אום קולתום, נסיכה יפה של השליח

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אוממו קולצום היא אחותו של רוקאיייח רדחעלהו ענהו., בתו של הנביא מוחמד. הוא היה נשוי ל אוטובח בין אבו להב, אחיה של אוטבה אשר התחתן עם רקייה, לפני שהכירו את האסלאם. אז כאשר הנביא מוחמד. מונה כנביא, הוא ואחיו אימצו את האסלאם באופן נדיב.

ואת המשימה של הנביא סאליאלאהו. שתמיד התנגדה על ידי אבו להאב ומשפחתו וגרמה לאללה להתגלות לנביא. דבריו אשר קרא, "ואז אוי לידיו של אבו להאב" (אללהב : 1). לאחר שירד הפסוק הזה, אמר אבו להבה לאוטייבה בנו, "ראשי אינו חוקי לראשך כל עוד אינך מתגרש מבתו של הנביא".

אז הוא התגרש מאשתו אום קולתום. אוטבה בא אל הנביא סאליאלאהו. ולומר מילים שפגעו בנביא מוחמד. על כך, אז הנביא מוחמד. התפלל לאלוהים, לשלוח את הכלבים שלו להרוס את אוטבה. ולמה התפלל הנביא. נגד אוטאיבה זה באמת קרה.

בטיול אחד, אריה פראי בחר את אוטייבה בין חבריו להיקרע לראש. עטייבה מת במצב נורא. לאחר הגירושין חזרה אום קולתום לגור עם הנביא מוחמד. במכה. הוא עבר למדינה כאשר השליח של אלוהים .. היגר, חי שם עם משפחת הנביא מוחמד.

רוקיה ואום קולתום הם שני אחים שמסע חייהם כמעט זהה. שניהם נולדו מאותו אב, אותה אם, את בעליהם ואת אחיהם ששמם זהה; אוטבה ואוטייבה, יש להם אותו חוק, להתאסלם באותו יום, להתגרש באותו יום, ולאחר הגירושין, יש להם את אותו בעל.

כאשר רוקייה מת, עות'מאן אבן עפן אללה יכול להיות מרוצה ממנו. נשוי אום קולטום אשר עדיין בתולה אשר לא נגע על ידי אוטבה. באותו זמן היה חודש רבעול-אוואל, השנה השלישית לחיג'רה. ושניהם התאספו יחד בחודש ג'ומדיץ-צאני. הם חיו יחד עד שאום קולתום הלכה לעולמה בלי לקבל אפילו ילד. אום כולתום נפטר בסעבאן בשנה התשיעית של ההיג'רי. רסולולה אמר. אמר, "אם היו לי עשר בנות, אז הייתי עדיין מתחתן עם עותמן."

אום קולטום היא אשה יפה. הוא אוהב ללבוש גלימת משי מפוספסים. ביום מותו נפטר גופתו של אסמא בינטי אומאייז ושפייה בינטי עבדול מות'ליב. גופתו הונחה על ארון קבורה של עצי דקל חתוכים זה עתה.

ובזמן הקבורה שלו, שליח אללה סאליאלאהו. יושב ליד קברו של אום כולתום ודמעות בעיניו. הוא אמר, "מי מביןך לא התערבב עם אשתו אתמול בלילה ?"

אבו טלהא. אמר, "אני, כן שליח אללה סאליאלאהו."

ואז אמר לו השליח, "לך למטה."

אז אבו טלהה ירד וקבר את אום כולתום.

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: