סיפורו של נער מתבגר שהרג אפר גם במלחמת בדאר

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - מה מצב שונה של בני נוער בגיל זה עם הגיל של הנביא סאליהו איהי ווה סלאם. מתבגרים היום טובעים עם צונאמי של אסוציאציות חופשיות והרעלה. התנהגותם כבר לא חיקתה את הנביא, אלא את בנד בנד ואמנים כמו ג'סטין ביבר. לא עד אז נגעה מגיפת "על"י", ואף גרועה ביניהם היו כאלה שהיו גאים להתנהג כמו סיסי.

זה באמת לא הולך לגמור לחשוף את השחיתות של בני נוער בגיל זה, אז זה הזמן עבור בני נוער להתחיל להשתפר. תראו מה שני בני נוער עשו במהלך קרב בדר בזמן של אלהיהי סאלאלהו הנביא "וואס סלאם. Dr. Raghib כמו Sirjani בספרו "Risalatun ila Syababil Ummah", אשר תורגם "להיות נוער בגיל רגיש", עם שפה תקשורתית הוא עשה את הסיפור כמניע לבני נוער. להלן קטעים מסיפורו של מועאדז בן עמר בן ג'מוח ומואווידץ בן אפרה.
שני הצעירים שעדיין יש להם סיפור חיים שמעולם לא התרחש או עלה על דעתו של מישהו. הראשון הוא Muadz בן עמר בן Jamuh, הוא רק בן ארבע עשרה. בעוד השני הוא Muawwidz בן אפרה, הוא רק בן שלוש עשרה.
שני הצעירים שעדיין יש להם סיפור חיים שמעולם לא התרחש או עלה על דעתו של מישהו. הראשון הוא Muadz בן עמר בן Jamuh, הוא רק בן ארבע עשרה. בעוד השני הוא Muawwidz בן אפרה, הוא רק בן שלוש עשרה. עם זאת, בהתלהבות שניהם מיהרו להצטרף וחברו עם המוסלמים שיצאו לעמק בדר.
שני הצעירים יש מזל טוב, כי גופם נראה חזק הגיל שלהם נראה יותר בוגרת. אז alaihi sallallaahu הנביא "וואלא סלאם. לקבל את שניהם בחוליית הכוחות המוסלמים שיילחמו נגד הפוליתאיסטים בקרב בדר. למרות שהם עדיין צעירים מאוד, השאיפות שלהם הרבה יותר גדול מאשר השאיפות של הורים אחרים או גברים.
הנה, תן לנו להקשיב יחד עם הנרטיב של חבר אציל עבדורחמן בן Auf Radhiyallahu 'anhu. כפי שנמצא בשאהיאח אל-בוכארי. Abdurrahman אללה להיות עליו amarkan anhum תיאר את הגישה מאוד מופלא של מעשים אלה שני צעירים אמיצים! עבדורחמן בן Auf Radhiyallahu 'Anhu אמר:
"בקרבת בדר, הייתי בעיצומו של שורות המוג'אהדין. כאשר הסתובבתי, התברר כי משמאלי ומימין היו שני צעירים. כאילו אני לא יכול להבטיח שהם ישרדו במצב הזה ".
שני הצעירים היו Muadz בן עמיר בין Jamuh ו Muawwidz בן אפרה 'אללה עליו' anhuma. עבדורחמן בן רפיחאלו אנחו הופתע מאוד לראות את קיומו של שני הילדים הצעירים הללו במלחמה מסוכנת מאוד כמו קרב בדר. עבדורחמן היה מודאג שהם לא יקבלו עזרה או עזרה מהאנשים סביבם, בשל הגיל הצעיר שלהם.
ואז המשיך עבדורחמן בן רפיחיאלו אנחו בסיפורו בתמיהה:
"פתאום לחש לי אחד משני הצעירים, 'הו דוד, איזה מהם נקרא אבו ג'האל?' הבחור שאמר את זה הוא Muadz בן עמר בן Jamuh Radhiyallahu anhu הוא בא מעגל אנצאר והוא מעולם לא ראה אבו אפילו לפני כן. שאלת מפקד הכוחות הפוליתאיסטים, הרודן עריץ במכה ו"פרעה של אומה זו ", משכה את תשומת לבו של עבדורחמן בן רפיחאלא אנוהו. אחר כך שאל את הנער מוקדם יותר, "הו, הילד של אחי, מה אתה רוצה לעשות איתו?"

Muadz בן עמר בין Jamuh Radhiyallahu 'Anhu אמר, "קיבלתי את הידיעה שהוא היה אדם berated הנביא sallallaahu' alaihi ו סלאם. ללא שם: בשם אלוהים, הנשמה שלי הוא אחיזתו! אם אני אראה את זה, התלמידים שלי לא ימצמצו בעיניו עד שאחד מאיתנו ימות קודם (נופל) ".
הצעיר ענה עם תשובה שגרמה עבדורחמן בן Auf Radhiyallahu anhu לא מבין! Muadz בן עמרו בין Jamuh Radhiyallahu 'Anhu אמר,

"קיבלתי את הידיעה כי הוא היה אדם berated הנביא sallallaahu 'alaihi WA סלאם. ללא שם: בשם אלוהים, הנשמה שלי הוא אחיזתו! אם אני אראה את זה, התלמידים שלי לא ימצמצו בעיניו עד שאחד מאיתנו ימות קודם (נופל) ".


הו אלוהים, כמה חזק וחזק הוא היחס של הצעיר הזה! צעיר צעיר שחי במדינה אל-מונווארה. כאשר שמע כי אנשים היו berated מלך alaihi sallallaahu 'הנביא ווא סלאם בעיר מכה, אשר היה כמעט 500 ק"מ ממקום מגוריו, גחלים של כעס התלקחו בלב שלו הרוח רצה להגן על alaihi sallallaahu הנביא "וואלא סלאם בוער בנשמתו .


הוא גם נשבע לעשות משהו שיכול להגן על האמונה, הכבוד והמקדש הדתי. וההזדמנות באה כשהמלחמה השתוללה, דהיינו כאשר אללה סובחהא ווא תעאלם הביא את אבו ג'האל לעמק בדר. אז הוא נשבע שהוא יהרוג אותו בעצמו.


באמת, הבחור הזה באמת נשבע שאם יראה את אבו ג'האל, הוא לא יניח לזה רק עד שאחד מהם ימות. הוא לא הרגיש מספיק רק כדי להשיג את האידיאלים של השתתפות במאבק של בדר ולבצע את המשימות האצילות שהוקצו לו.


לא מרגיש מספיק רק כדי להגשים את החלום שלו על ידי הריגת מישהו מצבא הפוליתאיסטים. עם זאת, מה הופך את שאיפתו העיקרית, את חלומותיו בעתיד, מטרות מטרות החיים; הוא חייב להרוג את רשעים ועריץ זה (אבו ג'האל). למרות כופר שלו, הוא ימות מות קדושים בדרכו של אללה.


סובחנואלה! למעשה, זה בסדר - אף אחד לא יפגע בו - הבטיח לעצמו שהוא יהרוג את אחד הפוליתאיסטים וימסור את ענייני הריגתו של המפקד הרודני של הפוליתאיסטים לאחת הגיבורות המוסלמיות המובילות, או אחד ממומחי המלחמה אשר ידעו את יכולותיהם ומיומנויותיהם בלחימה. עם זאת, השאיפה העיקרית שלו ואת האובססיה היא כמו רוצה להגיע לפסגה של הבניין המתנשא.


כמובן, זה לא יחס רגיל. זוהי גישה אחת כי הוא באמת מדהים. אפילו עבדורחמן בן אוף רדייאלו הוי אנחו עצמו אמר, "גם אני נדהמתי מזה". אבל יראת הכבוד והפליאה של עבדורחמן בן רפיחיאלו אנחו לא נעצר שם. Muadz בן עמר בן Jamuh Radhiyallahu 'anhu הוא לא צעיר צעיר רק לעתים רחוקות נמצא בתוך שורה של חיילים מוסלמים. יש לו עמיתים אלוהי, והוא בן אותו גיל או צעיר ממנו. גם הצעיר הזה מתחרה בו באותו אופן.


כשראה את אבו ג'האל, כעסו של שני הגיבורים הצעירים בער. הנחישות פה אחד נחושה יותר להבין משימה אצילית מאוד, אשר תמיד משתרע בחלומותיהם ובמוחם.
עבדורחמן בן רפיאליהו אנחו אמר, "צעיר אחר (Muawwidz bin Afra 'Radhiyallahu' Anhu) פגע בי ואמר משהו דומה." ואז Abdururahman המשיך את הסיפור שלו, "פתאום ראיתי את אבו ג'אהל הולך באמצע - בין המון אנשים. אמרתי, "אתה לא רואה את האדם הזה הוא האדם שביקשת ממני!"

כשראה את אבו ג'האל, כעסו של שני הגיבורים הצעירים בער. הנחישות פה אחד נחושה יותר להבין משימה אצילית מאוד, אשר תמיד משתרע בחלומותיהם ובמוחם.


עכשיו, הבה נפנה יחד עם הנראטיב של Muadz בן עמר בין Jamoh Radhiallahu anhu כאשר הוא תיאר את המצב המדהים, כפי שנמצא בהיסטוריה של אבן Ishaq ובספר Athbakqat על ידי אבן סעד.


מואדז בן עמרו בין ג'מוח, רדיאלאהו אנו, אמר, "שמעתי את הפוליתאיסטים אמרו, 'אף אחד מהצבא המוסלמי לא יכול לגעת באל-חאק' (אבו ג'האל) '". באותה עת היה אבו ג'הל בעיצומו של ליווי קפדני כמו עץ ​​מוצל.


אבו ג'האל, המפקד המוביל של אנשי קורייש, הגיע בתהלוכה של התליינים וחזקים כמו יערות עבותים. הם להגן עליו ולהגן עליו. הוא היה סמל לכופר ולמפקד כוחות המלחמה, ולכן היה ברור כי כוחות הגדודים החזקים ביותר בעיר מכה גויסו להגן עליו ולהגן עליו.


כמו כן, קראו הפוליתאיסטים זה לזה: "היזהר, אל תתן למנהיג ולמפקד שלנו (אבו ג'האל) להיהרג!" הם אמרו, "אף אויב לא יכול לגעת באבול-חאם (אבו ג'האל)!"
הו הדור הצעיר של האיסלאם! הצעיר הזה היה רק בן ארבע-עשרה. הוא היה מסוגל לחתוך את העגל של אבו ג'האל בהיט אחד בלבד. אף על פי שאבו ג'האל היה בעל הגנה קפדנית ומלווה של הפוליתאיסטים.
אף על פי שאבו ג'הל היה מוגן באופן כזה, ומלוויו היה כל כך קפדני, הוא לא מנע מעאדץ בן עמר אבן ג'מוח אללה להיות עליו כדי לשמור על נחישותו, למלא את תפקידיו ולהבין את האידיאלים הקדושים בחייו.

Muadz בן עמר בין Jamuh Radhiyallahu 'Anhu אמר, "כאשר הקשבתי מילים אלה, אני נעשה עוד יותר נחוש. התמקדתי להתקרב אליו. כשהגיע הזמן, מיד ניגשתי אליו והנחתי עליו את החרב עד שחצי הרגל שלו (עגל) נותקה ".


סובחנואלה! רק חרב אחת נושבת מידיו של הצעיר הזה, עגל האדם (אבו ג'האל) נשבר לרגע.


שאל את הרופאים או צוותים רפואיים שעשו פעולות חיתוך, כמה קשה לעשות את זה! גם לנסות לשאול את גיבורים ומומחים מלחמה אשר נאבק בשדה הקרב, כמה קשה זה!


הו הדור הצעיר של האיסלאם! על מה בדיוק אנחנו דנים עכשיו? האם אנחנו מדברים על רמת הגבורה במלחמה אידיאלית? או שמא תמונת האומץ היא פנטסטית כל כך? או שמא אמנות הלחימה היפה ביותר? או כוח? או שמא החדות של המחשבה והאינסטינקט? או האם יש כנות בג'יהאד, כוונות כנות ורצונות חזקים? או שזה היה לפני כל זה, והדבר החשוב ביותר שדיברנו עליו היה על תאופיק (עזרה) של אללה אדירים למוג'אהדין בדרכו. אללה aza וואלה jalla אמר:


والذين جاهدوا فينا لنهدينهم سبلنا


"ואלה אשר שואפים (המבקשים הנאה) אנחנו באמת להראות להם את דרכינו." (אל אנקאבוט: 69)


הו הדור הצעיר של האיסלאם! הצעיר הזה היה רק ​​בן ארבע-עשרה. הוא היה מסוגל לחתוך את העגל של אבו ג'האל בהיט אחד בלבד. אף על פי שאבו ג'האל היה בעל הגנה קפדנית ומלווה של הפוליתאיסטים.


הוא באמת הבין את החלום שלו עד כה. סנובר הלב שלו מרגיש שלווה, והוא הצליח לנקום למען alaihi sallallaahu הנביא "WA סלאם. עם זאת, כל זה נעשה רק בלי להקריב?


זה בלתי אפשרי! אין ספק כי ההימור חייב להיגאל בדם. כי, עץ התהילה והתהילה לא יגדל בנוסף לדם הדם של המוג'אהדין והקדושים.


מואדז בן עמר אבן ג'מוח אללה עליו אמר אנחו: "במלחמה הזאת (בדר), בנו (אבו ג'האל), איקרמה - באותה עת הוא עדיין אלילי - חתך את זרועי בחרב עד שחתך אותה כמעט ורק נתלה על עורו".


ידו של הצעיר היתה כמעט מופרדת מגופו, רק תלויה על עורו. Muadz בן עמר בן Jamuh Radhiyahuahu 'anhu איבד את זרועו בדרכו של אללה!


אבל מעל לכל, הוא מנותק? סליחה עליו? הוא הרגיש שהוא עשה משהו לא בסדר? האם הוא רוצה, אלמלא הצטרף לשדה הקרב וחיה בשלום ובשלום בעיר מדינה, כך שנחסך מפצעיו של הסבל ונכה?


הו הדור הצעיר של האיסלאם! דבר מכל אלה לא עלה על דעתו. דווקא השאיפה שלו בזמנים כאלה הוא חייב להמשיך את מסע הג'האד בדרכו של אללה תעלה. כי, ישנם עדיין אויבים רבים שנלחמים מוסלמים אנשים כנים חייבים מיד להגן ולהילחם גם אם רק ביד אחת.


Muadz בן עמרו בין Jamuh Radhiyallahu 'anhu המשיך את הסיפור שלו,


"באותו יום ממש נלחמתי כל היום. היד כמעט שבורה שלי רק תלוי מאחור. וכשהקשה עליי, דרכתי עליו עם הרגליים, ואז משכתי אותו עד שהיד שלי נותקה ".


הוא ממש הפריד את ידיו מגופו כדי שיוכל לג'יהאד בחופשיות ובחופשיות! סובחנואלה! אז איפה היריב שלו להרוג את הבחור הרע ואת הזמן הגדול רודנית? איפה Muawwidz bin Afra 'אללה להיות עליו' anhu?
ואז Muawwidz bin Afra 'Radhiyallahu hu anhu עבר לפני אבו ג'האל שנפצע קשה, ואז הוא חתך אותו עם חרב. אחר-כך הניח לו לנשום בנשימתו האחרונה.
בואו ונראה יחד את הסיפור של Muadz בן עמר בין Jamuh ra. על החבר המתחרה:

"ואז Muawwidz bin Afra 'Radhiyallahu hu anhu עבר לפני אבו ג'האל שהיה נפצע קשה, ואז הוא חתך אותו עם חרב. ואז להשאיר אותו במצב נשימה עם נשימתו האחרונה. "


כלומר, Muawwidz bin Afra 'Radhiyallahu' anhu גם הצליח לממש את מטרותיו ואת האידיאלים. הוא חתך את אבו ג'האל בחרב כשהיה בתוך המון שומרים ומגינים. עם זאת, הוא הצליח להכות את אבו ג'האל כדי לגרום לו ליפול ארצה כמו אדם חסר אונים, אבל הוא עדיין היה שרידים האחרונים של נשימתו. כפי שכבר ראינו, עבדאללה בן מסוד רדהיאלו הוא יהו בא להרוג את אבו ג'האל.


זהו המצב. אלה שני גיבורים קטנים מתחרים ומתחרים כדי לסיים את רשעים, אשר בסופו של דבר הם מקבלים ניקוד הסדרה!


תסתכל! באיזה סדר הם מתחרים?


לאחר מכן שניהם באו לפגוש את alaihi sallallaahu הנביא wa סלאם. כל אחד מהם אמר: "הרגתי את אבו ג'האל, שליח אללה!"


לאחר מכן שאל אליהי סלאלהו הנביא "וואלה סלאם את שניהם כפי שנמצאו בהיסטוריה של אל בוכארי ומוסלמי," האם נמחקת (נקודות הדם הנדבקות) לחרב שלך? "שניהם השיבו," עדיין לא ". אז הוא ראה את השני החרב הקטנה. ואז הוא אמר, "אתה שני הרגו אותו." Alaihi sallallaahu הנביא "WA סלאם. מסכם כי שני הגיבורים השיגו את אותו ערך וסדרה.


סובחנואלה! האם זה עד כאן את הסיפורים ההרואיים של שני הצעירים האלה? עדיין לא, O הדור הצעיר של האיסלאם! עם זאת, הסיפור שלהם ממשיך בסיבוב הבא.


ראינו כי Muadz בן עמר בין Jamuh Radhiyallahu 'anhu חייב להיות מוכן לאבד את ידו כמו מחיר קבוע של מאבק, יושר, ונחישות. אז מה הוצע על ידי Muawwidz bin Afra 'אללה להיות עליו' anhu? Muawwidz אללה עליו 'anhu הציע את כל נשמתו. אז הוא קיבל מות קדושים בדרכו של אללה!


גיבור צעיר ומרשים זה, בן שלוש עשרה בלבד, המשיך את הרפתקת הג'יהאד ואת מאבקו לאחר שהציע מאבק יקר מאוד למותו של אבו ג'האל. עם זאת, הוא לא חש מרוצה רק עם המאבק הזה. למרות התוצאות יכול להיות גאה, הוא המשיך להילחם להתקדם לתקוף את האויב כדי לקבל מות קדושים בדרכו של אללה, שהוא עדיין צעיר מאוד.


הו, הדור הצעיר, זהו סמל של תהילה ותהילה! וזה איך התחרות היא חיונית. אללה Azza WA Jalla אמר:


وفي ذلك فليتنافس المتنافسون


"ועל כך הם צריכים להתחרות." (אל מתאביפין: 26). עד כאן הסיפור.
כיום, אנשים משתוקקים לבני נוער כמו Muadz בן עמר בן Jamuh ו Muawwidz בן אפרה 'אשר מוכנים להרוס את אבו ג' יהל זה המאה
דעו O צעירים, איך זה בחינם אבו ג'האל המאה הזאת היא לגזול להילחם העם של alallehi הנביא salleu "וואס סלאם. אבו ג'האל במאה זו העליב את שריעת האידאד ואת הג'יהאד כי אללה Ta'ala פקודות עם הכישלונות המרושעים; "מעשי טרור פליליים". הם מאשימים את רוח הדאווה האסלאמית והחילפה כרעיונות קיצוניים. הם השפילו את חוקרי המוהידים על ידי שיפוטו באמצעות חוק התגאדות. הם כבשו את המוג'אהדין והכחישו אותם כרצונם. אפילו יותר "משוגעים", הם משמיצים את תנועת הג'יהאד הממומנת באמצעות עסקי הסמים (נרקו-טרוריזם).

האם יש עדיין בני נוער אשר להרתיח את דמם כדי להעיד על עריצות? ואכן, בשלב זה, העם כל כך כל כך הרבה געגועים לבני נוער כמו Muadz בן עמר בין Jamuh ו Muawwidz בן אפרה 'אשר מוכנים להרוס את אבו ג'אהל במאה הזאת. וואלהו עאלאם ביס שוואב
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar