עקרונות בדת.

וואט לה אנטום 'אבידונמה אבוד'. ואתה לא צריך לסגוד אחד אני פולחן.

כן, תוכן אלקפירון אינו מכיל רק את מוצקות העקידה אלא גם את הסובלנות. אנחנו קוראים את זה לפני השינה כדי לא להתחמק, ​​גם להבהיר כי דת האסלאם הוא סובלני ביותר.

וואלהואלם.

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar