ילדים מחנכים לחיות בצניעות למרות שפע עושר

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - חבר סיפר סיפור, אחד מתלמידיו הזמין אותו לשתות קפה. לא לחנות פינת הרחוב, אלא לקואלה לומפור. קנו כרטיס, קפה יפה, שעה וחזרו לסורבאיה. שלא לדבר על החליפה או התלבושת שהיא לובשת. המשתרע על כובעים, משקפיים, בגדים, מעילים, מכנסיים, עד המותניים תיקים ונעליים בהיקף של יותר מ -50 מיליון דולר.

לא בגלל המגמה ויראלי על צעירים אשר מחירי הבגדים שלהם שווה ל 5 חודשים של שכר אומר. אבל עובדה היא, יש צעירים שחיים מותרות בצורה כזו. עצוב. עצוב עוד יותר כשנודע לי שהבחור לומד בבית-ספר אסלאמי. תוויות שבמוחנו ילמדו מה שהאיסלאם מלמד.

חיים פשוטים, לא בזבוז לבזבז עושר, כי באמת כל רופיה של עושר יהיו דין וחשבון. זה לא מדבר על אסיה עשירה מטורף שהוא משוגע. שיהיה להם כך. אבל זה נכס הדור הצעיר כי צריך להיות מסוגל להיות שרביט לבנות את המדינה.

בתי הספר המסומנים באסלאם אינם ערובה לכך שתלמידים ובוגרים יהפכו לאסלאמיים. כי החינוך הבסיסי האמיתי מתחיל מהבית, בידיהם של ההורים עצמם. תן קצבת ילדים מופרזת כאשר הצרכים עדיין רק משחק חטיף, אז זה לאן הכסף הולך.

המשימה של ההורים של היום היא אכן לא קל, במיוחד כאשר נתון מתן מחיה על ידי אלוהים. ישנם מקרים בהם הורים אינם רוצים שילד ירגיש את סבל העוני שחוו. להיות, עם עודף עושר שקיים הילד מקבל מקלחת עולמית על קיבולת. יחד עם סגנונות חיים, רמות ידידות והמון פרומואים הם צרכנות.

אז מה שחבר אמר פעם היה נכון. גידול הילד מבוסס אך ורק על יכולתו להיות בתוהו ובוהו. חינוך ההורים נכון, בפינת הילד הם מוזמנים. הורים מלמדים דברים טובים, ומצד שני, הרוע הופך להיות דוגמה. כי זה באמת, בהסתמך על תפילה ולבקש מאלוהים להשגיח על הילדים שלנו, הוא הכרח כי לא ניתן לדחות עוד.

אם יש ילדים שמתחילים להתנהג, חוץ מזה שמנסים להביא את האדם לדבר מלב אל לב, בדיקה עצמית היא תמיד הראשונה. אה אולי זיכרון שואל אללה פחות הגנה. אה, זה יכול להיות כי נדבות היום לא כנה. או כמה ימים, כאשר העולם הוא תפוס כל כך הרבה, כי התפילה היא לא כל כך מסורה כי זה מרגיש פחות קרוב לאלוהים.

משם, ההורים מקבלים יותר כוח כדי להיות מסוגל לחנך את הילדים עם כל הדינמיקה. עודף הנכסים אינם סיבה לקלקל ילדים. שפע של מזון אינו תירוץ להיות מותר לבזבז כסף על ענייני עקר. כי הנה האתגר לחנך את הילדים לחיות חיים פשוטים כשיש הזדמנות לחיות במסע. כי צוגעהערט הוא לא אדם עני שחי חיים פשוטים. אבל צוגעהערט היא היכולת לחיות יותר אבל לבחור להסתפק במה שהוא פשוט.

אולי נהפוך לאנשים שהם תמיד אינטרוספקטיביים ולא מופרזים. וואלהו עלאם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar