להרוויח עושר ושפע על ידי מתן צדקה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אולי יש עדיין כמה מאיתנו שהם מהססים או מסרבים לתת נדבות כי הם מפחדים לאבד את רכושם דילול. אנו מעדיפים לחסוך ולהשקיע בזהב, אדמה וכו ', מתוך תקווה שהרכוש שלו יהיה בטוח, יגדל, נצחי ויבטיח את עתידו.

אנו שוכחים כי בעושר שלנו יש תרומה מאחרים. מאחורי הרווח העצום של בית-החרושת לנעליים שלנו, יש עובדים שטורקים את העצמות בבוקר, בצהרים, בלילה. חברת הבנייה שלנו יכול לבנות בהצלחה עטיפה עם קצב מהיר בגלל שרירי הקולים. אורז ודגים שמוכרים היטב במסעדה שלנו הם פירות הזיעה של חקלאים ודייגים.

אז זה מאוד טבעי אם אללה כתוביות בעברית 'אלה קובע כמה מהתוצאות שאנו מקבלים לתת לאחרים. זה טבעי גם קנאה חברתית להתעורר אם אנחנו לא נותנים צדקה להם. יתר על כן, היד המסייעת שלא באה מלווה בתערוכת מותרות לנגד עיניהם.

יש להניח שאנחנו צריכים להבין שוב כי הנכסים שיש לנו הם בעצם רק מופקדים ממנו. בבהירות והתפארות של פיקדון היא בהחלט התנהגות כי הוא מאוד לא ראוי ו נתעב. הסיפור של קארון מכיל שיעורים בעלי ערך רב עבורנו. הוא עשיר, אבל יהיר וקמצן לרחמים. חי בתקופתו של משה, הוא חשב עושרו להנציח אותו בהנאה. עושרו משמש ביהירות, בטעות ובעריצות. עד שלבסוף זה נגמר בהשפלה. אלוהים קבר את זה ואת רכושו ואת הבית לתוך האדמה. אין קבוצה אחת שיכולה לעזור לו מן אדזה של אללה. תודה.

"אוי לי כל swearer ו מפריח אשר אוספת עושר ומחשבת אותו (עושה את זה קמצן ולא ששים להחדיר עושר בדרך של אללה). הוא (אדם) חושב כי העושר שלו יכול להנציח את זה. "(קוראן 104: 1-3).

ואכן, מתן צדקה לעניים משתרע על טוב ומכפיל את מקור המחיה שלנו. אם הם נשארים בעוני, נטושים ולא מוסמכים, אז סתמנו את מעיינות המחיה. בגלל הנביא אלוהים יברך אותו אמר, "אין ספק שאתה לא עזר ולא מקבלים מזון אלא בגלל (המאבק) של החלשים ביניכם." (ההיסטוריה של החדית ' בוכארי). "עזרתך לחלשים היא נדבות הצדקה ביותר" (מסופר על ידי אבן עביד דוניה).

סאדקה לא יעשה אותנו "מבולבלים". אלוהים אמר, "המשל של אלה להנחיל את עושרם בדרך אללה הוא כמו זרע שגדל שבעה גבעולים. כל גזע יש זרעי מאה. אללה מכפיל עבור מי הוא רצון ואללה הוא נרחב, היודע. "(הקוראן 2: 261). כזה הוא ברכת נדבות. כל יום יש מאות מלאכים יורדים המתפללים לצדקה. עבור אנשים המתכוונים כל יום כדי אינפאק, תתפלל על ידי המלאכים מול ביתו עם תפילה, "הו אללה לתת תחליף לאנשים אוהבים את זה עירוי." לעומת זאת, עבור אנשים שאין להם שום כוונה, אפילו נוטים להיות קמצן, יש גם המלאך שהתפלל, "הו אלוהים לתת לאלה שאינם רוצים להרוס את הנכס הזה."

לכן, בחודש הרמדאן המבורך הזה, בואו נהיה חרוצים במתן נדבות. אז העושר שלנו הוא שופע יותר ברכה. כדי להפוך צדקה מפותחת יותר ומקובלת על ידי העניים, אנחנו יכולים ערוץ זה דרך מוסד אמין ושקוף בניהול נדבות. דומפט דופה הוא אחד המוסדות שמנהלים קרנות צדקה קהילתיות ומייצר תוכניות פרודוקטיביות בתחומי הבריאות, החינוך, הדעוה, הכלכלה, החברה והאנושות. כצדקה ללא היסוס והקב"ה, זרימת הכשרון לכולנו.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: