תרופות דחייה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - חבר! הצער העמוק אצל אחינו בלומבוק לא נגמר. אבל הסיפורים העצובים על סיפורם של ילדי המדינה לא נעצרו ממילא. מחזור של מכורים באזור דפוק נכנס לקטגוריית החירום עם המספר הממוצע של בני נוער, כי העיר עם אוכלוסייה של יותר מ -2 מיליון נחשב שוק פוטנציאלי מקלט עבור סוכריות. מספר כניסות הסמים דפוק נובע בעיות משלה, כי דפוק גם גבולות ישירות עם עיר הבירה של ג 'קרטה, טנגראנג, בנטן בוגור, מערב ג' אווה.

אחד סוחרי הסמים הגדולים ביותר בעיר דפוק הוא אזור סאקמעג׳עייה אשר כעת האזור האדום של סוכנות העיר הלאומית של דפוק. כנראה באזור זה, הדפוק בנק הצביע על כך שהמשתמש בסמים מקנן בתוכו, למרות שאזור סאקמעג׳עייה עצמו היה המטה או המשרד של דפוק בננק. זוהי עובדה מדהימה מאוד (דתקנויס, 08-17 / 2018)

לצערי, ידידי, דור הבונים בארץ הזאת לכוד בעמק סמים שחור. החיים ביישום החילוניות הם כעת הגורם המוסרי העיקרי לדור עד כדי כך. הפרדת הדת עם החיים אפשרה לבני נוער להתמוסס בתרבות רחוקה מאוד ממהותה. חיים חופשיים ללא שליטה דתית זרמו באופן דומיננטי בנשמותינו המתבגרות. אז מה מקלות את דעתם של בני נוער היום הוא פשוט כיף. כיף בהחלט לא ניתן להשיג בחינם במערכת הנוכחית, אבל יש לפדות בכסף. אז לעת עתה, אחת הדרכים המיידיות היא להיות מעורב ברשת של מוצרים בלתי חוקיים בשם סמים.

חבר! הידעת, ההשפעות הנגרמות על ידי משתמשים בסמים, ראשית, הזיות, כלומר ההשפעות של תרופות יכולות לגרום לאדם להיות הזוי על ידי ראיית דברים / דברים שאינם קיימים בפועל / אינם אמיתיים כאשר צורכים במינונים מסוימים. דוגמאות קוקאין ו לאסד.

שנית, ממריצים, אשר התוצאה של משתמשים חזקים יותר נוטים לעשות אותם מאושרים יותר ומאושרים במשך זמן מה. דיכאון, השפעות שגורמות להרגשת רוגע ואפילו להירדם ולא-מודע. לדוגמה של הרואין. שלישית, ממכר, כלומר את ההשפעות של תרופות ממכרות. מי שלקח סמים בדרך כלל רוצה ורוצה יותר כי חומרים מסוימים בסמים לגרום לאדם נוטים להיות פסיבי, כך סמים בעקיפין להחליט על העצבים במוח. דוגמאות: מריחואנה, הרואין, ו של הרואין. אם זה ארוך מדי כבר מכור לסמים ואז לאט האיברים בגוף ייפגעו ואם זה חרג את המנה, המשתמש יהיה מנת יתר ובסופו של דבר להוביל למוות. ניאודזובלהי מין דזאליק

חבר שהוא מהולל אלוהים! אין ספק שאנחנו לא רוצים להיות מעורבים ברשת של מוצרים בלתי חוקיים. המפתח להצלחה כדי שנוכל להימנע מכך הוא האמונה. אמונה היא המבצר האחרון של המגן של ידיד העשרה, ברגע זה, ביישום המסכן של השיטה הקפיטליסטית. כתזכורת לטענות הרבות, הן פסוקי הקוראן, החדית או דעותיהם של החוקרים המסבירים את האיסור על שימוש בסמים. ביניהם:

בקוראן, "... ולהצדיק עבורם את כל הטוב ואסור להם את כל מה רע" (סורת אל עארף : 157).

מעומר בן ח'טאב, "ח'מאר הוא כל מה שסוגר את ההיגיון" (מוסלמי בוכארי).

מאום סלאמה אמר, "שליח אללה אסר על כל מה ששיכר וחלש (חלש)" (אבו דאוד)

חבר! המשך לשאוף לחזק את אמונתנו. עם הגידול של האמונה שלנו, נהפוך באופן אוטומטי לדור כי הוא חושש. מנסה למלא את כל הפקודות של אלוהים ונטוש את האיסורים של אלוהים. הצעות אמיתיות שונות הן בקוראן והן בחדית הן מספיקות כדי להיות ההוכחה שלנו, כדי למנוע נפילת טרף למלכודות סמים שחורות. כי זה באמת ברור, העונש של אלוהים הוא כואב ואמיתי.

חבר אשר הוא מהולל על ידי אלוהים, האיסלאם היא דת שמלמדת אנשים לייעץ זה לזה באמת. זה מתחיל מ מייעץ ליחידים בודדים, ולאחר מכן בין שליטה אחד את השני עם תקפות הכללים להחיל על ידי המדינה. זהו עמוד שיציל דורות של מוסלמים. אז חבר, להיות דור צעיר של מוסלמים הפחד, אומר לא לסמים. וואלהואלאם בישוב.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: