משאיר שקר, זה הלקח

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - שקר הוא אחד המאפיינים כי הם מאוד לא אהב על ידי אללה השליח שלו. לכן, אללה תהילה גדולה מעודד אותנו כמו משרתיו לנטוש תכונה זו. הצעה זו היא לא רק סדר, אבל כל מה פקודות אללה תהילה גדולה חייב להיות חוכמה משלו. כמו כן, משאירים מאחור שקרים.

בשנת החדית 'מסופר על ידי לוקמן חכים, מספרת יום אחד צעיר שפגש את אלהיהי שאלהלהו הנביא ווה סלאם על הרצון לחבק את האסלאם.

לאחר שאמר את שני המשפטים של האמונה, האיש אמר אז, "הו מסנג 'ר של אללה, למעשה המשרת הזה חטא תמיד היה כל כך קשה לעזוב אותו." "ענה האיש בקצרה. אחר כך חזר הביתה.

מבחינה היסטורית, לפני שהאיש אימץ את האיסלאם, הוא היה מוכר היטב כאדם רע. התחביב שלו הוא רק לגנוב, הימורים ושתיה. אז אחרי שהוא אימץ את האיסלאם, הוא המשיך לשאוף לנטוש את כל הכיעור. לכן הוא ביקש עצה מן אלהיהי שאלהלהו הנביא וא סלאם.

בדרך הביתה מן הפגישה אלהיהי שאלהלהו הנביא ווא סלאם, אמר האיש בלבו, "זה גם קשה לי לעזוב מה שהנביא רצה."

אז בכל פעם שדחפו את לבו לעשות רוע, לבו הקטן המשיך ללעוג. "איך אתה מעז לעשות רוע ? מה התשובה שלך מאוחר יותר כאשר נשאל על ידי הנביא ? אתה יכול לשקר לו ? "לחש לבו הקטן.

בכל פעם שהוא מתכוון לעשות רע, הוא זוכר את המסר של אלהיהי שאלהלהו הנביא וא סלאם. ובכל פעם שלבו אמר, "אם אשקר על שליח אללה, בגדתי בהבטחה שלי אליו. לעומת זאת, אם אני אומר נכון, אני אקבל את העונש כמוסלמי. הו אללה, למעשה את המסר של הנביא הכיל שיעור חשוב. "

אחרי שהוא נאבק עם התאווה שלו, הוא סוף סוף הפך עצמאי במאבק שלו נגד הרצון של האינסטינקט. על פי החדית, גם מאותו יום ואילך החל האיש הצעיר פרק חדש בחייו. הוא היגר מן הרוע לתפארת החיים כפי שתוארו על ידי אלהיהי שאלהלהו הנביא וא סלאם. עד שלבסוף הוא הפך למאמין אדוק ואצילי.

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: