מדהים, זה היתרון של תרומת דם לבריאות

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בהתחלה היססתי, אבל הרצון התחזק כשהתחלתי לשוחח עם חברים במשרד. מהשיחה התברר כי ידידנו, שהיה למעשה רזה ממני, התגלה כתורם שתרם את דמו תשע פעמים.

ההערכה שלי היא כי הגוף שלי הוא פחות ממשקלי של 49 ק"ג. זה מדהים, מאותו בסיס בפעם הראשונה אני העז ללכת בעקבות חברים. יחד הלכנו ארבעתנו לפ.מ.י. עיר של בנדונג.

תחושה לא מובנת עטפה את לבי. האוויר היה חם, אבל הידיים היו קרות מאוד. לדברי חברים, זה משהו טבעי, מי מרגיש את אותו הדבר במשך כמה פעמים. תחושה של רוגע התחילה להתרגש אחרי שחברים התחזקו.

אני רשום את השלב הראשון על ידי כולל כרטיס תושב, ואז קיבלתי כרטיס משתתף. השלב הבא אני עונה על שאלות הקשורות המצב שלי והיסטוריה רפואית ממחשב.

אחרי זה קיבלתי מספר תור, אחר כך קראו לנו בתור לבדוק את הרופא. הבדיקה כוללת לחץ דם נורמלי 100-160 (סיסטולי) 60-100 (דיאסטולי), משקל הגוף לא צריך להיות פחות מ 47 ק"ג, טווחי ההמוגלובין מ 12.5g -17g %. אלמדולילה , כל נורמלי והם זכאים להפוך לתורמים.

שניות מחכות לתור לקחת דם, התפללתי בתקווה הדם שנתרמתי מילא את הדרישות ואף אחד לא דאגה לי מאוחר יותר. לבסוף נכנס תורי לחדר סטרילי, הייתי צריך לרחוץ את הידיים על המרפקים באמצעות סבון נוזל.

אחר כך התיישבתי ונתתי את ידי הימנית לעשות את תהליך תרומת הדם. בעוד מתפלל ביסמילה, בתקווה חלקה ולא חולה. שמתי לב שכולם עקבו בשלווה אחר תהליך נטילת הדם. אבל יש גם אנשים מעוותים, אולי הוא בדיוק כמוני, תורם מתחיל.

במהלך תהליך של לקיחת דם, יד ימין הוא נמשך דם, הוא חייב להיות קפוץ, כך תהליך הדם הוא חלק. לבסוף, גם, היה חשש כי הדם הדרוש לא נענתה, הסכום היה 450 מ"ל 480 מ"ל. לאחר שניקה ונקבל תחבושת, יש להסיר את היד הימנית כדי שהדם לא יסתלק.

אחר כך הוזמנו לקחת הפסקה וקיבלו חטיפים בצורת כוס חלב אחת, ביצה מבושלת, קערה של דייסת בוטנים וחתיכת לחם רגיל. יש חברים שמרגישים חלשים ומסוחררים קצת. בזמן שדיברתי בקנטינה של צלב אדום אינדונזי, שמתי לב שהקלף של המשתתף הוא התורם, היה מידע שגרם ללב זה שנגע "אנחנו בשם הסובל הודה על התרומה, המשך את האידיאל הנאצל הזה ואנו מקווים לבואו".

סובחנואלה , חוץ מזה אנחנו יודעים מצב בריאותי שלנו מן התוצאות של בדיקת הבריאות שלנו גם עוזר לאנשים הזקוקים לדם שלנו. שם אנשים שיש להם תאונות, אנשים שיש להם סרטן, אנמיה, המופיליה, השתלות איברים, מחכים התורמים כדי לעזור.

מתוצאות הבדיקה, ידעתי שבאותו זמן, תודה לאל, מצב גופי היה בריא. אז לדעתי, מתהליך תרומת הדם, אני יכול לנצל את זה עם תרומת דם, אני יכול לבדוק את הבריאות שלי בחינם.

אני יכול לדעת קודם על מצב הבריאות שלי אם יש לי מחלה מסוימת, כי עם בדיקה יסודית דם במעבדה, אני יקבלו הודעה ברגע שידוע כי יש בעיה עם הדם שלי.

על פי מחקרים התורמים דם, ייצור הדם יגדל, עם תרומת דם יעזור לעורר את הייצור של תאי דם חדשים תוך פחות מ 48 שעות. מלבד הפחתת מחלת לב עד 88%.

בואו לקרוא: הערה, אלה הן 4 עובדות על בעיות תרומה דם

בגלל תרומת הדם יסייע להקל על זרימת הדם כדי למנוע עורקים סתומים, וכתוצאה מכך רמות ברזל יציב בדם. בגלל זה שורף קלוריות עד 650 קלוריות, תרומת דם יכולה לעזור לך לרדת במשקל.

אחד היתרונות של תרומת הדם, המוח הוא יציב יותר. כי אנחנו נהיים מאושרים יותר, לחיות בשלום כי אנחנו עדיין יכולים לעזור לאנשים בדרכים אחרות. סיוע להציל את חייהם של אחרים הוא חובתו של כל אדם. עם מוח יציב, גורם לנו לחיות חיים בריאים יותר.

בכל דת בבקשה לעזור עם אחרים היא החובה שלנו. באיסלאם, עזרה (טאוון) נמצא במכתב החמישי של אל מיידה פסוק 2: "ובבקשה לעזור לך לעשות טוב וחסד, ולא לעזור בחטא ועוינות. פחד אללה, באמת אללה הוא מאוד קשה על העונש שלו. "

היחס לסיוע לאפיון האומה של האיסלאם מאז ימי הנביא מוחמד. זה קרה כשהמכה היגרה למדינה, האנשור / מדינה קיבלו היטב את בואם של המוג'ירים. בנוסף למוסלמים אחרים, הנביא מוחמד הצביע לנו על סבלנותו וחמלתו, והוא שם לב לעזרת נשים יהודיות עיוורות. האשה הזאת תמיד בוגדת בנביא כל יום. הוא לא היה טינה, הוא היה מאוד אוהב להאכיל אותו כל יום.

בני האדם הם יצורים חברתיים שבהם בני אדם אינם יכולים לחיות לבדם ותלויים תמיד באחרים. בני האדם זקוקים לאחרת. כולנו יצורים חלשים ביסודם. באיסלאם כולנו צריכים לעזור זה לזה, ללא הבדל גזע, מוצא אתני, מעמד או דת.

על פי ראש מחלקת גיוס התורמים של ה- צלב אדום אינדונזי בעיר בנדונג, חביבי מדד מנהלי הרכש ביום זה, ב -10 בנובמבר 2018, הוא מלאי של PRC (תאי דם מרוכזים) קבוצת דם A: 196 דלעות; סוג דם B: 1,390 דלעות; קבוצת דם O: 1,794 דלעות וקבוצת דם AB: 129 דלעות. אנחנו יכולים לראות את זה כל יום במדיה באינטרנט www.pmi.or.id או שאנחנו יכולים לפתוח אותו על אינסטגרם או טוויטר, צלב אדום אינדונזי קוטה בנדונג.

מחסור במלאי דם במדד מנהלי הרכש מתרחש לעיתים קרובות במהלך חודש הרמדאן ושבועיים לאחר הרמדאן. מחסור זה יכול להיות עד 60%. מחסור זה נגרם על ידי תורמים מרצון לא לתרום דם באותו זמן.

אם יש מחסור כזה, צלב אדום אינדונזי מרים את הכדור על ידי ביקור במסגדים לאחר שובר את הצום או את שחר הזמן. אם זה לא היה מילא, ואז לחפש תורמים חלופיים ממשפחות הזקוקים לאותו דם.

מצב זה גורם לי לדאוג, ואני רוצה להזמין את כל האנשים הבריאים, בגילאי 17-60, לשקול יותר מ 47 ק"ג, לא בהריון או הנקה, לא אלכוהוליסטים או סמים, כדי לתרום דם. צלב אדום אינדונזי המטפל עירוי דם הוא בכל מחוז / עיר. צלב אדום אינדונזי יחידת עירוי דם פתוח 24 שעות ביממה.

הידע אנשים לעזור עם הידע שלהם, אנשים עשירים לעזור עם עושרם. אנחנו יכולים גם לעשות מעשים טובים עם דם בריא. עם תורמי הדם אנו שמים לב לצריכה שאנו אוכלים. אנחנו רוצים לתת את הטוב ביותר מן הדם. אז זה, חוץ מזה אנחנו מצילים את חייהם של אחרים, זה גם בריא כי זה מסדיר דיאטה וסגנון חיים.

מתוך הכרטיס של משתתף בכתב התור "אני מקווה מעשים טובים שלך יקבלו תשובה מאלוהים אדירים". זוהי תפילה כנה ממשתמשי הדם שלנו. וזה מה שגורם לבבות שלווה, מחזק אחווה, שלום החיים, ומטפח סולידריות בין היתר.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: