הנה זה חיקוי קולינרי איסלאמי של הקהילה האירופית

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - הרבה דברים בתחום הקולינרי המוסלמי אומצו מאוחר יותר על ידי החברה האירופית. הנה כמה מהם:

פסטה

השימוש בפסטה נרשם ממקורות היסטוריים שונים ומנוסע, אל-בכרי (המאה ה -11 לספירה). אל-בכרי אמר, פעם, לפני הגעתו של מרקופולו, למנהלי המנזר בצפון ספרד, שהביאו נשים מוסלמיות להכין פסטה כאחד מנשפי האירועים.

הוא הכין את החלק החיצוני של הפסטה מחיטה דורום, כך שהיא עשויה מאטריות סיניות מאורז. רמות גבוהות של גלוטן דום לעשות את ההבדל מבחינת גמישות של הבצק. חיטת דורום הוכנסה על ידי סוחרים מוסלמים שהפליגו לסיציליה ולספרד במאה ה -10.

תהליך זיקוק

מונח זה הוא שם נרדף עם זיקוק שמנים עשבי תיבול ותבלינים. בעבר, תהליך הזיקוק לא היה ידוע לרומאים. הופעתו בעולם האיסלאמי נרשמת ביצירותיהם של אל-רזי איבנו וג'אבר הייאן. תהליך הזיקוק הזה מוזכר גם בתרגום הלטיני של יצירת אבן סינה במאה ה -11 לספירה. מיעוטים, כגון יהודים ונוצרים, משתמשים בתהליך זה להכנת משקאות אלכוהוליים.

מאפים

זה אירוני לראות את המדינה הצרפתית טענה להיות ההורה של העולם מאפה יצרנית. למעשה, זה היה רק ​​במאה ה -14 לספירה כי יש להם חנות עוגות בפעם הראשונה. ולמעשה, העולם האסלאמי הוא זה שמתחיל בייצור של מאפים.

גלידה

זה חטיף מתוק וקרי בהשראת אוכל ערבי. למרות איטליה יש גרסאות רבות כגון כסתה, מתברר את המילה המקורית היא קשדה כלומר קרם. קיומו של שוחט מושארבייה משלים את ההנאה של הגלידה המשרתים של המאה ה -11 עד ה -12 לספירה. טכניקות אחסון גלידה נפוצים גם נשמרים על ידי יצרני קרח באותה עת. המדינה הסורית היא ספקית קרח באזור המצרי, בעוד ספרד משתמשת בשירותי הקרח סיירה נבדה. בהתפתחותו, כמה רופאים, כמו אל-רזי ואבן סינא, התנגדו למשקאות קרח משום שהם עלולים להזיק לעצבים.

ההיסטוריה מראה כי מדענים ומוסלמים מוסלמים הם יוצרי המזון הבריא בעולם. האירופים הכירו אותו רק לאחר שטיפסו בחצי האי ערב בתקופה החדשה. אפילו מרכיבים אקזוטיים ותבלינים משמשים כסחורות מסחר.

היחסים התורכיים העות'מאניים-אירופיים, שנמשכו במשך מאות שנים, התרחשו בהתפתחויות פוליטיות וכלכליות משני הצדדים. במגזר הסחר, הקהילה המוסלמית הטורקית יש את היחסים הקרובים ביותר עם אירופה. מערכת יחסים קרובה זו נגעה בסופו של דבר לתחום הקולינרי עד כדי כך שהאמנות הקולינרית המוסלמית השפיעה והפכה לאיחוד באירופה.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: