היג'אברים היפים מאסטוניה חשפו את הסיבה לכך שהם מתגיירים

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - ההחלטה לאמץ דת חדשה היא בהחלט לא עניין קל. במיוחד אם הדת הופכת למשהו זר בסביבתנו, כפי שחווים חוצבים אסטונים יפים, אסלימה.

אסלימה ידוע בתור גרם של חיאת דם אסטונית אשר חי כעת בקטאר. הוא פעיל להעלות תוכן על אופנה ועל נסיעה שלו ב- יוטוב ו אינסטגרם חשבונות.

לפני זמן מה הוא סיפר לי על הסיבה שהוא אימץ את האיסלאם. הוא החליט לספר סיפורים אחרי שאלו רבים שאלו אותו, משום שאסלימה באה ממדינה נידחת שלא הכירה את האיסלאם.

"גדלתי בסביבה ללא דת, ההורים שלי מעולם לא סיפרו לי על החיים לפני הלידה, או אחרי המוות, אפשר לחיות חיים שלמים באסטוניה בלי לחשוב על אלוהים", אמרה אסלימה על חשבון יואטובה שלה.

יום אחד, אסלימה בת ה -15 עשתה שיזוף בחדר מיוחד. הוא הכיר שתי נשים גרמניות ששמו אליזבת ואנליזה שטענו כי הם מתגיירים. שם גילה שם רק את המונח 'גיור', כי מה שידע היה שהאיסלאם הוא משהו רחוק ומקורו בערבית.

שם ראה גם את אליזבת ואנליס חובשות חג'אב לאחר שסיימו את שיזוף. אז הזמינה אליזבת את אסלימה לביתו, ואסלימה הסכימה באופן ספונטני. בביתו של אליזבת קיבל אסלימה ספר ילדים על האיסלאם. אסלימה לקחה אותו הביתה.Hijabers Cantik Asal Estonia Ungkap Alasannya Jadi Muallaf
כמו ההדרכה המגיעה באיטיות, אסלימה מתאחדת עם אישה הלומדת את הקוראן בשדה התעופה בזמן המעבר. הוא הכיר את פלישיה שנשאה את הקוראן. כשעברה בתוך 5 שעות, אסלימה התלהבה וניסה לקחת חלק בקריאת התסריט הערבי.

באותו זמן, היה חבר שהיה גם חדש לנצרות. שם החל לתהות על הדת. מחברו טען כי הן הנצרות והן היהדות אינן יכולות לענות על שאלותיו לגבי החיים.

הוא החל לחשוב על מטרת החיים, כמו החיים אחרי המוות, ואז באה האמונה שצריך להיות יוצר אחד של כולם. דתות אחרות מזכירות אלים רבים, ולאסלאם יש רק אלוהים אחד. הוא גם חש צורך ללמוד יותר.

לאסלאמה היה קושי ללמוד את האסלאם באסטוניה. הוא פגש פעם קבוצה של מוסלמים מרוסיה באסטוניה, אבל הם לא יכלו לתקשר בגלל הבדלים בשפה. עד שלבסוף היה מרכז אסלאמי שנבנה באסטוניה והוא למד שם.

זה לא היה קל עבור אסלימה להחליט לאמץ את האיסלאם למרות שהוא בוטח באלוהים. עד שיום אחד מת חברו הטוב מתיו. זו היתה הפעם הראשונה שראה את האדם הקרוב ביותר למות.

"האינסטינקטים שלי אומרים שאני צריך להתפלל למענו, אבל אני לא יודעת להתפלל בשבילו, ולפתע אני נזכרת שיש לי חוברת מהמרכז האיסלאמי לתפילה, ושם התפללתי בפעם הראשונה תוך 25 דקות", אמרה אסלימה.

אסלימה מאמין מותו של החבר הכי טוב שלו שומר מסר גדול בשבילו. אז הוא חזר לפגוש את המורה שלו במרכז האיסלאמי. המורה אמר שאם הוא מאמין שאין אלוהים מלבד אללה, אז הוא הפך למוסלמי.

אמנם היה קשה להכניס את הדת למשפחתו, אם כי עדיין לא היה מוכן לטעון שהוא מוסלמי, משם לא עזבה עד היום תפילה. עכשיו, הוא מוסלמי האישה הוא אהוב על ידי אנשים רבים והוא חלק של 0.04% של אזרחי אסטוניה לדבוק באסלאם.

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: